Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945747 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1335 on: 2006-11-04, 03:25:25 »
A ja bawi³em siê dzi¶ partycjami i straci³em prawie 50 GB muzyki. Jestem w ¿a³obie. Ale przynajmniej mogê teraz do woli formatowaæ dysk i po kolei sprawdzaæ wszystkie dystrybucje linuxa jakie mam  :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1336 on: 2006-11-04, 07:25:36 »
Wczoraj była bójka pod szkołą - jakieś porachunki. Wezwana policja (jeszcze zanim cokolwiek zaczęło się dziać), przyjechała po fakcie. Przyszło ze 40 osób w wieku późnogimnazjalnym i dybali na, jak się potem okazało, dwóch naszych uczniów. Jednego złapaliśmy nim wyszedł ze szkoły. Zanim puścił parę z gęby, to już grupa zdążyła obtłuc drugiego. Ogólnie poszkodowani wiedzą kto bił, ale nie będą sypać kolegów z podwórka #-o Żeby było zabawniej, w tym samym czasie nasz miłościwie panujący Minister ogłaszał w Gdańsku założenia planu "Zero tolerancji [dla przemocy w szkole]". Tak w ogóle, to całe zdarzenie miało miejsce poza terenem szkoły - tuż za płotem. W związku z tym ochroniarz nie poczuwał się do obowiązku interweniować. Jak potem na niego wsiadłem, to się tłumaczył, że po pierwsze poza terenem szkoły i mu nie wolno, a poza tym nic nie widział, bo jak przyszedł, to już się rozchodzili. Jak go docisnąłem czy gdyby widział, to jako człowiek nie zareagowałby, to bąknął, że by zareagował, ale lepiej się nie wtrącać, bo po co się narażać na wpier*. Nienawidzę ludzi. Żałuję, że przyciskałem tego ucznia, którego udało nam się uratować, zamiast monitorować sytuację na zewnątrz.
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1337 on: 2006-11-04, 10:19:25 »
a to cholerny minister, namawiał biednych uczniów do bójki, a ten ochroniarz to na pewno jakaś jego rodzina
minder: miej pretensję do 1) ochroniarza, 2) nauczycieli, że sami nic z tym nie robią od lat, a przecież każdy powinien pilnować swojej placówki. u nas pod gimnazjum prochy sprzedawali. nauczyciele na to lali, dopóki na szkolną dyskotekę jedna dziewczyna naćpana przyszła i info poszło w świat (znaczy w miasto)
« Last Edit: 2006-11-04, 17:08:03 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1338 on: 2006-11-04, 12:05:39 »
¯a³ujê, ¿e przyciska³em tego ucznia, którego uda³o nam siê uratowaæ, zamiast monitorowaæ sytuacjê na zewn±trz.
I co by¶ zrobi³? Rzuci³by¶ siê w pojedynkê na 40 lujów z kastetami? :roll:

Kto to widzia³ spêdzaæ d³ugi weekend implementuj±c jakie¶ sortowania polifazowe i transformaty Fouriera :x  :axe:
« Last Edit: 2006-11-04, 15:01:52 by djdioda »

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1339 on: 2006-11-04, 16:56:00 »
To ja sobie przyziemnie ponarzekam na ¶nieg zasypuj±cy wszystko, co siê da.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1340 on: 2006-11-04, 18:16:05 »
I co by¶ zrobi³? Rzuci³by¶ siê w pojedynkê na 40 lujów z kastetami? :roll:
Z czego 1/3 to uczniowie naszej szko³y - policja ju¿ ich odwiedzi³a jako ¶wiadków lub wspó³sprawców.

Soja, odwal siê. To, ¿e Twoja szko³a by³a patologiczna, to nie znaczy, ¿e moja taka jest. Akurat w naszym gronie pedagogicznym znieczulica jest niewielka. Nawet gdyby by³a du¿a, to mnie to wali. Nie zamierzam siê biernie przygl±daæ.
True Pagan Winter Crew

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1341 on: 2006-11-04, 18:59:37 »
Bez przesady, jak mo¿na co¶ zrobiæ, to trzeba!

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1342 on: 2006-11-04, 19:14:31 »
Kurcze, ¿a³ujê Minder, ¿e nie uczysz w mojej szkole.... :(
racja, jak mo¿na to TRZEBA zareagowaæ!!!gdyby ka¿dy nauczyciel mia³ takie podej¶cie jak ty by³oby fajnie...:)
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1343 on: 2006-11-04, 21:12:08 »
Drugie kolokwium z chemii w poniedzia³ek, a mnie siê nie chce uczyæ...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1344 on: 2006-11-04, 23:26:34 »
Nie ma pr±du! £eee!!

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1345 on: 2006-11-04, 23:42:21 »
Nie ma pr±du! £eee!!
Hahaha, jak±¶ godzine temu wywali³o pr±d na ca³ej ulicy (przynajmniej tak mi siê wydaje) na jakie¶ 30-40 minut :mrgreen:

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1346 on: 2006-11-05, 11:55:36 »
Pr±d wróci³ jak±¶ godzinê temu, ale wcze¶niej przysz³o mi do g³owy, ¿e trzeba siê umyæ, a w ³azience ciemno., jak nie powiem gdzie. Przysz³omi do g³owy, ¿e jak niewidomi potrafi± to ja te¿. Hail to mój telefon ,który dzielnie mi przy¶wieca³. ¯yjê, tylko wieszak mnie zaatakowa³. Powinny byæ jakie¶ szkolenia na wypadek utraty pr±du.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1347 on: 2006-11-05, 18:12:35 »
Skandal!

By³em wczoraj na koncercie Kultu w Spodku i do¶wiadczy³em na w³asnej skórze idiotyzmu ludzi zajmuj±cych siê w nim organizacj±. Bramy zosta³y otworzone o 18:00, koncert mia³ siê zacz±æ (i zacz±³, no mo¿e z opó¼nieniem 5-10 minut) o 19:00. Weszli¶my do ¶rodka tak oko³o 18:30 i pierwsza (zreszt± dobrze znana) sytuacja, przeszukiwanie plecaka, ale to jeszcze nic. Ustawili¶my siê w kolejce do szatni, która by³a p³atna. No k***a, nie do¶æ, ¿e w cenie biletów jest prowizja organizatora to jeszcze mamy p³aciæ za zostawienie kurtek i plecaków?! Jak na mój gust po prostu zwêszyli ³atw± kasê - w koñcu zimno to ka¿dy co¶ w tej szatni zostawi, ale to te¿ jeszcze nic. Po 20 minutach stania w kolejce okazuje siê, ¿e szatnia jest pe³na! Tak i nikt nie wie gdzie mamy zostawiæ swoje rzeczy, odpowied¼ tych ludzi na moje zirytowanie, cytujê "stary, ale to nie do mnie z tym". Przeszli¶my od koñca (ostatniej szatni) do pocz±tku i co siê okazuje?! Dwie (czy nawet trzy) pierwsze szatnie stoj± PUSTE, nikogo tam nie ma, ¿adna kurtka nie wisi, NIC! Nawet numerków nie by³o na hakach - jakby w ogóle nie zamierzali tych szatni otwieraæ. Oprócz nas w takiej sytuacji by³o z dobre kilkadziesi±t, o ile nie wiêcej ludzi. Jaki by³ efekt tego wszystkiego? Spó¼nili¶my siê na jakie¶ pierwsze 10 minut koncertu. Ja wszed³em na p³ytê z plecakiem wypchanym moim polarem i swetrem, a moja dziewczyna zostawi³a swoj± kurtkê na p³ycie pod barierkami (szczê¶cie w nieszczê¶ciu, ¿e nikt siê ni± nie zainteresowa³). Mimo i¿ ca³y koncert, a trwa³ grubo ponad 2 godziny, przeskaka³em i przetañczy³em z betami na plecach bawi³em siê wy¶mienicie.
« Last Edit: 2006-11-05, 18:42:29 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1348 on: 2006-11-05, 22:46:45 »
Dlatego te¿ jedyn± mo¿liwo¶ci±, by moja noga ponownie posta³a w Spodku z okazji jakiego¶ koncertu, jest Opeth jako headliner z biletami w cenie poni¿ej 90z³.
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1349 on: 2006-11-06, 02:32:14 »
Ciekawe, czy zd±¿ê dzi¶ pój¶æ spaæ zanim wstanê :?
wszystko, co sko¶ne.