Author Topic: Metal Hammer Festival 2010 + Opeth  (Read 60856 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #135 on: 2010-09-13, 17:46:18 »
A mo¿e po prostu kij mu w nerki i zostawcie ju¿ ten temat?
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #136 on: 2010-09-13, 17:54:44 »
A mo¿e po prostu kij mu w nerki i zostawcie ju¿ ten temat?
Wrzuci³em to info nie po to by siê wyk³ócaæ, czy te¿ z kogokolwiek robiæ jaja, ale po to by przekazaæ tym, którzy byli na Metal Hammer Festival 2010 w Katowicach, ¿e byæ mo¿e, je¿eli zechc±, bêd± mogli zaopatrzyæ siê w ten pami±tkowy Opeciany bootleg, ale jak widzê, chyba to nikogo tu nie interesuje... EOT z mojej strony w tym temacie, mam tak± nadziejê...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #137 on: 2010-09-13, 21:11:01 »
Mnie jak najbardziej interesuje. Ale nie rozumiem tej gadki. M³ot co¶ marudzi, ma jakie¶ urojenia i focha wiecznego. Niech sobie ma, kij z nim.
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #138 on: 2010-09-13, 21:17:19 »
Ale to jest nieistotne tak naprawdê. Wiesz, przynajmniej mnie jego osoba obchodzi tyle co zesz³oroczny ¶nieg. Niewa¿ne czy on uwa¿a za æwoków nas wszystkich czy tylko kilka osób. Chodzi o to, ¿e mêczy siê z tym podczas gdy wszyscy tak naprawdê zapomnieli, ¿e kto¶ taki w ogóle istnieje. Serio. ;)
[under construction]

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #139 on: 2010-09-13, 23:30:51 »
Unas, Jacek mia³ bardzo dobre intencje, a ¿e cz³owiek z niego wyj±tkowo d±¿±cy do ka¿dej mo¿liwej zgody i porozumienia, to zadzia³a³ tak, jak mu siê wydawa³o s³uszne. I uda³o mu siê sprawê za³atwiæ, co wobec charakteru, jaki prezentowa³ nam Garfield wydaje siê niebywa³e, tym wiêkszy szacunek dla niego. Mi nic nie ubêdzie, je¶li tego bootlega nie us³yszê, ale je¶li rzeczywi¶cie bêdzie dostêpny, to pos³ucham z przyjemno¶ci± i mam to w nosie kto i dlaczego go nagra³ i udostêpni³. Nie czujê siê stron± tego konfliktu, nie zamierzam siê w ramach jakiej¶ solidarno¶ci unosiæ dum±, a na cudze fochy nie reagujê, bo to problem fochaj±cego, a nie mój :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #140 on: 2010-09-14, 01:31:34 »
Ale¿ ja nie mam nic do tego co zrobi³ Jacek. Dla mnie takie koncyliacyjne podej¶cie jest godne pochwa³y, szczególnie ¿e ¿yciowo jest on z nas przecie¿ najbardziej do¶wiadczony. Cieszê siê, ¿e uda³o mu siê poruszyæ tak trudn± postaæ jak rzeczony Garfield i bardzo go za to szanujê. Takie rzeczy nie udaj± siê ka¿demu. Ale mojego zdania o Garfieldzie to nie zmieni.

Proste rozró¿nienie: Je¶li dziêki interwencji Jacka wiele osób od nas bêdzie mog³o pos³uchaæ bootlega to wspaniale. Ale (i to jest druga strona medalu) smród po Garfieldzie pozostanie. Na dodatek i to w zasadzie ca³y sens mej wypowiedzi, to ten cz³owiek ma problem z nami, a nie my z nim. I to mi siê wyda³o takie zabawne.

