Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945548 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1875 on: 2007-04-22, 23:25:33 »
Moja nieaktualna, pisa³am w Radosnych ;) Wypada, nie ma nic okropniejszego ni¿ robactwo (a po Labiryncie Fauna mam do¶æ robali na nastêpne 10 lat :roll:)
wszystko, co sko¶ne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1876 on: 2007-04-23, 10:50:11 »
przy skargach djdiody, veili i Czarnej nie wiem czy wypada skar¿yæ siê na powrót much i komarów.. (a jednak w³a¶nie to robiê :))
oj, zgadzam siê w 100%... :/
selfbanned

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1877 on: 2007-04-23, 17:28:01 »
jak w piętnaście minut powiedzieć czym jest wojna? ( jak skrocić przeklętą prezentację mat. o połowę... :eee: )
idę się zapisać na kurs szybkiego mówienia  ](*,) ;)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1878 on: 2007-04-23, 23:55:45 »
jak w piêtna¶cie minut powiedzieæ czym jest wojna?
A to da sie rozwlec na dluzej niz 3-5 minut?

Czuje sie niezywa. Mam malo czasu, duzo do zrobienia i zasob slownictwa mi sie drastycznie zmniejszyl, nie mysle. A na dodatek *zawsze* wstaje przed 8.00 (przewaznie ok. 7.00), zeby nie wiem co  ](*,) (a tak bym chciala raz w tygodniu spac chociaz do 10.00)
Haha, ulzylo mi ;)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1879 on: 2007-04-24, 00:29:24 »
A na dodatek *zawsze* wstaje przed 8.00 (przewaznie ok. 7.00), zeby nie wiem co  ](*,) (a tak bym chciala raz w tygodniu spac chociaz do 10.00)
0_0 Ja je¿eli nie muszê wstawac wcze¶niej, standardowo budze siê w okolicach 13... Wstawanie o 9. taktujê jako zwlekanie z ³ó¿ka w ¶rodku nocy biednego studenta -.-

A do tematu:
Jutro egzamin, a ja siê niemal nie stresujê. Ech, cóz z tego wyniknie, to nawet najstarsi górale nie pamiêtaj±...  :-s

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1880 on: 2007-04-24, 01:25:47 »
W³a¶nie siê dowiedzia³em, ¿e mia³em wypo¿yczon± jak±¶ nieba³dzo zgran± wersjê splita Mono/Pelican, który s³yszalnie jest szybszy ni¿ w rzeczywisto¶ci (tak to czasem bywa ze zgrywkami z winyli). Problem w tym, ¿e zamieszczona tam¿e wersja Yearning, w przyspieszeniu podoba mi siê wielokrotnie bardziej ni¿ autentyczna. I co teraz? Wys³aæ przyspieszon± wersjê do Mono i poprosiæ ich, ¿eby nagrali tak± w³a¶nie przyspieszon± wersjê? :mrgreen:
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1881 on: 2007-04-24, 10:30:20 »
A na dodatek *zawsze* wstaje przed 8.00 (przewaznie ok. 7.00), zeby nie wiem co  ](*,) (a tak bym chciala raz w tygodniu spac chociaz do 10.00)
0_0
No to sie wydalo, ze jestem dziwolagiem... :roll:

