Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Mourner's Corner jak feniks z popio³ów!

(1/5) > >>

minder:
Pod adresem http://www.opeth.pl/ czeka na przetestowanie nowy wygl±d Mourner's Corner. Graficznie kuleje - wiem. Niezbyt dobrze wygl±da w IE - to te¿ wiem. Nie wszystkie podstrony dzia³aj± - to te¿ wiem i ca³y czas pracuje nad poprawkami.

Mogê powiedzieæ. ¿e bardzo poprawnie i ¶licznie wygl±da w ka¿dej innej przegl±darce (np. Mozilli).

Je¶li kto¶ zna siê dobrze na CSS, to proszê o pomoc w dostosowaniu stylu do IE, bo mnie szlag trafia jak muszê szukaæ przeró¿nych haków, sztuczek i kruczków. Jak kto¶ takowe zna, to proszê o pomoc.

Rozpisa³em siê jak nigdy :P
Mam nadziejê, ¿e siê spodoba. Nawet w tak zubo¿onej wersji. :)

ultur:
Rzeczywi¶cie pod IE cienko to widze. A dotego IE to 90% u¿ytkowników.

minder:
Nawet mi nie mów. Za u¿ywanie IE powinna obowi±zywaæ kara ch³osty - 20 kijów na go³e po¶ladki :evil:

Katera:
mnie sie tam nic nie rozjezdza, ale graficznie, sorka za krytyke, cienko...

na IE wszyscy zrzedza, ale niestety poki 90% stron sie bedzie rozjezdzac przy wszelkich innych przegladarkach, to ludzie beda korzystac z IE... ja tez mam niby Mozille, ale jej nie uzywam, bo musialabym co drugie wejscie na ktoras strone przelaczac przegladarke... a to bez sensu...

Anonymous:

--- Quote ---niestety poki 90% stron sie bedzie rozjezdzac przy wszelkich innych przegladarkach, to ludzie beda korzystac z IE...
--- End quote ---


Nie no bez przesady chyba nie widzia³e¶ najnowszego Firefoxa. Tam siê naprawde nic nie rozjerzdza, i wszystkie stroni chodz± lekko piêknie i zwiewnie. I co najwa¿niejsze blokowanie wyskakuj±cych okienek, reklam  i ca³ej reszty niepotrzebnego badziewia jest poprostu niezast±pione.


--- Quote ---Nawet mi nie mów. Za u¿ywanie IE powinna obowi±zywaæ kara ch³osty - 20 kijów na go³e po¶ladki Evil or Very Mad
--- End quote ---


Niestety nic na to nieporadze ¿e IE jestw przewazaj±cej ilo¶ci wykorzystywane i dotego statystyki otym niezbicie dowodz± ;).
Co oczywi¶cie nie wyklucza tego i¿ stronka tej klasy powinna byæ
wy¶wietlana bez dyskryminacji przez wiêkszo¶æ przegl±darek.[/quote]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version