Natomiast ¿eby nie by³o niedomówieñ. Bardzo siê cieszê, ¿e Jackowi siê uda³o. :)
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #141 on: 2010-09-14, 07:31:55 »
Ale ja tu nic, ale to dos³ownie nic nie za³atwia³em i nie za³atwi³em. W³a¶ciwie nawet z Garfem na temat tego bootlegu nie rozmawia³em. Garfield do mnie napisa³ w sprawie sheevy. Owszem wspomnia³ co¶, ¿e mo¿e zdecyduje siê upubliczniæ bootlegi Opeth z Bydgoszczy i Katowic, ale nie wie czy to zrobi, bo kilka osób z naszego forum zalaz³o mu za skórê.* Ma tam jakie¶ swoje osobiste uprzedzenia do Backbone'a (chyba chodzi o ten bootleg ze Stodo³y) i ogólnie o ca³± tê zadymê zwi±zan± z ocen± twórczo¶ci Dream Theater. W pierwszym przypadku sam do koñca nie wiem o co chodzi, w tym drugim natomiast siê z nim zgadzam, bo Teatr Marzeñ dla mnie tak¿e jest zespo³em nietuzinkowym i czasami przykro czytaæ, ¿e jak kto¶ jakiej¶ estetyki nie akceptuje, to je¼dzi po zespole jak po "³ysej kobyle", jak by to by³ jaki¶ zespó³ "diskopolowy". Natomiast widzê, ¿e jednak Garf zdecydowa³ siê "wypu¶ciæ" koncert z Katowic, wiêc by nie by³o nieporozumieñ, zrobi³em cytat jego newsa. To wszystko.
Nie czujê siê stron± tego konfliktu, nie zamierzam siê w ramach jakiej¶ solidarno¶ci unosiæ dum±, a na cudze fochy nie reagujê, bo to problem fochaj±cego, a nie mój :P
Me too.
_____________________
*Ewentualne zdobycie bootlegu zostawi³em Minderowi (o czym mu zreszt± na privie pisa³em), bo on tu jest szefem. 8)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #142 on: 2010-09-15, 18:32:00 »
Relacja na Orange.pl - wywiad z Katatonią, Opeth i uczestnikami :D

No i najlepszy tekst jakiejś kukurydzianki: "Jest jakiś koncert, więc trzeba było przyjść. Gra Korn, jakiś tam Opeth, jakaś Katatonia" :P
True Pagan Winter Crew

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #143 on: 2010-09-15, 23:29:59 »
Na pocz±tku pierwszej czê¶ci, jako¶ w 7 sekundzie taki blondyn to ja. Druga czê¶æ po 5:50, ten podpisany jako Grzesiek to te¿ ja ;)
« Last Edit: 2010-09-15, 23:31:30 by grzes227 »
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #144 on: 2010-09-16, 08:06:50 »
Fiu, fiu, ju¿ piêæ utworów na nowy album ;)

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #145 on: 2010-09-16, 09:51:05 »
(...) Druga czê¶æ po 5:50, ten podpisany jako Grzesiek to te¿ ja ;)
A tu¿ pó¼niej przez momencik chyba del na drugim planie.. :)

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #146 on: 2010-09-18, 17:08:20 »
1:25 cz. 1 ... sorry ¿e jako fanom Opeth w Polsce nam wiochy narobi³em (pod pseudo "ziutek"), wiedzia³em ¿eby nie piæ przed koncertem, albo uciekaæ od mikrofonów...
« Last Edit: 2010-09-18, 17:32:20 by wooy »
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #147 on: 2010-09-18, 19:52:19 »
1:25 cz. 1 ... sorry ¿e jako fanom Opeth w Polsce nam wiochy narobi³em (pod pseudo "ziutek"), wiedzia³em ¿eby nie piæ przed koncertem, albo uciekaæ od mikrofonów...
No to nie pozostaje nic innego, jak zmieniæ na forum nick na "Ziut". :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #148 on: 2010-09-18, 20:08:16 »
1:25 cz. 1 ... sorry ¿e jako fanom Opeth w Polsce nam wiochy narobi³em (pod pseudo "ziutek"), wiedzia³em ¿eby nie piæ przed koncertem, albo uciekaæ od mikrofonów...
E tam, nie jest ¼le. Szkoda tylko, ¿e nie wspomnia³e¶, ¿e Opeth to taka trochê jakby podró¿ przez las i skrajne emocje ;-)
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Metal Hammer Festival 2010
« Reply #149 on: 2010-09-18, 21:50:01 »
gdybym mia³ 2minuty na przygotowanie to zapewne w ten w³a¶nie sposób bym siê wypowiada³...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"