Author Topic: Manga i Anime  (Read 27558 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Manga i Anime
« Reply #75 on: 2006-08-30, 15:51:13 »
A mi i tak siê podoba³o.

Kriss

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Manga i Anime
« Reply #76 on: 2006-09-01, 14:11:29 »
A mi i tak siê podoba³o.

Mi te¿, ale w formie ksi±¿kowej.
No Good Can Come Of This

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Manga i Anime
« Reply #77 on: 2007-05-03, 14:41:41 »
Od 18 maja w kinach "Opowiesci z Ziemiomorza" (zrobione przez tworcow "Spirited Away" i "Ruchomego Zamku Hauru"). Mam nadzieje, ze ladne to bedzie, chociaz w Japonii film dostal antynagrode (za najgorsza rezyserie i najgorszy film)... Ale ciesze sie, ze Jackson sie za to wzial ;P

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Manga i Anime
« Reply #78 on: 2007-05-03, 14:47:02 »
Nie wyobra¿am sobie, ¿e co¶ mo¿e byæ gorsze od tego co z sag± Ursuli Le Guin zrobi³o Hallmark...
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Manga i Anime
« Reply #79 on: 2007-05-03, 15:32:29 »
Haha, mówisz o tym niby filmie? b³êkitnokrwista mi kiedy¶ opowiada³a go przez telefon, to siê tarza³am po pod³odze ze ¶miechu, ale jako¶ nie mia³am okazji obejrzeæ ;)
Trzeba bêdzie siê wybraæ, my¶lê, chyba, ¿e naprawdê bêdzie jaki¶ strasznie straszny (Ruchomy Zamek mi siê nie podoba³).
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Manga i Anime
« Reply #80 on: 2007-05-04, 22:13:21 »
o matko boska, "Ziemiomorze" by Hallmark to najlepsza komedia, jak± widzia³am w ¿yciu, na ¿adnym filmie nie la³am takich ³ez :lol: za dialogi nale¿a³aby siê diamentowa Malina, bardziej zj***æ tej adaptacji po prostu siê nie da, wiêc nie da rady - ta nowa wersja MUSI byæ lepsza^^ skoro Jackson tym krêci, to w sumie nie nastawiam siê jako¶ szczególnie sceptycznie, mo¿e to ud¼wignie :)

a w niedzielê wieczorem na jakiej¶ kablowej stacji pe³nometra¿owy "Fullmetal Alchemist" :D/
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Manga i Anime
« Reply #81 on: 2007-05-04, 22:50:47 »
Walnij mi, "nie" zjadlam (a prace licencjacka pisze bez polskich znakow, kolega swoja magisterska bez przecinkow, w tym mieszkaniu wszyscy sa ulomni... :roll: ale ja najbardziej chyba)

...a ja Sailor Moon ostatnio ogladalam, ale mam tylko pierwsza serie (czytaj: jak ktos sie podzieli nastepnymi, to sie nie obraze ;))
: Maj 04, 2007, 22:49:40
Od 18 maja w kinach "Opowiesci z Ziemiomorza" (zrobione przez tworcow "Spirited Away" i "Ruchomego Zamku Hauru"). Mam nadzieje, ze ladne to bedzie, chociaz w Japonii film dostal antynagrode (za najgorsza rezyserie i najgorszy film)... Ale ciesze sie, ze Jackson sie za to nie wzial ;P

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Manga i Anime
« Reply #82 on: 2007-11-26, 10:51:28 »
Jest taki odcienek w Sailor Moon R, pewnie pamiêtaj± niektórzy, jak Rei pojecha³a na wyspê, a reszta za ni±, Chibi-usa siê obrazi³a o co¶ i wyp³ynê³a w morze, napad³y j± rekiny i hasacz morski j± ocali³, a pó¼niej Sailor Warriors ocali³y rodzinê hasaczy.
Nie wiem, czy kogo¶ to interesuje, ale ja mam:
Sailor Moon, Sailor Moon R, Sailor Moon S, SuperS i t± ostatni± nied³ugo te¿ :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Manga i Anime
« Reply #83 on: 2007-12-18, 19:48:36 »
Yeah! Obejrza³am sobie Hellsinga w ci±gu ostatnich dwóch tygodni... ¦wietny! Tylko pe³no w±tków niedokoñczonych, powinno mieæ ze dwie serie jeszcze jak nic ;)
wszystko, co sko¶ne.

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Manga i Anime
« Reply #84 on: 2007-12-20, 00:09:26 »
A ja ostatnio ³ykn±³em jednego dnia ca³ego Elfen Lied'a.. trochê dziwny  :P niby sieka, chwilê potem obyczajówa, potem jaka¶ taka sielanka itd.. dzikie trochê, ale ciekawe ;)

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Manga i Anime
« Reply #85 on: 2007-12-20, 13:01:17 »
Elfen Lied fajny jest, troche smieszny - przez klika odcinkow myslalam, ze one maja takie uszy na czubku glowy, dopiero potem mnie oswiecilo :lol: Zostal mi jeszcze odcinek specjalny do obejrzenia, ale jakos niebardzo mam czas.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Manga i Anime
« Reply #86 on: 2007-12-20, 17:44:24 »
ponoæ sieka sieka sieka... chyba trochê poczeka na razie. w ogóle to tak mi brakuje hellsinga, a nie mam kolejnego ¿adnego i nie mam co ogl±daæ, a mam nastrój. tak to z ¿yciem jest ;>
wszystko, co sko¶ne.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Manga i Anime
« Reply #87 on: 2008-03-16, 17:05:15 »
Magnifikon Kraków - limit 500osób... wyczerpany dawno... od kiedy to tyle ludzi je¼dzi na konwenty?
A czy bywa kto¶ z forumowiczów? Prócz Aru, bo ta to wiadome dla mnie, kto¶ jeszcze?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Manga i Anime
« Reply #88 on: 2008-03-16, 18:35:34 »
Magnifikon Kraków - limit 500osób... wyczerpany dawno... od kiedy to tyle ludzi je¼dzi na konwenty?
A czy bywa kto¶ z forumowiczów? Prócz Aru, bo ta to wiadome dla mnie, kto¶ jeszcze?
Mnie zabraknie ;( Chocia¿ plany by³y. Nie ma ¶rodków. Cierpiê.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Manga i Anime
« Reply #89 on: 2008-03-16, 18:40:25 »
O Juzefie :D jak fajnie, ¿e bujasz siê po konwentach ;) od kiedy je¼dzisz? Które to masz za sob±? Dzia³asz co¶? Czy zawsze jako u¿yszkodnik?

 

lofty-success