Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 938986 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1830 on: 2007-04-06, 21:34:58 »
Hmm no to tak: wczoraj piek³am ciasto, nowe jakie¶ takie (niby mazurek), nie wysz³o - tzn. samo ciasto siê spieprzy³o, to co mia³o byæ na wierzchu by³o w porz±dku. Oczywi¶cie, nie przejmuj±c siê zbytnio, wziê³am siê dzi¶ za kolejne, sernik tym razem. I co? No w³a¶nie, wbrew moim oczekiwaniom wysz³o bardzo ³adnie. Tyle, ¿e jak siê jest niedorobion± niezdar±, to ju¿ tak bywa, ¿e siê, cholera, wywala udane ciasto na piec :roll:

Oj, kryzys mia³am, ale postanowi³am siê wzi±æ w gar¶æ i walczyæ dalej. Jutro lecê na miasto szukaæ twarogu :twisted:
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1831 on: 2007-04-07, 13:02:35 »
poczta polska jest jak prostytutka, zawsze da d***  :/ nie do¶æ, ¿e weekend to jeszcze ¶wiêta..... NIGDY NICZEGO NIE DOWIE¬LI NA CZAS! :evil:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1832 on: 2007-04-07, 16:06:52 »
Ogarnê³o mnie przera¿enie po zrobieniu sobie listy rzeczy, które mam mieæ gotowe zaraz po ¶wiêtach [nauka do egzaminu, 3 kolokwia, jeden ma³y projekt i jeden wielki projekt]. A, co gorsza, bynajmniej nie pró¿nowa³em wcze¶niej, lecz stara³em siê byæ na bie¿±co. Zastanawiam siê teraz tylko które rzeczy s± mniej wa¿ne i mogê je pomin±æ... :(

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1833 on: 2007-04-07, 18:03:02 »
A ja piszê pierwszy rozdzia³ pracy licencjackiej, chocia¿ obrona dopiero za rok....mam ju¿ do¶æ :zgon:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1834 on: 2007-04-07, 18:53:08 »
poczta polska jest jak prostytutka, zawsze da d***  :/ nie do¶æ, ¿e weekend to jeszcze ¶wiêta..... NIGDY NICZEGO NIE DOWIE¬LI NA CZAS! :evil:
Ty siê ciesz, ¿e w ogóle co¶ dociera, bo u mnie ostatnio z tym ciê¿ko :/

Smutno, samotnie i nie ma siê do kogo przytuliæ... ech...
...If I call will you come and will you save me?

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1835 on: 2007-04-09, 01:42:00 »
mam potwornego lenia... :(
Bite your tongue, ignore the splinter.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1836 on: 2007-04-09, 05:24:24 »
Praca nad projektem nieco siê wyd³u¿y³a i dopiero teraz idê spaæ... :ech:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1837 on: 2007-04-09, 13:22:02 »
Wczorajsza impreza w moim ogrodzie (11 ju¿ z cyklu Pralka Grill Party) choæ zaczyna³a i toczy³a siê ¶wietnie, zakoñczy³a siê fiaskiem, które mo¿na opisaæ piêknym angielskim s³ówkiem disaster. :/
selfbanned

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1838 on: 2007-04-12, 16:03:40 »
 Siê dowiedzia³em w³a¶nie, ¿e Tyr gra³ cztery razy odpowiednio 22, 23, 24 i 25 marca :?

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1839 on: 2007-04-12, 18:24:58 »
Na kazdym kroku stwierdzam ze nie ma sprawieliwosci...niestety.... ;/
Bite your tongue, ignore the splinter.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1840 on: 2007-04-12, 19:41:21 »
Na kazdym kroku stwierdzam ze nie ma sprawieliwosci...niestety.... ;/
Zauwa¿y³em to ju¿ daaawno temu (ale¿ to banalnie brzmi, czy mi siê tylko tak wydaje?), i coraz mniej boli/wkurza mnie, gdy po raz kolejny siê z ni± spotykam...
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1841 on: 2007-04-13, 00:16:09 »
Na kazdym kroku stwierdzam ze nie ma sprawieliwosci...niestety.... ;/
Zauwa¿y³em to ju¿ daaawno temu (ale¿ to banalnie brzmi, czy mi siê tylko tak wydaje?), i coraz mniej boli/wkurza mnie, gdy po raz kolejny siê z ni± spotykam...
Bo sprawiedliwosc, podobnie jak sens zycia, to bardzo subiektywne "zjawisko" i nie wystepuje w przyrodzie.

