Author Topic: Wasze kapele  (Read 92071 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Toshi

  • Posts: 38
  • Karma: +0/-0
Wasze kapele
« on: 2003-05-18, 00:05:27 »
Zapewne s± na forum osoby graj±ce we w³asnych zepo³ach. Ja osobi¶cie dopiero kompletujê sk³ad ( brakuje mi jeszcze basisty, ale kto¶ siê znajdzie :) ). Bardzo lubiê s³uhaæ mp3 takich w³asnie "amatorskich" kapelek. Pochwalcie siê Swoimi osi±gniêciami i poka¿cie siê na forum wraz ze swoj± grup±. Ja mogê poelciæ tylko kapelê moich kolegów. Lux in Tenebris ( www.luxintenebris.w.pl ) naprawdê bardzo dobrze graj±, a czasem nawet prbuj± zagraæ To Bid You Farewell. Ch³opaki na koncertach zawsze daja czadu i jest ¶wietnie. Ch³opaki poprosili, zebym w wolnej chwili zaj±³ siê ich strona co te¿ uczyniê :) A tymczasem zapraszam do odwiedzania ich strony :)
- - - To Bid You Farewell - - -

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Znajome kapele
« Reply #1 on: 2003-05-18, 01:38:53 »
Ja zawsze chcialem grac w jakiejs kapeli, ale nigdy nic z tego nie wyszlo. Brzdekam sobie troche na gitarze ale od dluzszego czasu lezy odlogiem. Od zawsze mialem klasyka a na nim metalowe struny i nawet kiedys mialem cierpliwosc uczyc sie solowek Ironow  :D . Co do kapel to mam kumpla (studiowalismy razem) w sosnowieckim Frontside, gra na basie. Stary ich material brzmi dla mnie za bardzo ska i punk, ale za to dwa ostatnie albumy maja w sobie naprawde niezle momenty i sa bardzo mocne. Inny moj kumpel gral z Eternal Deformity (chlopaki zreszta z mojego miasteczka a nawet liceum, ale nie znalem ich dobrze). A takze z Lzami z Wodzislawia. Tym to sie nawet powiodlo komercjalnie, a przynajmniej bylo o nich slychac. Ciekawe, ze dopiero jak od nich odszedl  :D . To chyba moje najblizsze kontakty z kapelami. Co do Frontside, to teraz graja support dla Slayera w Warszawie.

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Wasze kapele
« Reply #2 on: 2003-05-18, 15:23:00 »
ja kiedys mialem swoja kapele, ale pojscie na studia wszystko skompikowalo i kapela juz nie istnieje...
niestey nie mam naszych utworow na mp3, kiedys nagrywalismy kasete (prawie profesjonalnie ;-) jak ja znajde to zgram i wystawie na jakiejs stronce :-)

Fallen Drapery

  • Guest
Wasze kapele
« Reply #3 on: 2003-05-18, 15:24:06 »
Ja równie¿ pogrywam, a w³a¶ciwie pogrywa³em w kapeli, bo na razie zawiesilismy dzia³alno¶æ z powodu róznych problemów. A zespó³ to GHOST - www.ghost.metal.pl . Strona nie by³a dawno aktualizowana, bo nie by³o nawet o czym pisaæ :) S± tam empetrójki do ¶ci±gniêcia, na Strefie Mp3 na WP te¿ jeste¶my. Je¶li macie ochotê, to ¶ci±gajcie, i zostawcie jak±¶ opiniê na Strefie WP. Pozdrawiam  :evil:

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Wasze kapele
« Reply #4 on: 2003-05-18, 19:05:03 »
nooo Fallen Drapery musze powiedziec ze jestem naprawde pod wrazeniem ghost!
przy tej muzyce moja kapela wypada jakbysmy spiewali kolysanki dla dzieci ;-)
mam nadzieje ze niedlugo odwiesicie swoja dzialalnosc :-)

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Wasze kapele
« Reply #5 on: 2003-05-25, 17:13:40 »
mmmmm, Ghost jest swietny. ludzie uwierzcie w ducha ;)  :twisted:
...and I cry, I knew she had lied...

caress of stars

  • Guest
Wasze kapele
« Reply #6 on: 2004-03-08, 11:33:12 »
heh... moja kapela sie rozpadla  :( ... coz szkoda... fajnie sie gralo...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Wasze kapele
« Reply #7 on: 2004-03-08, 11:37:31 »
regowe sie licza?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Wasze kapele
« Reply #8 on: 2004-03-10, 14:37:20 »
Có¿ moja kapel jesat na razie w trakcie tworzenia siê (mamy na razie 4 gitary i tyle...) no ale napisa³em ju¿ pierwszy utwór (akie co¶ miêdzy doom a prog death) w sumie uwa¿am to to za niez³e, kiedy¶ rzucê to na net...
selfbanned

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
...and I cry, I knew she had lied...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Wasze kapele
« Reply #10 on: 2004-05-17, 15:53:15 »
W koñcu mam sk³ad! W pi±tek mieli¶my pierwsz± próbê! Ca³kiem nie¼le wysz³o... Pare utworów ju¿ mamy ale teraz trzeba siê je nauszyæ graæ :P
Jak ju¿ co¶ bêdzie to stronka zwaæ siê bêdzie zapewne www.theweepingmoon.metal.pl  :twisted:
selfbanned

Juzef Le Dragon

  • Guest
Wasze kapele
« Reply #11 on: 2004-06-09, 15:33:02 »
Ja zak³adam sk³ada chipchopowego, bo po powrocie z trzydnowego biwaku, czujê jak mózg mi ulecia³ (przez 3 dni hipchop bez przerwy). Umiem ju¿ rymowaæ:
lewatywa - gówno p³ywa;
rzygam sobie - w strony obie;
a powy¿sze s³owa w pe³ni odzwierciedlaj± moje uczucia i z³aman±, zbrukan±, m³odzieñcz± psychikê, która powoli zamienia siê w tygrysa szablozêbnego.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Wasze kapele
« Reply #12 on: 2004-06-18, 12:18:01 »
Juzeczku, mimo ca³ej ³±cz±cej nas nieszczerej przyja¼ni, muszê stwierdziæ, ¿e ten text jest poni¿ej pozimu polskich hiphoperów, co oznacza, ¿e stanowisz dla nich zagro¿enie

Juzef Le Dragon

  • Guest
Wasze kapele
« Reply #13 on: 2004-06-29, 10:53:34 »
ja i tak osi±gnê s³awê...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Wasze kapele
« Reply #14 on: 2004-07-01, 12:58:18 »
gitara + saksofon + d¿amba + flet + kongo + tr±bka + grzechotki
kto¶ siê na to pisze?