Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939170 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1755 on: 2007-03-23, 17:25:30 »
Czas mi strasznie szybko leci ostatnio... od jakich¶ hmm... trzech tygodni mo¿e? Jak tak dalej pójdzie, to nawet nie zauwa¿ê, jak siê bêdê wyprowadzaæ :mrgreen: No, to te¿ by by³ radosny wpis, gdyby nie to co¶ na m. ;]

edit: przypali³am w³a¶nie ziemniaki. co wiêcej, przypali³am tak¿e garnek. cholerne forum! :P
« Last Edit: 2007-03-23, 17:56:51 by veila »
wszystko, co sko¶ne.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1756 on: 2007-03-23, 18:23:07 »
Jestem chory.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1757 on: 2007-03-23, 18:41:18 »
Thunderbird zdechl... Cos z tym musze zrobic, bo odzwyczailam sie od sprawdzania poczty przez www :roll: (no, chyba, ze gdzies daleko jestem, ale nie jestem, a to ptaszysko nie dziala :[ Ale przynajmniej jakas rozrywka jest, inna, niz "rar", "unrar" itp.)

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1758 on: 2007-03-23, 18:43:30 »
W³a¶nie us³ysza³am w wiadomo¶ciach, ¿e Iron Maiden przyjechali sobie do Katowic do jakiego¶ liceum, zrobili konferencjê, a pó¼niej mini koncercik przed licealistami..i ma³± lekcjê gry na gitarze :shock:...ka¿dy z uczniów przyszed³ ze swoj± gitar±!a piszê o tym w Ksiêdze skarg, bo ...ja TE¯ TAK CHCÊÊÊÊÊ!!! :evil: :evil: :evil:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1759 on: 2007-03-23, 19:43:18 »
przypali³am w³a¶nie ziemniaki. co wiêcej, przypali³am tak¿e garnek. cholerne forum! :P

Ty te¿? xD no nie¼le :lol:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1760 on: 2007-03-23, 23:26:09 »
 Ku*wa, ¶ci±gn±³em Dead Again Type O Negative i ku*wa co chwilê siê powtarza gosciarz, który co¶ mówi :evil:. Tak mia³em z Thresholdem te¿. W³±cza³a siê jaka¶ g³upia *szmata* z "You listening new album of Threshold". Ale to mo¿na na ³eb dostac :evil::zgroza:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1761 on: 2007-03-24, 00:16:51 »
Wniosek - nie ściągaj! :P To po prostu zgrywka z promówek dostarczanych pismakom. Dokładnie to samo robi się z filmami dla członków Akademii - "Oglądasz film siaki owaki, jeśli nie jesteś członkiem Akademii, zadzwoń pod numer 0700DEBIL"
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1762 on: 2007-03-24, 01:08:50 »
By³em w kinie na jakim¶ durnym filmie [kumple namówili]. 13 z³ w b³oto  ](*,) [300 Spartan - nie ogl±dajcie, choæby by³o za darmo - szkoda czasu]
I najeba³em siê przy tym M&Msami i col±, od których ¿o³±dek teraz zg³asza sprzeciw... :/

EDIT: Film nosi tytu³ 300. Zapewne chciano pozostaæ w zgodzie z mod± tytu³ów liczbowych, jak np. 4400 i inne takie...  :zenibyco:
« Last Edit: 2007-03-24, 01:23:25 by drummmer »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1763 on: 2007-03-24, 10:30:46 »
Proste, nale¿y nie ¶ci±gac promosów. Tylko czekac na zwyk³e wersji, które i tak szybko wyciekaj±. :P

A wczoraj ogl±dali¶my sobie z przyjació³mi "Kl±twê 2". Boki zrywac! Do teraz mi wstyd przed tymi lud¼mi, którzy byli tam z nami kiedy psuli¶my najmroczniejsz± nawet scenê nie daj±cym siê powstrzymac chichotem. Ale po prostu nie da³o siê inaczej. Ci ludzie w tym filmie wszyscy zachowywali siê tak jakby koniecznie chcieli siê za pomoc± demona dostac na tamten ¶wiat. Motyw z g³ow± z wiadra, przytulaj±cym trupem i mamu¶k± egzorcystk± rz±dzi.

Chocia¿ tak na marginesie jak wieczorem w domu, w toalecie nagle zaczê³a dziwnie gasn±c ¿arówka to my¶la³em, ¿e ze skóry wyskoczê. :mrgreen:
[under construction]

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1764 on: 2007-03-24, 16:48:30 »
By³em w kinie na jakim¶ durnym filmie [kumple namówili]. 13 z³ w b³oto  ](*,) [300 Spartan - nie ogl±dajcie, choæby by³o za darmo - szkoda czasu]
I najeba³em siê przy tym M&Msami i col±, od których ¿o³±dek teraz zg³asza sprzeciw... :/