Tempus fugit, jak to mawiaja wyksztalceni starozytni ;P - chcialam zjesc kolacje i zauwazylam, ze juz jest jutro :?

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1842 on: 2007-04-13, 00:22:58 »
Umar³ Kurt Vonnegut, jeden z moich ulubionych autorów, mistrz czarnego humoru. Szczerze mówi±c liczy³em na to, ¿e los splata mu figla i bêdzie pierwszym 100 latkiem, który od 12 roku ¿ycia na³ogowo pali³ Pall Malle bez filtra (w sumie i tak d³ugo poci±gn±³, a fajki bynajmniej go nie wykoñczy³y). Bêdzie mi brakowa³o jego trafnych komentarzy i smutno-prze¶miewczego spojrzenia na rzeczywisto¶æ. No có¿, nie wypada chyba nic innego powiedzieæ jak: so it goes... ;/

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1843 on: 2007-04-13, 12:09:33 »
Mam dosyæ pracy w szkole. Dzieciaki s± chamskie, bezczelne, nie ucz± siê i ogólnie maj± wszystko w nosie. Z reszt± po co maj± siê uczyæ, skoro pani sprz±taj±ca zarabia tyle samo na rêkê, co cz³owiek po studiach na o wiele bardziej odpowiedzialnym stanowisku?

Pamiêtam pierwsze rozmowy o pracê dwa lata temu. Aplikowa³em na stanowisko informatyka w pewnej firmie. Mia³em byæ kolesiem od wszystkiego - jednego dnia prowadzi szkolenie, innego obs³uguje helpdesk, kolejnego pomagaæ przy projektowaniu wdro¿enia plus otwarta sugestia, ¿e w domu trzeba pewnie bêdzie jeszcze dokañczaæ - informatyczne przynie¶, zanie¶, pozamiataj, ale kwalifikacje trzeba mieæ wysokie. Nie przyjêli mnie mimo dobrych chêci i dobrego dyplomu, bo siê nie spodoba³em HR-owcowi. Tak czy inaczej mia³em dostawaæ marne grosze jak za tak niewdziêczn± i obci±¿aj±c± pracê.

A teraz? Praca jeszcze trudniejsza. Codziennie zdzieram sobie gard³o próbuj±c wszelkimi sposobami dotrzeæ do zakutych umys³ów (tych, którzy cokolwiek ³api± mo¿na policzyæ na palcach jednej rêki u drwala po wypadku). Jeszcze dzisiaj mam lekcje z klas± tak niemo¿liwie rozwydrzon±, ¿e wypada siê ju¿ tylko uwaliæ w trupa po tym wszystkim. A ¿eby zarabiaæ wiêcej od pani sprz±taj±cej muszê pracowaæ na 1,5 etatu i jeszcze dawaæ korepetycje (za które Bogu dziêkujê, bo uczeñ jest nadzdolny i praca z takim to prawdziwa przyjemno¶æ). Chce mi siê wyjechaæ st±d i ju¿ nigdy nie wracaæ.

djdioda: zreszt± ;)
« Last Edit: 2007-04-13, 13:44:55 by djdioda »
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1844 on: 2007-04-13, 13:46:50 »
Ja nigdy nie chcia³am byæ nauczycielk± i coraz wiêcej osób i faktów utwierdza mnie w tym przekonaniu. Ale to pewnie miêdzy innymi dlatego, ¿e w mojej podstawówce 80% dzieciaków by³o "trudnych", z patologicznych rodzin i w ogóle same potworki ;) Zrazi³am siê i tyle. Wyobra¿am sobie co teraz siê tam musi dziaæ...