Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939186 times)

0 Members i 5 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1785 on: 2007-03-26, 10:50:45 »
Ej, Veila, Ogatanku, mo¿e klub za³o¿ymy?
Ja jestem jak najbardziej " za", a jak mianujemy?? Klub zimnych suk :lol:? bo ca³kiem nie¼le to brzmi... :twisted:


Ps: znów zaczê³am pracowaæ...i chyba nie bardzo mnie to cieszy bo ja chcia³±bym Stuuudioooowaæææ, tak pe³n± gêb± jak prawdziwy student, a nie wieczorowo wywalaj±c przy tym kupê siana.
No i marzenia odno¶nie drugiego kierunku siê rozp³ynê³y we mgle...najwcze¶niej za rok bêde mog³a co¶ innego jeszcze studiowaæ, i to albo w Gdañsku albo w Krakowie...a tak poza tym: to o czym ja tu pieszê...Przeciez Ty¶ G³upcem Jest Ogatanie!!
« Last Edit: 2007-03-26, 10:58:33 by Ogatan Szlachetny »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1786 on: 2007-03-26, 20:18:37 »
Mastodon wypad³ z Mysticu, co za dupa! Dlaczego w tym kraju wiecznie nie wychodz± dobre koncerty. :(

Mam nadziejê, ¿e chocia¿ przyjad± do Wawy na jesieni.
[under construction]

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1787 on: 2007-03-26, 22:58:10 »
Mastodon wypad³ z Mysticu, co za dupa! Dlaczego w tym kraju wiecznie nie wychodz± dobre koncerty. :(

przecie¿ bêdzie slay i celci. ma³o dobrego? :shock:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1788 on: 2007-03-26, 23:53:54 »
Grr.. sta³em siê muzycznym kleptomanem. :mrgreen: :? Co te¿ net w akademikach robi z lud¼mi. Nie mogê prze¿yæ jak zobaczê u kogo¶ z Was jak±¶ now± dziwn± nazwê na la¶cie (g³ównie thanks to Whodo, minder & veila  8)) albo jak zachwalacie tutaj, ¿eby nie dorzuciæ mu³owi pracy   :P To jest psychoza. Dodam do tego jeszcze w³asne eksploracje w sieci studenckiej i rekomendacje kumpli.. I chyba nie nad±¿am ze s³uchaniem tych nowych rzeczy, a jeszcze do klasyków czasem chcia³o by siê wróciæ ;) Poza tym, stwierdzam, ¿e mój kierunek studiów jest nudny :p

djdioda: chcia³oby ;]
« Last Edit: 2007-03-27, 12:36:15 by djdioda »

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1789 on: 2007-03-27, 09:05:34 »
Kamieniarstwo to ciê¿ka robota ;P Fukk, 9 godzin dziennie popierniczaæ z granitowymi p³ytami, albo machaæ 8 kilowym m³otkiem, podobne p³yty próbuj±c rozwaliæ... Nie wspominaj±c o szlifierce :/
Tyle dobrze, ¿e tylko 4 dni w tygodniu. (zostaje czas na naukê :/)
selfbanned

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1790 on: 2007-03-27, 13:30:16 »
do grona denerwujących mnie osób ("profesorowie" szkół średnich, kierowcy autobusów, kretyni z rozmaitych obsług klienta, politycy i ich wielbiciele) dołączają pokraczne stwory zwane bibliotekarkami! nigdzie nie czułem się tak bardzo bohaterem powieści Kafki jak w bibliotece! wszystko przez te przeklęte panie życia, śmierci i marnotrawstwa czasu, bieganie od domu do biblioteki, bo się nie wzięło jakiegoś świstka, cholerna okładka, której nie można donieść, karty rodziców, moja karta, naliczanie kar, których nigdy ci prawidłowo nie naliczą i będą jeszcze truć d*pę, że ja truję d*pę, że źle naliczyły, przekręcanie dwusylabowego prostego nazwiska, błędy w komputerowym systemie pokazującym, które książki można wypożyczyć, a które poczytać w czytelni, a które są na miejscu, a które kiedy mają być oddane, spisywanie kretyńskich maleńkich karteczek niby życiorysów autora książki, dat wydania, wydawców, mojego adresu, mojego podpisu, mojego nazwiska a przecież wystarczy durny numer każdej książki i numer mojej karty żeby pani w Wielkiej Piwnicy z Książkami znalazła to czego chcę!!....
szatan na 100% zmajstrował piekło na engine'ie mojej miejskiej biblioteki...
« Last Edit: 2007-03-27, 13:33:13 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1791 on: 2007-03-27, 17:23:34 »
przecie¿ bêdzie slay i celci. ma³o dobrego? :shock:

