Author Topic: Nowa p³yta Apocalyptiki [N]  (Read 7287 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« on: 2005-02-09, 01:53:04 »
I tak pewnie tylko mnie to interesuje, ale mo¿e akurat przypadkiem kto¶ siê nawróci: kto s³ysza³ chybiony singiel "Bittersweet" (Luri to mnie rozwala), ten wie, ¿e by³ on zwiastunem nowej p³yty, zatytu³owanej po prostu "Apocalyptica". To jest w³a¶nie piêkna ok³adka, to na górze. A 14 lutego ma wyj¶æ kolejny singiel, taki pe³ny bajer, jedna piosenka w 3 jêzykach - "Wie Weit". Ok³adka na dole  :)

http://www.apocalyptica.com/">¼ród³o

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #1 on: 2005-02-11, 10:10:32 »
Lubiê Apocalypticê, ale wokalistów do wspólpracy nie wybrali sobie fajnych... Mogli jednak poszukaæ trochê dalej... Ten singiel mnie zra¿a...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #2 on: 2005-02-11, 11:53:24 »
mnie te¿  :x  jeszcze jekby by³ sam Ville (przymajmniej nie piszczy...)

TooRgo2

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.jgc.pl
Ke?
« Reply #3 on: 2005-02-12, 22:46:38 »
We Weit ? Tak to sie pisalo? Nie ma takiej kompozycji na plycie. Dziwna sprawa jak na singiel. W kazdym razie na LP znajduje sie kilka nietrafionych kompozycji nie mowiac o zle zmiksowanym Life Burns! i tym peadlskim wokalem ..... kto to ku** jest ?? to nie ten pedal z the rasmus ??? Lombardo na perce daje rade ale nie pokazuje klasy. Jak na Apocaliptyce po Reflections to ta plyta jest lekkim przecietniakiem .... panowie zmieniaja troszke zainteresowania kompozycyjne .... nie mowie ze to zle .. tylko przyzwyczaic sie musze jako fan apo :]
.:: TheY uSe ForCe To MakE You Do, WhAt tHe dEciDerS, HaVe DeciDeD yoU muSt dO ::. -== Classroom`s ThE LasT roOm to GeT TruTh ==-

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #4 on: 2005-02-13, 18:31:28 »
to Wie Weit zawiera 3 wersje utworu Quutamo: po francusku, angielsku i po niemiecku. ku¼¼wa, ja jednak wola³am, jak grali w ogóle bez wokali. (miejmy nadziejê, ¿e na koncerty nikogo ze sob± nie przywioz±  :evil: ale na ten temat na razie nic nie wiadomo)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #5 on: 2005-02-14, 10:22:36 »
O³ je... Niech ¿yje "The Cult" i kowery Metalliki. Kocham "Fade to black"  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #6 on: 2005-03-01, 21:00:49 »
S³ucham tej nowej Apocalypticy i zastanawiam siê co to jest (przynajmniej pierwszy kawa³ek), pó¼niej jest troche lepiej, no niewiem bêde musia³ sobie jescze pos³uchaæ wiêcej razy!

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Nowa p³yta Apocalyptiki [N]
« Reply #7 on: 2005-03-11, 20:46:36 »
Moim skromnym zdaniem najlepszy wokal wspólnie z Apocalyptic± by³ w utworze Path vol.2 z rozszerzonej edycji "Cult". Sandra Nasic z Guano Apes wykona³a tam kawa³ ¶wietnej roboty.

Co do nowej p³yty to jest naprawdê niez³a. Na pewno lepsza ni¿ "Reflections", ale do "Cultu" jej daleko, oj daleko.
[under construction]

 

lofty-success