Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939009 times)

0 Members i 4 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Nile

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1710 on: 2007-03-15, 21:12:05 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?

Ja mam AdBlocka i na last.fm od kilku miesiêcy ¿adnej reklamy nie widzia³em.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1711 on: 2007-03-15, 21:23:18 »
A dla mnie do niedawna sensem ¿ycia by³a Kobieta. Mo¿e jeszcze kiedy¶ tak bedzie, chcia³bym...

Wybacz, ale czy nie uwa¿asz, ¿e nale¿y znale¼æ sens jaki¶ wy¿szy, to jest w swojej istocie niezale¿ny od drugiego cz³owieka, którego realizowaniem bêdziesz móg³ zaj±æ siê TY w ka¿dej sytuacji? Co¶ ponad uczucia (które s± chwilowe, nawet je¶li ta chwila trwa ile¶ tam lat, sorry), fascynacje. No nie wiem. Rozumiem, ¿e kto¶ móg³by chcieæ po¶wiêciæ swoje ¿ycie nie wiem, na walkê z bied±, pomoc ludziom, bogu, nauce, pracy twórczej - jako idea, a nie konkret. Masz cel, masz zamierzenia, dopiero potem konkretne sposoby realizacji tego celu i tych zamierzeñ.

Dobra, sama jestem zagubiona a siê wym±drzam ;] Ja tak szukam po prostu.
wszystko, co sko¶ne.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1712 on: 2007-03-15, 21:26:04 »
Ojciec tradycyjnie musi wype³niæ swój rytua³ - wkur*iæ mnie do szczêtu, a co za tym idzie musi nak³oniæ matkê tak, ¿e ta na mnie wyzywa, chocia¿ nic nie zrobi³em.

I do tego myszka siê psuje i muszê po parê razy naciskaæ na co¶, ¿eby zadzia³a³o.

Aha - i po co nam ten nowy skaner, skoro nigdy takiego nie mieli¶my, a który zajmuje mi prawie ca³e biurko i nie mam gdzie zeszytów roz³o¿yæ/lekcji zrobiæ?

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1713 on: 2007-03-15, 21:28:22 »
Aha - i po co nam ten nowy skaner, skoro nigdy takiego nie mieli¶my, a który zajmuje mi prawie ca³e biurko i nie mam gdzie zeszytów roz³o¿yæ/lekcji zrobiæ?
Oddaj mi? Mój do d*** jest i sie znowu psuæ zaczyna. I chyba ¿yæ mi sie nie chce :(

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1714 on: 2007-03-15, 21:53:58 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?

Ja mam AdBlocka i na last.fm od kilku miesiêcy ¿adnej reklamy nie widzia³em.
Fajnie, ja te¿ mam. Ale nie od razu wszystkie siê rozpoznaj± i proces 'uczenia' przegl±darki nieco czasu trwa. A ponadto te dane reklamowe s± razem z ca³± stron± ¶ci±gane i, mimo ¿e ich nie widaæ, spowalniaj± dzia³anie strony. A last.fm do demonów szybko¶ci nie nale¿y [atrakcyjno¶æ atrakcyjno¶ci±, ale imho prze³adowali ten serwis javascriptem i innymi 'aktywnymi technologiami'...]

Wybacz, ale czy nie uwa¿asz, ¿e nale¿y znale¼æ sens jaki¶ wy¿szy, to jest w swojej istocie niezale¿ny od drugiego cz³owieka [...]
Jak najbardziej siê zgadzam. Oczywi¶cie mam takie cele. Gdy jeszcze by³em przed owym pierwszym zwi±zkiem po¶wiêca³em siê im ca³kowicie [konkretna dziedzina nauki, któr± zreszt± teraz studiujê]. Jednak w pewnym momencie przysz³o jakie¶ 'ol¶nienie' i nagle [mo¿na by rzecz 'z przera¿eniem'] dostrzeg³em, ¿e ta ca³a jedna [nazwijmy j± brzydko '¶cis³a'] sfera, mimo i¿ do¶c bujnie rozwiniêta, jest czym¶ ca³kowicie niewystarczaj±cym do szczê¶cia. Druga sfera okaza³a siê byæ bardzo pust± [ale nie ca³kowicie - by³y rzeczy, które j± karmi³y, jak np. muzyka]. Postanowi³em j± rozbudzaæ i rozwijaæ. A znalezienie Mi³o¶ci odar³o mnie z w±tpliwo¶ci gdzie jest harmonia i szczê¶cie. Oczywi¶cie obie sfery wymagaj± pielêgnacji i stymulacji jak najczêstszych. Ale tam gdzie¶ b³yszczy i pachnie szczê¶cie.
Niestety pod±zanie t± drog± zosta³o mi przerwane nieco brutalnie. Staram siê mieæ nadziejê, ¿e jeszcze kiedy¶ wspólnie z Kim¶ dosiêgnê tego¿ szczê¶cia. Choæ ró¿nie z t± nadziej± bywa...

