Opeth > Dyskografia

Edycja specjalna "Blackwater Park" CD/DVD

<< < (23/23)

Luksor:

--- Quote from: Voice on 2021-08-18, 20:13:45 ---Wow! Niezle! A skad to wziales Luksor? Z Omercza?

--- End quote ---

Naby³em w Empiku. :)

Voice:
Ooo, nawet widze, ze cena normalna. Kurde, wciaz jestem na nich zly, ze nic tam bonusowego nie dorzucili. Mam ten album juz w wersji podstawowej, w wersji 2CD (z Patterns in the Ivy II) i w tej deluxe z wersja 5.1. W kazdej z nich jest cos wiecej wzgledem wersji pierwotnej, a tu nic. A tak to bym pewnie kupil ;)

Callahan:
Oj, no jakby¶ by³ tak obrotny jak Jacek, to by¶ mia³ swoje nazwisko w ramach bonusu ;)

Luksor:

--- Quote from: Callahan on 2021-08-23, 01:52:53 ---Oj, no jakby¶ by³ tak obrotny jak Jacek, to by¶ mia³ swoje nazwisko w ramach bonusu ;)

--- End quote ---

Super to dla mnie mi³e jest. Po 24 latach s³uchania Opeth mieæ wydrukowane w³asne nazwisko w ksi±¿eczce do jednej z moich najukochañszych p³yt zespo³u to jednak fajowa sprawa.  :D

Voice:

--- Quote from: Luksor on 2021-08-23, 06:41:20 ---
--- Quote from: Callahan on 2021-08-23, 01:52:53 ---Oj, no jakby¶ by³ tak obrotny jak Jacek, to by¶ mia³ swoje nazwisko w ramach bonusu ;)

--- End quote ---

Super to dla mnie mi³e jest. Po 24 latach s³uchania Opeth mieæ wydrukowane w³asne nazwisko w ksi±¿eczce do jednej z moich najukochañszych p³yt zespo³u to jednak fajowa sprawa.  :D

--- End quote ---

Co prawda to prawda. Ja tam sie pocieszam plakatem z okladka BWP, ktory wysepilem od lokalnego sprzedawcy w dniu premiery albumu i ktory wedruje ze mna od 20 lat poprzez rozne miejsca zamieszkania ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[*] Poprzednia strona

Go to full version