Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939104 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1620 on: 2007-02-02, 22:00:03 »
Buczy...to do klubu samotnych Opethowych serc ¶migaj...moze zrobi Ci siê ra¼niej...nie martw siê ja z w³asnego wyboru po 5 latach...tylko ze nie potrafiê p³akac chyba...
ale za to od razu bêdê siê ¿aliæ  ¿e ta seeesja siê nigdy nie skoñczy, a mi siê piæ chce i na impreze a tu jak nie praca to nauka  :roll: a student przeciez bez paliwa daleko nie poci±gnie  :drinkers:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1621 on: 2007-02-04, 00:24:20 »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1622 on: 2007-02-04, 00:38:20 »
Moja starannie odbudowywana równowaga i dobry humor leg³y dzi¶ na chwilê w gruzach kompletnych. Powoli wracam do stanu u¿ywalno¶ci. Jest prawie dobrze ;]

Mia³am gdzie¶ wyj¶æ i nigdzie nie posz³am, siedzê sama w domu i mi samo. Hmm... Ludzi mi brakuje, nie wierzy³am, ¿e kiedykolwiek dojdê do takiego wniosku ;)
wszystko, co sko¶ne.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1623 on: 2007-02-04, 01:04:50 »
Ja w³a¶nie po raz trzeci wyla³am herbatê na klawiaturê/myszkê/podk³adkê/ksi±¿ki/notatki i jeszcze sp³ynê³o za biurko.... na szczê¶cie nie na gniazdko. 
Ostatnim razem <herbata z miodem> sklei³ mi siê Enter z Backspace... Jeszcze kilka dni wyd³ubywa³am kleiste gluty spomiêdzy klawiszy :P
A teraz napoi³am myszkê...
Dzia³a, ale notatki z tego, co widzê s± mniej zadowolone... Podk³adka wo³a o pomstê do nieba <ju¿ 3 raz l±duje na kaloryferze...> i ma ju¿ zacieki... Gdyby ten kaloryfer by³ jeszcze ciep³y....

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1624 on: 2007-02-06, 10:54:02 »
Nie mam sensu ¿ycia. Nikt mi nie chce zrobiæ ciasta na urodziny. Nie mam przyjació³ i siwiejê, a poza tym w³osy mi wypadaj±. Wszystko co robiê, jest bez znaczenia. A najgorsze jest to, ¿e nikt nie traktuje mnie powa¿nie. To koniec.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1625 on: 2007-02-06, 20:20:16 »
A ja nie mam z kim isc na Uz Jsme Doma... chociaz, zwazywszy na fakt, ze nie chce mi sie z domu wychodzic, to nawet dobrze. Jutro czeka mnie stanie w kolejce po miesieczny - nie lubie tego, ale czasem ciekawe rozmowy mozna podsluchac ;)
I nic nie rozumiem z tego, co czytam :? Aha, no i zyc mi sie chce, a to zle (bo u mnie chec do nauki jest odwrotnie proporcjonalna do checi do zycia).

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1626 on: 2007-02-06, 20:51:20 »
tak tak wciaz zyje :twisted:
straszna lipa,jakies pol roku mnie tu nie bylo i bardzo nad tym ubolewam :( strasznie polubilem to forum i jego uzytkownikow,a tu niestety,proza zycia,permanentny brak czasu,liczba roznych rzeczy ktorymi sie obecnie zajmuje,tych obowiazkowych(sprawy uczelniane) i tych ktore sam sobie narzucilem sprawia ze poprostu ledwo wyrabiam z wszystkim ale z drugiej strony duzo satysfakcji z tego czerpie:D
i jeszcze nie mam stalego dostepu do kompa,ale spoko,niedlugo sie pewnie znow tu uaktywnie,takze juz sie mozecie bac :twisted: :P
pozdrowionka dla wszystkich:)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1627 on: 2007-02-07, 15:21:56 »
 Francuuuski... x|

 Dzisiaj "pracujemy na komputerach" xD.

Luna

  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ~milk addict~
    • [Blackstone] Mroczna Mg³a
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1628 on: 2007-02-07, 15:57:00 »
Rozwali³ mi siê aparat (sam upad³ ;p), mleko i ciastka siê skoñczy³y, a fretka nadal nie robi do kuwety tylko obok. W dodatku muszê zmieniæ bibliografiê maturaln± i przygotowaæ konspekt na ustn± z polskiego, a za jakie¶ 4 dni koñcz± mi siê ferie i znowu bêdê musia³a wstawaæ o 6, a nie o 11 jak przez ostatnie (nieca³e) dwa tygodnie... ;_;
"Nie ma w przyrodzie namiêtno¶ci równie demonicznej jak ta, która rozpala cz³owieka, gdy ten stoi na skraju otch³ani, zastanawiaj±c siê, czy siê w ni± nie rzuciæ..."

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1629 on: 2007-02-08, 08:57:07 »
Ty narzekasz, ¿e Ci siê koñcz±, a niektórzy w ogóle nie maj± ferii. Ba! Dwa egzaminy z sesji zimowej mam ju¿ w czasie trwania nowego semestru. :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1630 on: 2007-02-08, 23:02:24 »
bêdê ryczeæ!! zaginê³a mi moja piêkna cudowna ulubiona pieszczoszka
Jakby ktos znalaz³ cu¶ takiego czarnego naje¿onego bez nóg a jednak id±cego po ulicy i na dodatek gwi¿d¿±cego proszê dajcie znaæ
my¶lê ¿e jaka¶ nagroda bêdzie przewidziana :mrgreen:

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1631 on: 2007-02-09, 14:39:32 »
ludzie jaka pogoda :( móg³by ¶nieg padaæ, a nie tak rzêzi z nieba, nawet nie mo¿na nigdzie wyj¶æ :(

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1632 on: 2007-02-10, 21:26:41 »
A ogl±da³ dzisiaj kto¶ skoki narciarskie?przecie¿ to jawna prowokacja by³a!!!jak skaka³ Niemiec to nikt nie zwa¿a³ na wiatr(¿e niby przekracza dozwolona prêdko¶æ)a jak Ma³ysz mia³ skakaæ to czekali SPECJALNIE, ¿eby mu nie wia³o w ogóle!!!i to jest sprawiedliwo¶æ???!!!
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1633 on: 2007-02-10, 21:40:37 »
A ogl±da³ dzisiaj kto¶ skoki narciarskie?przecie¿ to jawna prowokacja by³a!!!jak skaka³ Niemiec to nikt nie zwa¿a³ na wiatr(¿e niby przekracza dozwolona prêdko¶æ)a jak Ma³ysz mia³ skakaæ to czekali SPECJALNIE, ¿eby mu nie wia³o w ogóle!!!i to jest sprawiedliwo¶æ???!!!
Eheheh, znowu komentatorzy swoje o wiatrach glêdzili? Oczywi¶cie, jak Ma³ysz wygrywa to tylko jego wielki kunszt i forma, a jak przegrywa to tylko i wy³±cznie wina wiatru.  :lol:

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1634 on: 2007-02-10, 22:03:13 »
ale dzisiaj to NAPRAWDÊ by³ wyj±tek!!!jakbys obejrza³a to by¶ sama dosz³a do takiego samego wniosku :P ja do Niemców nic nie mam, a nawet jest to jeden z moich ulubionych krajów, wiêc nie piszê tego dlatego, ¿e ich nie lubiê...widaæ by³o wyra¼nie, ¿e p.Miran Tepes(czy jak to siê tam pisze) czeka, a¿ naszemu skoczkowi przestanie wiaæ!!!pytam po raz drugi.. gdzie tu sprawiedliwo¶æ?!
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker