Author Topic: Zainteresowania/Hobby  (Read 6064 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #30 on: 2010-05-05, 18:00:21 »
W ramach rozwijania mojego kosztownego hobby zaczynam siê bawiæ Cokinami (P, jakby kogo¶ to ciekawi³o)
W zwi±zku z tym informujê, ¿e przyjmê ka¿de wsparcie finansowe ;P

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #31 on: 2011-01-11, 19:14:35 »
Pod wp³ywem przeczytanych dzisiaj ró¿nych zdañ wyrwanych z kontekstu, znalaz³am cel i sens ¿ycia :P - muszê pracowaæ, bo mam drogie zainteresowania.
Wyslano: 2010-05-20, 20:30:41
Taka prywata: zg³osi³am blog do konkursu i w sumie sympatycznie by by³o, gdyby kto¶ na mnie zag³osowa³... ;)
G³osy oddaje siê chyba od 11.01.

Wyslano: 2010-12-29, 19:08:35
Prywata, czê¶æ druga: ju¿ mo¿na (trzeba) na mnie g³osowaæ. ;)
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #32 on: 2012-03-13, 10:45:23 »
Próbowa³am zostaæ szafiark±. Ale jak siê studiuje, pracuje i ma jakie¶ cele w ¿yciu, a tak¿e ¿ycie towarzykie, to trudno.
Poza tym ostatnio zaczê³am kolekcjonowaæ figurki My Little Pony. W zwi±zku z tym og³oszenie: jakby kto¶ gdzie¶ w McDonald'sie widzia³ Rarity (bia³y kucyk z fioletowo-ró¿ow± grzyw±) i Twilight Sparkle (fioletowy), to niech mi kupi. Znaczy Happy Meala mo¿e zje¶æ, ale figurka dla mnie! Oddam pieni±dze. :chomik:

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #33 on: 2012-03-13, 15:54:27 »
W zwi±zku z tym og³oszenie: jakby kto¶ gdzie¶ w McDonald'sie widzia³ Rarity (bia³y kucyk z fioletowo-ró¿ow± grzyw±) i Twilight Sparkle (fioletowy), to niech mi kupi. Znaczy Happy Meala mo¿e zje¶æ, ale figurka dla mnie! Oddam pieni±dze. :chomik:
A chcieli¶my niedawno dla ¶miechu i¶æ na hepimile... Kas, musisz sobie znajomo¶ci zrobiæ w tym ekskluzywnym przybytku posi³ków szkodliwych, spod lady kuce dostawaæ.

Próbowa³am zostaæ szafiark±.
Dobrze Ci sz³o ;)

Ja teraz siê gotowaniem bardzo zajmujê. I piekê ciastka, których nie jem, bo dla mnie za s³odkie.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #34 on: 2012-03-13, 23:48:43 »
Próbowa³am zostaæ szafiark±.
Dobrze Ci sz³o ;)
Ale na to trzeba czasu, a ja nie mam. Mo¿e wrócê do tego. Swoj± drog±, podziwiam laski, które w zimê robi± sobie foty na zewn±trz. Ja tam marz³am i w zimê robi³am studyjne ;>

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #35 on: 2012-03-14, 00:33:40 »
Poza tym ostatnio zaczê³am kolekcjonowaæ figurki My Little Pony. W zwi±zku z tym og³oszenie: jakby kto¶ gdzie¶ w McDonald'sie widzia³ Rarity (bia³y kucyk z fioletowo-ró¿ow± grzyw±) i Twilight Sparkle (fioletowy), to niech mi kupi. Znaczy Happy Meala mo¿e zje¶æ, ale figurka dla mnie! Oddam pieni±dze. :chomik:
Niestety chwilowo od¿ywiam siê bez¶mieciowo... A wcze¶niej i tak rzadko bywa³am w McD.
Co do zabawek, to mo¿na je by³o kiedy¶ kupowaæ bez zestawów - po 5z³ czy co¶... ;) Jak bêdê kiedy¶ przypadkiem, to zerknê na kucyki ;)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #36 on: 2012-03-14, 09:01:20 »
Niestety chwilowo od¿ywiam siê bez¶mieciowo...
Plaga jaka¶? ;) Serio, masa moich kole¿anek je zdrow± ¿ywno¶æ, jest na jakiej¶ dziwnej diecie czy co¶...

Co do zabawek, to mo¿na je by³o kiedy¶ kupowaæ bez zestawów - po 5z³ czy co¶... ;) Jak bêdê kiedy¶ przypadkiem, to zerknê na kucyki ;)
Sprawd¼, bo we wszystkich znanych mi makach siê wykoñczy³y. Bêdê wdziêczna :*

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #37 on: 2012-03-14, 14:05:10 »
Spoko, zerknê. Poza tym, s± jeszcze przecie¿ dostawy. Zapytaj menad¿era, kiedy przyje¿d¿a dostawa zabawek ;)

Ja chwilowo odstawi³am s³odycze (ju¿ 3 tygodnie) no i przesz³am na wiosenn±, l¿ejsz± dietê. Bez podjadania! ;)
A waga spada, spada, spada... ;)
« Last Edit: 2012-03-14, 14:06:49 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zainteresowania/Hobby
« Reply #38 on: 2013-11-05, 23:17:33 »
Moje ostatnie hoby, bardzo absorbuj±ce, to w³osomaniactwo. Ale jak kto¶ widzia³ moje w³osy na ¿ywo i mia³ szansê dotkn±æ (chocia¿ ja bardzo nie lubiê, jak kto¶ mi w³osy maca i za dotkniêcie bez pytania u¶miercam), to wie, ¿e to dobre hoby s±. Co prawda raz uda³o mi siê przesadziæ i zniszczyæ w³osy, ale za to potem mog³am naprawiæ - fajnie by³o nak³adaæ ró¿ne mikstury na nie, szukaæ dobrego szmaponu (generalnie to ja teraz mam 2 szampony, olej, od¿ywkê do sp³ukiwania, bez sp³ukiwania, na koñcówki, na skórê g³owy, nawet dietê sobie pod w³osy uk³adam). Jakby kto¶ chcia³ co¶ wiêcej, to wszelkie instrukcje, porady i sztuczki biorê st±d :) Ale to wci±ga, ¿eby nie by³o, ¿e nie ostrzega³am.

 

lofty-success