Minder: -1punkt za powtorzenia ;P

A mi sie wino skonczylo, a bylo takie dobre полусладкое, из Молдовы (a tam maja dobre alkohole :marzenie:), na dodatek mialo ladna etykietke, taka oryginalna (plocienna, ale chyba z konopii to plotno, bo smierdzi :?).
Wracam do pisania... umre od tego pewnie :?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1882 on: 2007-04-24, 13:34:14 »
Jutro wej¶ciówka z histologii, jak co tydzieñ i kolokwium z chemii organicznej, równie¿ prawie jak co tydzieñ...
A w pi±tek zaliczenie ze wszystkich ptaków, ssaków, p³azów i gadów Polski (systematyka, rozpoznawanie gatunków i dymorfizm p³ciowy po m.in: wypchanych eksponatach, czaszkach, skórach, pogryzach, odchodach...)
Mnóstwo nauki :/
£ikend majowy te¿ nie zapowiada siê ciekawiej... W tygodniu zaraz po nim mam: zaliczenie æwiczeñ z fizyki (na szczê¶cie prze³ozyli¶my kolosa z botaniki), nastepnego kolosa z chemii i wej¶ciówkê z histologii i ci±g dalszy zaliczania zwierz±t - tym razem testy o trybie zycia, ¿ywieniu, gniazdowaniu itd. wspomnianych wcze¶niej grup zwierz±t... :/
A, zapomnia³abym, ¿e 11. maja piszê maturê rozszerzon± z biologii, wiêc jadê do domu... ¿eby potem wróciæ na Ursynalia  8)

Umrê... A niby wybieram siê w d³ugi ³ikend do Krakowa... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1883 on: 2007-04-24, 17:29:58 »
czarna, a co Ty 100diujesz?
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1884 on: 2007-04-24, 19:10:27 »
Umrê... A niby wybieram siê w d³ugi ³ikend do Krakowa... :roll:
O, to znaczy, ze spotykamy sie wtedy? (na cmentarzu...?)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1885 on: 2007-04-24, 20:02:02 »
A zostajesz w Krakowie na d³ugi ³ikend? :D Ale pewnie wszyscy jad±...? :> A mo¿e spotkanie forumowe?  8)
Kea, -> a jakby¶ mia³a strzelaæ, to ¿e co studiujê?? Napiszê tutaj na dole malusieñskimi i na bia³o, zobaczymy, czy zgadniesz :)


tak siê nieszczê¶liwie z³o¿y³o, ¿e biologiê
« Last Edit: 2007-04-24, 20:04:45 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1886 on: 2007-04-24, 20:38:12 »
Ejj, zróbmy zlot forumowy w po³owie drogi z Katowic do Kraka :] Wychodzi jaki¶ Chrzanów albo Trzebinia do wyboru 8-) No, bo ja bêdê mia³a duuu¿o czasu.

Swoj± drog±, dlaczego nie ma czwartej klasy? Cholera, tak by by³o fajnie. Dosz³am do wniosku, ¿e ja jednak kocham moj± szko³ê, mimo mundurków, dyrektora zlecaj±cego rytualne sepuku i czterech piêter schodów. I mam jednak nie¼le powalonych ludzi w klasie :D Tzn, mia³am, ech.

Hmm... no có¿, ¯YCIE :P
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1887 on: 2007-04-24, 22:26:27 »
A zostajesz w Krakowie na d³ugi ³ikend? :D Ale pewnie wszyscy jad±...? :> A mo¿e spotkanie forumowe?  8)
Nie, nie zostaje, wracam ;P rili-rili
Ejj, zróbmy zlot forumowy w po³owie drogi z Katowic do Kraka :] Wychodzi jaki¶ Chrzanów albo Trzebinia do wyboru 8-) No, bo ja bêdê mia³a duuu¿o czasu.
Zglaszam sie jako druga chetna osoba...
ale offtop :/ A juz mialam znowu marudzic (ale nie mam juz sily, rece opadaja, z kim ja sie zadaje :cry: ja zaczne mordowac niebawem)

o, udal sie trik z exploderem ;) (to raczej radosne ;P)
« Last Edit: 2007-04-24, 22:28:06 by Kasandra »

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1888 on: 2007-04-24, 22:56:20 »
matura sie zbliza wielkimi krokami:( z kumplem dzisiaj patrzylismy na robotnikow jak kopia droge...prawdopodobnie to nasza przyszlosc :(
Bite your tongue, ignore the splinter.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1889 on: 2007-04-25, 08:56:34 »
Wy¶piê siê po ¶mierci  :zgon:

 

lofty-success