Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939197 times)

0 Members i 4 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1740 on: 2007-03-19, 15:30:15 »
Bo chodzisz do liceum ogólnokszta³c±cego i chc± Ciê ogólnowykszta³ciæ ;) Tak samo bym mog³a pytaæ dlaczego ja piszê maturê z polskiego, skoro humani¶ci z matmy ju¿ jako¶ nie. No, ale nie pytam. Zreszt± Giertych zrobi z wami (humanistami) porz±dek ;] od 2010 bodaj¿e?
wszystko, co sko¶ne.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1741 on: 2007-03-19, 15:32:31 »
Do 2010 to ja ju¿ planujê to liceum skoñczyæ ^^

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1742 on: 2007-03-19, 17:29:43 »
Maturê z matmy powinni zdawaæ wszyscy, bez wzglêdu na profil. Bo potem z liceum wychodz± ludzie nie umiej±cy sobie wyliczyæ powierzchni mieszkania czy objêto¶ci s³oika na konfiturê :roll:
W temacie - nie idê jutro na Gaelforce Dance (znowu!), bo ze¿ar³yby mnie wyrzuty sumienia, ¿e urywam siê w tym celu z angielskiego (rozszerzona maturka za pó³tora miesi±ca) :kulkaw³eb: . aha, i po wczorajszym koncercie zamók³ mi mechanizm w zegarku, a bez zegarka na lewym nadgarstku czujê siê, hmm, niekompletnie ubrana.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1743 on: 2007-03-20, 06:44:13 »
¶nieg
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1744 on: 2007-03-20, 10:46:58 »
Zreszt± Giertych zrobi z wami (humanistami) porz±dek ;] od 2010 bodaj¿e?
Moglby z nauczycielami matematyki, ktorzy zakladaja, ze jak klasa humanistyczna, to i tak nikt nic nie zrozumie, a oni musza "zrealizowac program" przeciez... :roll: (sorry, taki uraz mam z liceum) I w takich przypadkach zdawanie matury przez Bogu ducha winnych uczniow raczej nie zmieni ich sytuacji (no chyba, ze beda chodzic na korki do kogos, kto umie nauczyc).

¶nieg
gdzie? U mnie "tylko" deszcz, a ja musze isc po ksiazki do biblioteki... i jak zwykle nic mi sie nie chce (na dobra, siedze i wyobrazam sobie moja nie zaczeta jeszcze prace jako napisana i obroniona na 5 :wyszczerz: ...chyba jednak rusze sie po te materialy do biblioteki ;))

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1745 on: 2007-03-20, 19:10:55 »
Musia³em oddaæ legitke stud., po 26 latach pozosta³em bez zni¿ek  :(
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1746 on: 2007-03-20, 19:49:45 »
S³yszeli¶cie o nowym pomy¶le panów z Ministerstwa Edukacji? Nie piszemy pracy magisterskiej, tylko zdajemy ustny egzamin...

U mnie za oknem leje deszcz, wiatr urywa... g³owê a ja musia³em ok. 2-3 km wracaæ pieszo do domu, bo ojciec nie przewidzia³, ¿e skoñczy nam siê paliwo...

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1747 on: 2007-03-20, 23:50:48 »
Dowiedzia³em siê dzi¶, ¿e mam jutro nieoczekiwanie przeprowadziæ wyk³adowcy prezentacjê projektu, który ju¿ prezentowa³em 2 miesi±ce temu :/ Jak to z projektami lubi bywaæ - nie dzia³a :?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1748 on: 2007-03-21, 09:44:49 »
Jaka¶ ³achudra na parkingu wjecha³a mi w samochód i wgniot³a maskê a potem zwia³a. Szczê¶liwe nic wielkiego siê nie sta³o (lekko wgiêta blacha, ma³o brakowa³o by zosta³ zbity reflektor), a bryczka ma ju¿ 12 wiosen. Ale mimo wszystko to jest plaga naszych czasów – ju¿ bardzo ma³o ludzi na tym najbardziej elementarnym poziomie jest uczciwych.

Edit: Ja w podobnej sytuacji (a mia³em takie dwie, gdy by³em sprawc± szkody np. oberwane lusterko wsteczne), odszuka³em w³a¶ciciela auta (pozostawi³em kartkê za wycieraczk± z moim kontaktem) i pokry³em starty (raz osobi¶cie, raz z OC).
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1749 on: 2007-03-21, 19:35:47 »
wiosna... w pó³nocnej hiszpanii pada ¶nieg ale u mnie nie mo¿e :/ robi siê ciep³o, z ziemi wychodzi syf, który czeka³ ca³± zimê by mnie wkurzyæ. czekam na pierwsze muchy i komary, kleszcza ju¿ dzisiaj wykrêca³em psu. niech mi kto¶ kupi dom na Islandii lub Svalbardzie!
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1750 on: 2007-03-21, 19:39:51 »
A ja poproszê jaki¶ domek w Finlandii albo Norwegii :twisted:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1751 on: 2007-03-21, 22:07:08 »
Soja, w Krakowie dzis padal snieg :P A co do ciepla: ja tez nie lubie, jak jest za goraco, ale wyjatkowo w tym roku ciesze sie z wiosny (bo juz nie mam z czego chyba ;)) Odnosnie much i komarow: w domu [na Mazurach] mam to przez 365 dni w roku. Zupelnie nie mam pojecia z jakich przyczyn (za cieplo pewnie); jak bylam ostatnio pod koniec lutego, to zwalczylam 2 wielkie komary i 3 male, i troche wiecej much. Wiec raczej mnie te wiosenne nie zaskocza ;P (za to mole mnie zaskakuja: znalazlam dzis jednego w szafce z jedzeniem. Ja rozumiem: w szafie z ubraniami, ale co mol moze robic w miejscu, gdzie lezy chleb, makaron i platki owsiane?  #-o)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1752 on: 2007-03-21, 23:01:35 »
Pyta³em o to ostatnio babkê z biologii. Okazuje siê, ¿e to ró¿ne gatunki mola. Mol ubraniowy jest srebrzysty, b³yszcz±cy i raczej ma³y. Te ¿eruj±ce na m±ce/chlebie/ry¿u/makaronie s± przynajmniej dwukrotnie wiêksze i ciemniejsze (szare w czarne plamki).

djdioda: chyba mól, mol to taka jednostka chemiczna ;)
Kas: na Wikipedii jest "mol" ;) na stronie o szkodnikach tez
djdioda: jak tam ufam s³ownikowi ortograficznemu, a nie jakim¶ samozwañczym specom od owadów ;) mól; mol:mrgreen:
« Last Edit: 2007-03-22, 12:04:59 by djdioda »
True Pagan Winter Crew

Nile

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1753 on: 2007-03-22, 19:31:49 »
Je chladno  :(

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1754 on: 2007-03-23, 00:11:06 »
Nie nadążam ze słuchaniem muzyki...
W sumie to radosny wpis :mrgreen:
« Last Edit: 2007-03-23, 00:12:38 by minder »
True Pagan Winter Crew