Slayera widzia³em. Zreszt± wierzê, ¿e i tak skopi± dupê. Celtycy zreaktywowani, ale czy taka muzyka mimo jako¶ci to siê nadaje na energiczny koncert? A Masto to by³o moje odkrycie zesz³ego roku number one.
[under construction]

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1792 on: 2007-03-27, 22:30:32 »
do grona denerwuj±cych mnie osób ("profesorowie" szkó³ ¶rednich, kierowcy autobusów, kretyni z rozmaitych obs³ug klienta, politycy i ich wielbiciele) do³±czaj± pokraczne stwory zwane bibliotekarkami! nigdzie nie czu³em siê tak bardzo bohaterem powie¶ci Kafki jak w bibliotece! wszystko przez te przeklête panie ¿ycia, ¶mierci i marnotrawstwa czasu, bieganie od domu do biblioteki, bo siê nie wziê³o jakiego¶ ¶wistka, cholerna ok³adka, której nie mo¿na donie¶æ, karty rodziców, moja karta, naliczanie kar, których nigdy ci prawid³owo nie nalicz± i bêd± jeszcze truæ d*pê, ¿e ja trujê d*pê, ¿e ¼le naliczy³y, przekrêcanie dwusylabowego prostego nazwiska, b³êdy w komputerowym systemie pokazuj±cym, które ksi±¿ki mo¿na wypo¿yczyæ, a które poczytaæ w czytelni, a które s± na miejscu, a które kiedy maj± byæ oddane, spisywanie kretyñskich maleñkich karteczek niby ¿yciorysów autora ksi±¿ki, dat wydania, wydawców, mojego adresu, mojego podpisu, mojego nazwiska a przecie¿ wystarczy durny numer ka¿dej ksi±¿ki i numer mojej karty ¿eby pani w Wielkiej Piwnicy z Ksi±¿kami znalaz³a to czego chcê!!....
szatan na 100% zmajstrowa³ piek³o na engine'ie mojej miejskiej biblioteki...
....sk±d ja to znam...dlatego nie chodzê po bibliotekach
Nienawidze, szlag mnie trafia jak widze te stare gêby rycz±ce zza biurka!!! biblioteka jest boska, ale gdyby wyrzuciæ z niej ludzi:) mo¿e nawet bym siê co¶ w koncu tam pouczy³a.

a ja chyba skrêci³am kostkê:( i boli i jest bardzo napuchniêta. A ja ledwo co wróci³am z chorobowego:( bbbojê sieeeêêê meee ( buczenie owcy)  :abu:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1793 on: 2007-03-27, 22:58:36 »
O mamo, jak mi siê nie chce...  :x Mam projekt na jutro i ju¿ siê nawet zabra³am, ale idzie mi to beznadziejnie... Kocham pisaæ referaty na kilka stron A4 o czym¶, co potem zademonstrujê w 5 minut  :? Pewnie stanie na tym, ¿e jak zwykle bêdê wszystko robiæ na najostatniejsz± (;)) mo¿liw± chwilê jutro - projekt w koñcu dopiero na 17:15. ;]

