Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945679 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1725 on: 2007-03-17, 19:03:15 »
Pewnie to zabrzmi brzydko i tendencyjnie, ale... nie umiem kochaæ :|
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1726 on: 2007-03-18, 15:34:16 »
Serce a¿ zamar³o gdy zobaczy³em jak Ma³yszem rzuca³o w locie – dziêki Bogu, ¿e nic siê nie sta³o i Adam wyszed³ ca³o z opresji.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1727 on: 2007-03-18, 15:41:10 »
I tak jest mistrzem. Wiedz± to wszyscy i nikt mu tego nie odbierze. :)
[under construction]

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1728 on: 2007-03-18, 18:37:17 »
Hmmm...nie mam si³y, ani chêci do ¿ycia i kochania? Chcê zostaæ sama i ju¿ nigdy nie byæ z nikim. Ludzie na mnie nie zas³uguj±.
Poza tym jestem skoñczona idiotk± o niskim ilorazie inteligencji, proszê zbyt wiele od mojego intelektu nie wymagaæ podczas forumowych dyskusji bo niczym szczególnym na pewno nie zab³ysnê...

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1729 on: 2007-03-18, 18:55:45 »
Serce a¿ zamar³o gdy zobaczy³em jak Ma³yszem rzuca³o w locie – dziêki Bogu, ¿e nic siê nie sta³o i Adam wyszed³ ca³o z opresji.
okropnie to wygl±da³o. dzisiaj w ogóle jaki¶ pechowy dzieñ w sporcie. kubica wypad³ z wy¶cigu (awaria), ma³ysz 54., te¿ nie z w³asnej winy :/

dlaczego szko³a nie da mi spokoju 1,5 miesi±ca przed matur±?? dlaczego mam siê uczyæ na sprawdzian z biologii, pisaæ referat z geografii i robiæ prezentacjê na wiedzê o kulturze? i jeszcze z angielskiego mam go³e ndst bo zapomnia³em o pracy domowej, grrrr... a jak siê nie chodzi na minimum po³owê lekcji to nieklasyfikowanie, skandal! i tak nas ju¿ niczego nie ucz±, ci±gle pierdziel± "ale ten drugi semestr to ju¿ praktycznie nauka do matury, nie bêdziemy wam g³owy zawracaæ"... w praktyce: jêzyk francuski - 4 sprawdziany.... matura z historii, rozsz, matura z wosu, rozsz, angol, rozsz, polski, rozsz, prezentacja, rozsz. JA CHCÊ CZASU!!
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1730 on: 2007-03-18, 20:09:08 »
To nie sied¼ na forum. :P

Nie martw siê ja mam to samo. Jako¶ prze¿yjemy. 8)
[under construction]

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1731 on: 2007-03-18, 20:49:21 »
A ja mam do napisania pracê licencjack±. Zostalo mi nieca³e dwa miesi±ce czasu, a ja nic jeszcze nie mam (prawie nic) i nie mam w ogole chêci na pisanie. A najgorsze, ¿e akurat teraz ma niez³± deprechê i coraz powazniej myslê o rzuceniu tego wszystkiego i wyjechaniu za granicê. Zostawiæ dotychczasowe ¿ycie z sob±.

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1732 on: 2007-03-18, 21:50:14 »
strasznie ujowy ten dzisiejszy dzieñ. w ogóle porzedni tydzieñ. a na dodatek pi±tek tak daleko :(
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1733 on: 2007-03-18, 22:08:09 »
koniec weekendu-szko³a :(
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1734 on: 2007-03-19, 00:46:52 »
A ja mam do napisania pracê licencjack±. Zostalo mi nieca³e dwa miesi±ce czasu, a ja nic jeszcze nie mam (prawie nic) i nie mam w ogole chêci na pisanie.
Hmm... skad ja to znam. Wlasnie mialam pisac, ze prawie nic nie mam (materialy sa...), a na dodatek promotor mnie olewa :?
Ale pocieszam sie, ze 30 stron wystarczy :roll: (jakos trzeba) i ze to sie da napisac szybko, jak juz plan sie zrobi...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1735 on: 2007-03-19, 08:46:59 »
Hmm... skad ja to znam. Wlasnie mialam pisac, ze prawie nic nie mam (materialy sa...), a na dodatek promotor mnie olewa :?
Ale pocieszam sie, ze 30 stron wystarczy :roll: (jakos trzeba) i ze to sie da napisac szybko, jak juz plan sie zrobi...
O, ostatnio widzia³am dwie magisterki z dziedziny informatyki na prawie 200 stron - my¶la³am, ¿e na humanistycznych kierunkach taka objêto¶æ to norma (skoro nawet u nas takie pisz±), dobrze wiedzieæ, ¿e siê tam nad Wami nie znêcaj± ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1736 on: 2007-03-19, 14:35:34 »
30 stron to minimum na licencjat. Na magisterki nie wiem dokladnie, jakie sa wymagania, ale promotor cos wspominal, ze 30 stron to w magisterce powinien jeden rozdzial zajmowac ;) (z kolei znajoma absolwentka teologii mowila, ze u niej na roku jeden gosc napisal prace na 800 stron chyba, a jak kazali mu skrocic, to zmniejszyl objetosc do miedzy 500 a 600 i powiedzial, ze bardziej sie nie da, bo sens straci :lol:)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1737 on: 2007-03-19, 14:46:35 »
Referat z fizyki na czwartek, a ja nie mam jeszcze nic ("Wp³yw zjawisk optycznych na ¿ycie wspó³czesnego cz³owieka, przyrz±dy optyczne i  ich zastosowanie."

Niby nietrudny, ale komu chce siê robiæ referaty? ;[

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1738 on: 2007-03-19, 15:19:15 »
Z optyki Ci sie nie chce? To przeciez jeden z najciekawszych dzialow fizyki! (jak dla mnie...)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1739 on: 2007-03-19, 15:26:02 »
Tyle, ¿e nie lubiê fizyki, nie lubiê robiæ referatów, nie lubiê chodziæ do szko³y, nie lubiê nauczyciela itd :)

Po co mi w klasie humanistycznej referat z optyki? :/

 

lofty-success