Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945887 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1695 on: 2007-03-11, 23:20:05 »
wraz ze zblizaniem sie do matury czuje ze coraz mniej umiem :|
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1696 on: 2007-03-12, 20:15:50 »
To sie ucz... (chyba, ze jestes determinista ;))
Wszyscy* wokol mnie chca umrzec :( Najgorsze jest to, ze przedstawiaja calkiem sensowne argumenty. Ech, egzystencjalizm i przekonanie, ze zycie musi miec sens... :?
________
*no dobra: zdecydowana wiekszosc znajomych.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1697 on: 2007-03-12, 21:58:32 »
Wszyscy wokol mnie chca umrzec :( Ech, egzystencjalizm i przekonanie, ze zycie musi miec sens...

¯ycie obiektywnie sensu nie ma, ale w³asny, prywatny sens nadaæ mu trzeba, bo faktycznie mo¿na zwariowaæ :] Mo¿e akurat wszyscy Twoi znajomi s± w³a¶nie w fazie przewarto¶ciowywania tego sensu? W ka¿dym razie :goodman: dla nich i dla Ciebie

@tharos - jak dobrze ciê rozumiem :( zdajesz rozszerzon± historiê mo¿e? :mrgreen:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1698 on: 2007-03-12, 23:22:53 »
Wszyscy wokol mnie chca umrzec :( Ech, egzystencjalizm i przekonanie, ze zycie musi miec sens...

¯ycie obiektywnie sensu nie ma, ale w³asny, prywatny sens nadaæ mu trzeba, bo faktycznie mo¿na zwariowaæ :] Mo¿e akurat wszyscy Twoi znajomi s± w³a¶nie w fazie przewarto¶ciowywania tego sensu? W ka¿dym razie :goodman: dla nich i dla Ciebie

@tharos - jak dobrze ciê rozumiem :( zdajesz rozszerzon± historiê mo¿e? :mrgreen:
nie, nie rozszerzone ang,informatyka i matematyka :) historia to nie moj kierunek :P


...a polski próbny obla³em :( <g³upek>
Bite your tongue, ignore the splinter.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1699 on: 2007-03-12, 23:44:40 »
W³asnie odkry³em, ¿e od 5 dni mi scrobbling na lastefem nie dzia³a³  :? Ma³a rzecz, a denerwuje.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1700 on: 2007-03-13, 00:27:51 »
Leczenie siê z obsesji boli jak jasna cholera. A³a...

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1701 on: 2007-03-13, 21:30:41 »
jasna cholera!
pieprzeni rosyjscy admini! nienawidzê ich!

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1702 on: 2007-03-13, 22:28:41 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1703 on: 2007-03-14, 08:38:13 »
na polskim laście jest ich mniej (tylko jedna na dole)

edit: jednak nie :/ polski last od dziś (wczoraj?) wygląda już jak angielski
« Last Edit: 2007-03-14, 11:28:05 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1704 on: 2007-03-14, 09:19:07 »
19:marca spotkanie z gaimanem vs koncert moonspella; mimo, iz sa w innych godzinach, to wiem, ze nie da sie tego zgrac w czasie, kilka latek temu kolejki do gaimana ciagnely sie w setkach metrow; a przecie czlowiek pracuje do 17... ehh

problem rozwiazal kalendarz (moonspell jest tego samego dnia, ale innego miesiaca ;)); zeby nie bylo ot, mozna ponarzekac na godzine (o 17 najczesciej jeszcze siedze w pracy)
« Last Edit: 2007-03-14, 15:30:10 by longhery »

Fallout

  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1705 on: 2007-03-14, 13:14:00 »
Dlaczego wszyscy faceci z jakimi mam ("bli¿ej") do czynienia s± albo niedojrzali emocjonalnie (no bo czego mogê potrzebowaæ wiêcej ni¿ dwukropka i gwiazdki w smsie raz na jaki¶ czas i z³apania za rêkê raz na 2 miesi±ce?) albo prêdzej czy pó¼niej zaczynaj± mieæ kompleksy na punkcie w³asnej inteligencji? Albo z kolei s± takimi bucami, ¿e nie da siê z nimi spêdzaæ wolnego czasu. A mo¿e po prostu tylko takich przyci±gam?  :lol:
djdiodziu, zapytaj nevaeh jak sobie radziæ z takimi typami...sam nie mam pojêcia jak jej siê to udaje ale jako¶ wytrzyma³a przez te kilka miesiêcy....i dalej wytrzymuje.chyba...
"...je¶li popatrzeæ uwa¿niej na ludzi, to zupe³nie nie mo¿na zrozumieæ ich postêpowania. Natomiast je¶li spojrzymy na nich jak na jeszcze jeden gatunek zwierzêcia - to siê wszystko zgadza. " - Wojciech Pilichowski