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1794 on: 2007-03-27, 23:21:36 »
Ja te¿ tak zawsze robiê, a¿ w koñcu przed samym oddaniem psuje mi siê drukarka, ucieka tramwaj, wpadam w ka³u¿e i oddajê pracê w kolorze ró¿owym ( bo tylko taki mi chcia³ siê wydrukowaæ co dziwne nie z braku tuszu) jeszcze bardziej ró¿owa na twarzy w dodatku z kropk± pasty do zêbów na nalepszej bluzce...nie martw siê u¶miech wyk³adowcy zrekompensuje wszystko :yawinkle: choæby nawet nie mia³ zêbów

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1795 on: 2007-03-28, 00:35:24 »
Ja chcê ju¿ ¶wiêta, ech. Czemu¿ ja siê nie umiem porz±dnie zmobilizowaæ i wy³±czyæ tego cholernego komputera na ten tydzieñ ;) No jaki¶ wyj±tkowy kryzys silnej woli mam. Ale mam ochotê wreszcie przes³uchaæ to co mam przes³uchaæ, ech.

Poza tym Borowski jest beznadziejny, trochê grafomañski miejscami IMHO. Tre¶æ tre¶ci±, ale forma mi nie podchodzi. Jeszcze ze dwie godziny i przebrnê przez te opowiadania ;]

Mo¿e sobie parê minut pomedytujê nad zdaniem "¿ycie jest piêkne", powinno pomóc :P
wszystko, co sko¶ne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1796 on: 2007-03-28, 02:14:17 »
Ja te¿ tak zawsze robiê, a¿ w koñcu przed samym oddaniem psuje mi siê drukarka, ucieka tramwaj, wpadam w ka³u¿e i oddajê pracê w kolorze ró¿owym ( bo tylko taki mi chcia³ siê wydrukowaæ co dziwne nie z braku tuszu) jeszcze bardziej ró¿owa na twarzy w dodatku z kropk± pasty do zêbów na nalepszej bluzce...nie martw siê u¶miech wyk³adowcy zrekompensuje wszystko :yawinkle: choæby nawet nie mia³ zêbów
E tam, jak do tej pory mi siê zawsze udawa³o g³adko i sprawnie. A jutro drukujê w przydro¿nym kserze, wiêc ró¿owy referat mi nie grozi  :mrgreen:

A w ogóle to http://www.youtube.com/watch?v=tUJl8r8H1AI  ](*,)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1797 on: 2007-03-28, 02:46:26 »
A w ogóle to http://www.youtube.com/watch?v=tUJl8r8H1AI  ](*,)
Ma³e pytanie odno¶nie podanego linka oraz czasu powstania posta tego i cytowanego: czy tylko ludzie zwi±zani z informatyk± nie ¶pi± nocami, tylko buszuj± po forach? :mrgreen: Bo w godzinach tego typu jak ta, w której piszê te s³owa, zazwyczaj nikogo nie ma tutaj na forum  :o

A ¿eby offtop nie by³: olaboga, jak ju¿ pó¼no! :ech:

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1798 on: 2007-03-28, 03:11:18 »
Bo w godzinach tego typu jak ta, w której piszê te s³owa, zazwyczaj nikogo nie ma tutaj na forum  :o
Jest jest, tylko nie ma si³y ¿eby pissaaa20)@(UT%jgb.hn...... :mrgreen:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1799 on: 2007-03-28, 10:24:22 »
A w ogóle to http://www.youtube.com/watch?v=tUJl8r8H1AI  ](*,)
Ma³e pytanie odno¶nie podanego linka oraz czasu powstania posta tego i cytowanego: czy tylko ludzie zwi±zani z informatyk± nie ¶pi± nocami, tylko buszuj± po forach? :mrgreen: Bo w godzinach tego typu jak ta, w której piszê te s³owa, zazwyczaj nikogo nie ma tutaj na forum  :o
Mnie siê czasem zdarza nie spaæ pó³ nocy (albo i wiêcej ;]) i siedzieæ nad projektem. Jako¶ tak w nocy mi siê ³atwiej skupiæ :> A ¿e od czasu do czasu potrzebna jest przerwa, wpadam na forum ;]