Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939199 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1380 on: 2006-11-21, 08:21:11 »
Powtarzam sie, ale: nienawidze ludzi. I sami sa tego przyczyna. Mama mi mowila, ze glupich nie sieja, sami rosna, ale jakos trudno mi sie z tym pogodzic :? Moze mi ktos powiedziec, czy mamy so czynienia z nieprawdopodobnie wielkim wysypem glupich, czy po prostu glupota tak sie rzuca w oczy, ze przeslania wszystko inne?

A w ogole to: :cry:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1381 on: 2006-11-21, 08:48:28 »
Ja nie piszê. ¿ê nie lubiê ludzi, bo imo ogó³u nie da siê nie lubiæ, a jedynie jednostki. A ¿e takich jest duuu¿o, to czasem siê uogólnia.
A tak od siebie: nie mam na nic czasu, szko³a, szko³a i jeszcze raz szko³a, a poza tym od paru dni nie s³ysza³em growlu :evil:
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1382 on: 2006-11-21, 18:38:41 »
Jak zapewne wiecie w jednej z wroc³awskich szkó³ wybuch³a afera w zwi±zku z nauczycielk± rozpijaj±c± m³odzie¿ i udzielaj±c± im narkotyki. Pragnê poinformowaæ, ¿e czê¶æ materia³u, który znajdzie siê w programie "UWAGA!" po¶wiêconym tej sprawie (wywiady z uczniami) zosta³ zdobyty nielegalnie, a reporterzy oferowali uczniom pieni±dze za wypowiedzi i zdjêcia, które mog³yby jeszcze bardziej skompromitowaæ rzeczon± nauczycielkê.
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1383 on: 2006-11-21, 21:59:41 »
A mi dzi¶ w bia³y dzieñ na g³ównej ulicy Gdañska ukradziono szalik  :lol: Idê sobie z kolegami, gor±co mi by³o w golfie, wiêc szalik mia³am w kieszeni p³aszcza. Sz³am z rêk± w kieszeni - czu³am szalik. Na chwilê wyjê³am rêkê i jak w³o¿y³am z powrotem w pierwszej chwili nie zajarzy³am, ¿e czego¶ brakuje, ale jaki¶ facet siedz±cy w samochodzie zaparkowanym na chodniku zacz±³ gestykulowaæ w naszym kierunku. Obejrza³am siê, bo dotar³o do mnie, ¿e nie mam szalika i my¶la³am, ¿e zgubi³am - a tu po szaliku na ziemi ani ¶ladu. Facet do mnie "ju¿ za pó¼no, szalik znikn±³ w bramie". Kolega, który odwróci³ siê chwilê wcze¶niej mówi, ¿e widzia³ jak±¶ starsz± babkê znikaj±c± w drzwiach na klatkê schodow±. No i szalik stracony, przecie¿ nie bêdê dzwoniæ domofonem do wszystkich po kolei i pytaæ "przepraszam, czy to pani ukrad³a mi szalik?"  :lol:
No i ja siê pytam po co komu nêdzny, czerwony, lekko ju¿ zmechacony szaliczek? To miasto jest popieprzone  :lol:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1384 on: 2006-11-22, 00:54:39 »
No i ja siê pytam po co komu nêdzny, czerwony, lekko ju¿ zmechacony szaliczek? To miasto jest popieprzone  :lol:
Moherowy byl? Albo chociaz moze wygladal jak moherowy? No to wszystko jasne... ;)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1385 on: 2006-11-22, 15:02:51 »
No i ja siê pytam po co komu nêdzny, czerwony, lekko ju¿ zmechacony szaliczek? To miasto jest popieprzone  :lol:
Moherowy byl? Albo chociaz moze wygladal jak moherowy? No to wszystko jasne... ;)
Nie, raczej bawe³niany  :mrgreen: Ale z daleka mo¿e wygl±da³ na moherowy, ja tam siê nie znam :D

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1386 on: 2006-11-22, 21:39:40 »
Mam ochotê komu¶ w³o¿yc patyczek w oko.... byle komu... za darmo :/ Rozdra¿niona jestem ostatnio.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1387 on: 2006-11-22, 22:01:56 »
Nie mogê i¶æ jutro na Mono :(
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1388 on: 2006-11-22, 23:12:09 »
No i ja siê pytam po co komu nêdzny, czerwony, lekko ju¿ zmechacony szaliczek? To miasto jest popieprzone  :lol:
Lepiej sprawd¼ czy jeszcze masz portfel ;].
Ja bym wywiesi³ na bramie kartkê z pro¶b± o zwrot szalika, mo¿e przynajmniej wtedy osoba, która go podwêdzi³a nie bêdzie chcia³a bezczelnie siê z nim obnosiæ :mrgreen:

twisterx

  • Posts: 132
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://mz.risp.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1389 on: 2006-11-25, 10:51:38 »
Koncert Exodusa odwo³any.  :grrwrr:  :x
Który to ju¿ raz w tym kraju odwo³uj± koncerty z powodu ¿a³oby :[

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1390 on: 2006-11-25, 21:15:32 »
no nie? karz± ci siê zasmucaæ i jeszcze komedie z tv zabieraj± :/ co chwilê kto¶ umiera. albo zwyczajnie, albo jak kretyn - kopi±c dziury kilometr pod ziemi±. do kopalni powinno siê wiê¼niów wysy³aæ...
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1391 on: 2006-11-25, 21:32:34 »
IMO pod publiczkê trochê ta ¿a³oba, przecie¿ nie pierwszy raz wypadek w kopalni jest i nigdy takiej ¿a³oby nie by³o...

Za du¿o stresu i roboty ostatnio, mój organizm pod¶wiadomie odreagowuje - dzi¶ zamiast siê uczyæ na ko³o i pisaæ projekt gra³am pó³ dnia na gitarze, nawet nie zauwa¿y³am jak siê wieczór zrobi³  :lol: Ale za to umiem graæ moje pierwsze solo - z The Apostle In Triumph \m/  :mrgreen:

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1392 on: 2006-11-25, 21:58:15 »
Nie zobaczê Opeth za tydzieñ, k***a maæ!!  :(
True Pagan Winter Crew

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1393 on: 2006-11-26, 01:17:13 »
co chwilę ktoś umiera. albo zwyczajnie, albo jak kretyn - kopiąc dziury kilometr pod ziemią.
Gratuluję wrażliwości i szacunku do cudzej pracy...

IMO pod publiczkę trochę ta żałoba, przecież nie pierwszy raz wypadek w kopalni jest i nigdy takiej żałoby nie było...
W sumie ciekaw jestem czy jakby w wypadku autobusu zginęło 40 osób, to też ogłoszono by żałobę narodową. Śmierć choćby jednej osoby jest tragedią. Tutaj zginęło tych osób ponad 20.
True Pagan Winter Crew

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1394 on: 2006-11-26, 11:04:00 »
20 luty - koncert Pain Of Salvation.
20 luty - studniówka.

Cholera ;/

 

lofty-success