Author Topic: Backbone pokazuje swój poziom  (Read 2307 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Backbone pokazuje swój poziom
« on: 2010-04-10, 09:55:16 »
Rozbi³ siê samolot z Kaczyñskim, czekam na wie¶ci - mam nadzieje ze czeka nas zmiana prezydenta, oby nie na jego brata. Jedyne co jest pewne to za³oba narodowa i kler w TV 24/7....

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #1 on: 2010-04-10, 10:06:18 »
 #-o

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #2 on: 2010-04-10, 10:23:22 »
Rozbi³ siê samolot z Kaczyñskim, czekam na wie¶ci - mam nadzieje ze czeka nas zmiana prezydenta, oby nie na jego brata. Jedyne co jest pewne to za³oba narodowa i kler w TV 24/7....
Mocno nie na mmiejscu. Cytuj±c poetê: "a jak Ci siê nie podoba, to wypierdalaj". Ka¿e Ci kto¶ mieszkaæ w tym za¶ciankowym cuchn±cym kraju? Oby¶ zdech³!

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #3 on: 2010-04-10, 10:42:47 »
Rozbi³ siê samolot z Kaczyñskim, czekam na wie¶ci - mam nadzieje ze czeka nas zmiana prezydenta, oby nie na jego brata. Jedyne co jest pewne to za³oba narodowa i kler w TV 24/7....
Mocno nie na mmiejscu. Cytuj±c poetê: "a jak Ci siê nie podoba, to wypierdalaj". Ka¿e Ci kto¶ mieszkaæ w tym za¶ciankowym cuchn±cym kraju? Oby¶ zdech³!

Dzieki. A ja nadal sie ciesze. Przez tych sukinsynow z rz±du wstyd mi od paru lat w jakim bagnie przyszlo nam ¿yc. Tak to kazdy narzekal ze kradna i nic nie robia, a teraz widze kazdy ich broni.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #4 on: 2010-04-10, 10:49:17 »
Przez tych sukinsynow z rz±du wstyd mi od paru lat w jakim bagnie przyszlo nam ¿yc. Tak to kazdy narzekal ze kradna i nic nie robia, a teraz widze kazdy ich broni.
Z rz±du? Rz±d tworz± g³ównie politycy PO, jakby¶ jeszcze dot±d nie zauwa¿y³ - ilu z nich zginê³o? Na pana prezydenta nie narzeka³am, a jego ¿onê lubi³am. Poza tym uwa¿am, ¿e zawsze, jak ginie cz³owiek, to jest tragedia. I nawet politykom, którzych nie lubiê, nie ¿yczê najgorszego.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #5 on: 2010-04-10, 10:52:56 »
Sorki Kas. przejezyczenie - mialem na mysli Sejm i cala ta zlodziejska bande nierobów.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #6 on: 2010-04-10, 10:57:48 »
Rozbi³ siê samolot z Kaczyñskim, czekam na wie¶ci - mam nadzieje ze czeka nas zmiana prezydenta, oby nie na jego brata. Jedyne co jest pewne to za³oba narodowa i kler w TV 24/7....

¯a³osne.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #7 on: 2010-04-10, 11:00:15 »
Sorki Kas. przejezyczenie - mialem na mysli Sejm i cala ta zlodziejska bande nierobów.
The same - kto ma wiêkszo¶æ? Sorry, ale oni wszyscy zawsze obiecuj± z³ote góry albo cuda, a potem "nie da siê", "przemy¶leli¶my to i to bez sensu" i inne mniej lub bardziej fantazyjne wymówki. A lud g³upi, bo zawsze da siê z³apaæ na te same has³a.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #8 on: 2010-04-10, 11:01:51 »
Rozbi³ siê samolot z Kaczyñskim, czekam na wie¶ci - mam nadzieje ze czeka nas zmiana prezydenta, oby nie na jego brata. Jedyne co jest pewne to za³oba narodowa i kler w TV 24/7....
Mocno nie na mmiejscu. Cytuj±c poetê: "a jak Ci siê nie podoba, to wypierdalaj". Ka¿e Ci kto¶ mieszkaæ w tym za¶ciankowym cuchn±cym kraju? Oby¶ zdech³!

Dzieki. A ja nadal sie ciesze. Przez tych sukinsynow z rz±du wstyd mi od paru lat w jakim bagnie przyszlo nam ¿yc. Tak to kazdy narzekal ze kradna i nic nie robia, a teraz widze kazdy ich broni.

Wypierdalaj! WYPIERDALAJ! ¯al to siê robi, ¿e w ka¿dym ¶rodowisku znajd± siê tacy debile, takie skurwysyny. Wydaje ci siê, ¿e jeste¶ fajny i oryginalny, co? Bo powiesz co¶, czego nikt inny nie powie. ¯a³osne, zajeba³bym na miejscu.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #9 on: 2010-04-10, 11:50:48 »
Bez komentarza  :shock:

Skasujcie to...
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Backbone pokazuje swój poziom
« Reply #10 on: 2010-04-10, 12:01:31 »
Na razie w±tek ten powinien chyba jednak zostaæ. Niech siê wszyscy dowiedz±, jakiego rodzaju kreatur± jest Backbone.
True Pagan Winter Crew