EDIT: Film nosi tytu³ 300. Zapewne chciano pozostaæ w zgodzie z mod± tytu³ów liczbowych, jak np. 4400 i inne takie...  :zenibyco:
Mam nadziejê, ¿e nie jest a¿ tak ¼le, bo wybieram siê na to w poniedzia³ek ;]. W sumie widzia³em trailer w kinie i zrobi³ na mnie spore wra¿enie (tzn. pierwsze skojarzenie jakie mia³em to, ¿e widzê obrazy Franka Frazetty w wersji makro i na dodatek siê ruszaj± ;]). Nie spodziewam siê ¿eby ten film mia³ interesuj±c± fabu³ê i dobrze graj±cych aktorów, ale mimo wszystko chcê zobaczyæ jak jest zrobiony.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1765 on: 2007-03-24, 17:34:00 »
By³em w kinie na jakim¶ durnym filmie [kumple namówili]. 13 z³ w b³oto  ](*,) [300 Spartan - nie ogl±dajcie, choæby by³o za darmo - szkoda czasu]
I najeba³em siê przy tym M&Msami i col±, od których ¿o³±dek teraz zg³asza sprzeciw... :/

EDIT: Film nosi tytu³ 300. Zapewne chciano pozostaæ w zgodzie z mod± tytu³ów liczbowych, jak np. 4400 i inne takie...  :zenibyco:
Mam nadziejê, ¿e nie jest a¿ tak ¼le, bo wybieram siê na to w poniedzia³ek ;]. W sumie widzia³em trailer w kinie i zrobi³ na mnie spore wra¿enie (tzn. pierwsze skojarzenie jakie mia³em to, ¿e widzê obrazy Franka Frazetty w wersji makro i na dodatek siê ruszaj± ;]). Nie spodziewam siê ¿eby ten film mia³ interesuj±c± fabu³ê i dobrze graj±cych aktorów, ale mimo wszystko chcê zobaczyæ jak jest zrobiony.
W sumie jedyna rzecz jaka mi siê w nim podoba³a, to kolorystyka. Zosta³y na³o¿one do¶æ ciekawe filtry, wskutek czego film zyska³ nieco posmaku komiksowego [bo ponoæ na podstawie komiksu to jest].

windoapane

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1766 on: 2007-03-24, 19:41:20 »
... a w ogóle to forum jest do kitu!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1767 on: 2007-03-24, 19:49:51 »
W sumie jedyna rzecz jaka mi siê w nim podoba³a, to kolorystyka. Zosta³y na³o¿one do¶æ ciekawe filtry, wskutek czego film zyska³ nieco posmaku komiksowego [bo ponoæ na podstawie komiksu to jest].
No wlasnie tez slyszalam, ze ogolnie, to jest smieszny, ale zdjecia interesujace (do kina na to jednak nie pojde ;))

... a w ogóle to forum jest do kitu!
*macha na pozegnanie* ;> (btw: dzial z uwagami jest tutaj, wszelkie komentarze mile widziane)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1768 on: 2007-03-24, 19:57:27 »
Myszka mi pada, a dzia³a mi w kompie tylko szeregowe wej¶cie... :D
XP ledwo na tym (Celeron 300MHz) stoi... A¿ dziw, ¿e internet jeszcze dzia³a... ;)

A ja ogl±da³am wczoraj "Ghost Ridera" - co za gniot...  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1769 on: 2007-03-24, 20:32:41 »
A ja my¶la³em, ¿e "300" bêdzie niez³e i nawet tak napisali w dodatku telewizyjnym do "Dziennika", poza tym niby trochê podobne do "Sin City" (w sferze realizacji), bo w koñcu to ekranizacja komiksu Franka Millera...

A teraz za¿alenia: Nastêpny tydzieñ przedstawia siê tak:

poniedzia³ek - kartkówka z angola (raczej nie bêdê siê uczy³, lubiê angielski, na dodatek mam podstawowy, wiêc trudno¶ci mi nie sprawia)
wtorek - kartkówka z chemii (mój znienawidzony przedmiot - broni³em siê przed jedynk± na pó³rocze, na szczê¶cie skutecznie)
¶roda - teoretycznie bêdzie trochê luzu (chocia¿ spodziewamy siê niezapowiedzianej kartkówki z fizyki)
czwartek - sprawdzian z WOSu od pocz±tku roku (chcê zdawaæ rozszerzony WOS, ale sposób wybierania wójta/marsza³ka województwa itd muszê sobie powtórzyæ, bo za cholerê nie chce mi to wej¶æ na d³u¿ej do g³owy)
pi±tek - mapka z geografii (o Polsce - pe³no rzek, krain, parki narodowe i co¶ tam jeszcze... bleh)

A poza tym polonistka zapowiedzia³a, ¿e mamy "koñczyæ" "Lalkê", bo w przysz³ym tygodniu zaczynamy j± przerabiaæ... Dzi¶ zacz±³em j± czytaæ (podobnie, jak 3/4 klasy), doszed³em do 85 strony i wiem, ¿e przeczytaæ tego nie zd±¿ê (nie, ¿e z³a, po prostu siê nie wyrobiê), wiêc zrobiê tak, ¿e przeczytam tyle, ile zd±¿ê, a resztê doczytam ze streszczenia. Ech...

 

lofty-success