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1706 on: 2007-03-14, 17:53:38 »
19:marca spotkanie z gaimanem vs koncert moonspella; mimo, iz sa w innych godzinach, to wiem, ze nie da sie tego zgrac w czasie, kilka latek temu kolejki do gaimana ciagnely sie w setkach metrow; a przecie czlowiek pracuje do 17... ehh

problem rozwiazal kalendarz (moonspell jest tego samego dnia, ale innego miesiaca ;)); zeby nie bylo ot, mozna ponarzekac na godzine (o 17 najczesciej jeszcze siedze w pracy)

Stary. Moonspell gra przecie¿ w kwietniu!! :shock:
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1707 on: 2007-03-15, 20:24:45 »
Wszyscy wokol mnie chca umrzec :( Ech, egzystencjalizm i przekonanie, ze zycie musi miec sens...

¯ycie obiektywnie sensu nie ma, ale w³asny, prywatny sens nadaæ mu trzeba, bo faktycznie mo¿na zwariowaæ :] Mo¿e akurat wszyscy Twoi znajomi s± w³a¶nie w fazie przewarto¶ciowywania tego sensu? W ka¿dym razie :goodman: dla nich i dla Ciebie
Dzieki :) Ze zycie samo w sobie sensu nie ma, to juz dawno odkrylam... nie wiem, co jest, czy to kwestia zycia w kulturze, gdzie czlowiek sie przyzwyczaja, ze wszystko dostaje gotowe (w tym i sens), czy po prostu jakies odretwienie i poczucie "nic nie moge" prowadzi do wnioskow, ze zycie nie ma sensu i koniec, nic z tym zrobic sie nie da. Ale jak juz sie zyje, to wypadaloby cos z tym zrobic (niekoniecznie skonczyc, bo tak sie da tylko raz). Ech, teoretyzowanie :S (chociaz nikt nie mowil, ze w praktyce bedzie latwo i ladnie)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1708 on: 2007-03-15, 20:39:44 »
Ja my¶lê, ¿e to schematyczno¶æ raczej. Fakt, ¿e nasze ¿ycie teoretycznie ju¿ na wstêpie jest zaplanowane (przez ogólnie przyjêty wzorzec) w pewnym momencie musi prowadziæ do konstatacji, ¿e "to nie to". Co nie zmienia faktu, ¿e i tak wszyscy idziemy t± sam± ¶cie¿k± i doprawdy nie liczy siê za bardzo czy masz pracê od 8 do 16 czy te¿ od 9 do 17 oraz czy jeste¶ nauczycielk± polskiego, pani± w biurze czy prezesem firmy. Tylko ilo¶æ kasy siê zmienia (ponoæ szczê¶cie nie zale¿y od stanu maj±tkowego, w sensie wg. jakich¶ tam badañ taki sam a nawet wiêkszy procent ludzi szczê¶liwych jest w¶ród tych którzy nie maj± strasznie wielkich p³ac).

Ja tam siê zorientowa³am, ¿e sens ¿ycia mi gdzie¶ umkn±³. A nie da³am rady stworzyæ nowego, wiêc chwilowo jestem w martwym punkcie.
Chcê na misjê. Na rok do Afryki. Tak sobie uciec od ¶wiata i co¶ po¿ytecznego zrobiæ przynajmniej. Ponoæ jak do Azji to zwracaj± koszty podró¿y.
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1709 on: 2007-03-15, 21:08:46 »
A dla mnie do niedawna sensem ¿ycia by³a Kobieta. Mo¿e jeszcze kiedy¶ tak bedzie, chcia³bym...

Chcê na misjê. Na rok do Afryki. Tak sobie uciec od ¶wiata i co¶ po¿ytecznego zrobiæ przynajmniej. Ponoæ jak do Azji to zwracaj± koszty podró¿y.
Ja te¿. Ale do skandynawii i nie na misjê. Mo¿e kiedy¶ tam pojadê do pracy. Chcia³bym.

 

lofty-success