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1715 on: 2007-03-15, 22:16:39 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?
Ja mam AdBlocka i na last.fm od kilku miesiêcy ¿adnej reklamy nie widzia³em.
Fajnie, ja te¿ mam. Ale nie od razu wszystkie siê rozpoznaj± i proces 'uczenia' przegl±darki nieco czasu trwa. A ponadto te dane reklamowe s± razem z ca³± stron± ¶ci±gane i, mimo ¿e ich nie widaæ, spowalniaj± dzia³anie strony.
A ja dos³ownie 2 minuty temu zainstalowa³em AdBlocka i ¶miga mi jak nale¿y, automatycznie pobra³ wszystkie namiary dziêki subskrypcji filtrów :wink: tak wiêc mo¿e masz starsz± wersjê albo cu¶?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1716 on: 2007-03-15, 22:38:47 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?
Ja mam AdBlocka i na last.fm od kilku miesiêcy ¿adnej reklamy nie widzia³em.
Fajnie, ja te¿ mam. Ale nie od razu wszystkie siê rozpoznaj± i proces 'uczenia' przegl±darki nieco czasu trwa. A ponadto te dane reklamowe s± razem z ca³± stron± ¶ci±gane i, mimo ¿e ich nie widaæ, spowalniaj± dzia³anie strony.
A ja dos³ownie 2 minuty temu zainstalowa³em AdBlocka i ¶miga mi jak nale¿y, automatycznie pobra³ wszystkie namiary dziêki subskrypcji filtrów :wink: tak wiêc mo¿e masz starsz± wersjê albo cu¶?
Nie sprecyzowa³em. U¿ywam Opery :mrgreen:. Ale 涶¶, tego nie wiesz :lol: [bo zacznie siê dyskusja nad wy¿szo¶ci± przegl±darek :twisted:].

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1717 on: 2007-03-15, 23:14:26 »
Cholera, na last.fm pojawi³y siê reklamy [chyba, ze wcze¶niej ich nie widzia³em] :?
Ja mam AdBlocka i na last.fm od kilku miesiêcy ¿adnej reklamy nie widzia³em.
Fajnie, ja te¿ mam. Ale nie od razu wszystkie siê rozpoznaj± i proces 'uczenia' przegl±darki nieco czasu trwa. A ponadto te dane reklamowe s± razem z ca³± stron± ¶ci±gane i, mimo ¿e ich nie widaæ, spowalniaj± dzia³anie strony.
A ja dos³ownie 2 minuty temu zainstalowa³em AdBlocka i ¶miga mi jak nale¿y, automatycznie pobra³ wszystkie namiary dziêki subskrypcji filtrów :wink: tak wiêc mo¿e masz starsz± wersjê albo cu¶?
Nie sprecyzowa³em. U¿ywam Opery :mrgreen:. Ale 涶¶, tego nie wiesz :lol: [bo zacznie siê dyskusja nad wy¿szo¶ci± przegl±darek :twisted:].
Ahhh, mój b³±d, przecie¿ ka¿dy ma ikonkê przy awatarze :szalenstwo:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1718 on: 2007-03-15, 23:31:03 »
Ahhh, mój b³±d, przecie¿ ka¿dy ma ikonkê przy awatarze :szalenstwo:
Hm, gdy to przeczyta³em zacz±³em siê zastanawiaæ gdzie te ikonki. I okazuje siê, ¿e wy¶wietlaj± siê one tylko w przypadku domy¶lnego stylu wygl±du forum :/ Pro¶ba do adminów o poprawê tego stanu rzeczy. I najlepiej o doinstalowanie jakich¶ ciemniejszych :) [co by³o zreszt± ju¿ wielokrotnie postulowane w w±tku do tego przeznaczonym jakie¶ pó³ roku temu przy okazji stawiania forum na nowym engine. i przesz³o jako¶ bez echa... :/]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1719 on: 2007-03-16, 09:15:05 »
Je¶li chodzi o nowe skórki to proszê w odpowiednim temacie daæ propozycje jakie konkretnie, bo mogê ich doinstalowaæ i 50, a nie bêdzie ogólnego zadowolenia, bo ¿adna nie bêdzie odpowiadaæ ;) Co do user agenta postaram siê w wolnej chwili co¶ z tym zrobiæ.

Aha, ikonka o niczym nie ¶wiadczy - wbrew pozorom piszê teraz z Opery  :twisted:

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1720 on: 2007-03-16, 13:42:50 »
eh od wtorku nie dzia³a³a neo z dziwnych przyczyn a¿ do dzisiaj,pora¿ka normalnie
Bite your tongue, ignore the splinter.

Nile

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1721 on: 2007-03-16, 14:34:56 »
Je¶li chodzi o nowe skórki to proszê w odpowiednim temacie daæ propozycje jakie konkretnie, bo mogê ich doinstalowaæ i 50, a nie bêdzie ogólnego zadowolenia, bo ¿adna nie bêdzie odpowiadaæ ;)

Ta czarna na exord***** jest fajna  :)

-=-=-=-=-=-

Chorujê na brak pieniêdzy ostatnio  :?

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1722 on: 2007-03-16, 21:02:59 »
kutfa chora jestem...si³y brak ale za to "ka ta ru" du¿o. A oczka jak ¶wieczki.
Dawno tak nie chorowa³am...czemu akurat teraz?? takie koncerty siê szykuj±...

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1723 on: 2007-03-17, 14:12:21 »
 Nie ma to jak byc m±drzejszym od nauczyciela... ehhh...

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1724 on: 2007-03-17, 14:29:47 »
A oczka jak ¶wieczki.

a mo¿e to kurwiki? :mrgreen:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......