Mourner's Corner > Chat

Manga i Anime

(1/21) > >>

valkyrie:
W³a¶nie.. Jaki jest wasz stosunek do japoñskiej sztuki rysowania? Ja od pewnego czasu zauroczy³em siê w animcach, choc i mangami nie gardze. ;) Z animowanych tytu³ów polecam naprawdê Witch Hunter Robin (mistrzostwo!!!), Hellsing (na avatarku siedzi bohater ;) ), Vampire Hunter D, je¿eli kto¶ lubi po³±czenie rozbrajaj±cej humorem komedii z miejscami s³odkawym romansid³em to Love Hina.. to na tyle ;)

minder:
Ja siê ponownie nawróci³em na mangê i anime.
Pierwszy romans by³ daaawno temu i by³ powodowany raczej uczuciem do pewnej fanki ni¿ do samej Sztuki. Aczkolwiek ju¿ wtedy by³em wielkim fanem dzie³ Katsuhiro Otomo oraz obrazu Ghost in the Shell.
Niedawno, dziêki namowom partnerki, znowu¿ zajrza³em do anime i co siê okaza³o? Podoba mi siê - tym razem na powa¿nie i bez podtekstów. Cowboy Bebop, Hellsing, Samurai Champloo - to tylko kilka tytu³ów.

Vronah:
manga i anime? dla mnie istnieje tylko : Ghost in the shell I & II , Kapitan Hawk i Yattaman !!! :D

stille:
widzialam jakies kawalki "love hina " :D do tego Evangelion dochodzi. no a Yattaman to klasa, i cala reszta kreskowek z polonii 1.. to byly czasy :D mam mase teledyskow roznych zrobionych w anime...na zasadzie ze jakas tam muza leci np. Opeth "bleak" a do tego jakby dopasowane anime :D jazda jak stopiecdziesiat :twisted:

eBAT:
Wci±gn±³em siê w "Bleach".
A niebawem obejrzeæ pe³nometra¿owy "Akira", punoæ dobry :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version