Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Rezurekcja forum

(1/2) > >>

minder:
Mi³o, ¿e przynajmniej czê¶æ u¿ytkowników zechcia³a powróciæ do pisania. Mam nadziejê, ¿e to nie jest chwilowy powrót.

Jednocze¶nie proponujê wszcz±æ akcjê promocyjn±. Przyda³oby siê wiêcej naprawdê aktywnych u¿ytkowników. Je¶li znacie ludzi, którzy nie maj± nic lepszego do roboty, ni¿ siedzieæ na forach - lub po prostu to lubi± i pisz± nawet jak nie maj± czasu, a przy okazji lubi± ciê¿sze acz ambitne brzmienia, to poleæcie im wizytê na tym¿e forum. No, nie dajce siê prosiæ :wink:

Czarna:
Cieszê siê z reaktywacji... Tak sobie ostatnio forumowa³am i pomysla³am, ze brakuje mi tylko forum Opeth... bo je rzuci³am do¶æ dawno ;) A tu cyk - mail i wróci³am :]

minder:
W³a¶nie widzê, ¿e pobity zosta³ rekord u¿ytkowników odwiedzaj±cyh forum... O rety, rety. Jestem wzruszony i zaskoczony :o

Kas:
:D  ja zajrza³am i w³asnym oczom nie mog³am uwierzyæ... pozytywnie mnie to zaskoczy³o  :D

Katera:
mnie tez zmobilizowal mail... ale nie obiecuje, ze bede tu czesciej bywac... niestety to ustawienie forum zawsze mnie zniechecalo.. wole drzewka - sa dla mnie duzo bardziej przejrzyste...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version