Author Topic: Rezurekcja forum  (Read 8627 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Rezurekcja forum
« on: 2005-02-11, 12:10:04 »
Mi³o, ¿e przynajmniej czê¶æ u¿ytkowników zechcia³a powróciæ do pisania. Mam nadziejê, ¿e to nie jest chwilowy powrót.

Jednocze¶nie proponujê wszcz±æ akcjê promocyjn±. Przyda³oby siê wiêcej naprawdê aktywnych u¿ytkowników. Je¶li znacie ludzi, którzy nie maj± nic lepszego do roboty, ni¿ siedzieæ na forach - lub po prostu to lubi± i pisz± nawet jak nie maj± czasu, a przy okazji lubi± ciê¿sze acz ambitne brzmienia, to poleæcie im wizytê na tym¿e forum. No, nie dajce siê prosiæ :wink:
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Rezurekcja forum
« Reply #1 on: 2005-02-11, 12:11:57 »
Cieszê siê z reaktywacji... Tak sobie ostatnio forumowa³am i pomysla³am, ze brakuje mi tylko forum Opeth... bo je rzuci³am do¶æ dawno ;) A tu cyk - mail i wróci³am :]
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Rezurekcja forum
« Reply #2 on: 2005-02-11, 12:13:25 »
W³a¶nie widzê, ¿e pobity zosta³ rekord u¿ytkowników odwiedzaj±cyh forum... O rety, rety. Jestem wzruszony i zaskoczony :o
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Rezurekcja forum
« Reply #3 on: 2005-02-11, 12:16:05 »
:D  ja zajrza³am i w³asnym oczom nie mog³am uwierzyæ... pozytywnie mnie to zaskoczy³o  :D

Katera

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
Rezurekcja forum
« Reply #4 on: 2005-02-11, 13:57:12 »
mnie tez zmobilizowal mail... ale nie obiecuje, ze bede tu czesciej bywac... niestety to ustawienie forum zawsze mnie zniechecalo.. wole drzewka - sa dla mnie duzo bardziej przejrzyste...
a dor é de quem tem

caress of stars

  • Guest
Rezurekcja forum
« Reply #5 on: 2005-02-11, 14:38:38 »
O, tyle osób sobie o forum przypomnia³o ;). To mo¿e i na zlot siê postaraj± przybyæ, hm? :>
Bo ja chyba za mi³a jestem, zaraz tu was sterroryzujê to wszyscy bêdziecie jak w zegarku chodziæ  :twisted: , mówiê wiêc, ¿e na najbli¿szym zlocie (jak ju¿ ustalimy termin :>) obecno¶æ obowi±zkowa!  :P

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Rezurekcja forum
« Reply #6 on: 2005-02-12, 15:25:37 »
t³ok sie poma³u robi... hehehe

caress, a¿ mnie ciary przesz³y :P
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Rezurekcja forum
« Reply #7 on: 2005-02-12, 15:39:27 »
verba et voces, praeterque* nihil
______________________
*jeszcze siê nie zdarzy³ao, ¿ebym napisa³a to s³owo bez b³êdu, ale jak kto zna sentencjê, to wie, o co chodzi... :>