Author Topic: plakat z nadchodzacych koncertow PTree  (Read 7402 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
plakat z nadchodzacych koncertow PTree
« on: 2005-03-04, 21:03:34 »
kto¶ mo¿e ma nadliczbowy egzemplarz i chce uszczê¶liwiæ nim dziecko (czyt.: Kasandrê)?? Bo w empiku siê dowiedzia³am, ¿e ju¿ jest kolejka wiêksza niz ilo¶æ dostêpnych plakatów  :(  Jeszcze bêdê szukaæ, ale tak na wszelki wypadek...
nie obiecujê w zamian nic, a tym bardziej gad¿etów typu: dozgonna wdziêczno¶æ  :wink:  No, ewentualnie piwo mogê postawiæ albo co¶ w tym stylu.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
plakat z nadchodzacych koncertow PTree
« Reply #1 on: 2005-03-05, 13:02:47 »
Zawsze mo¿esz jak pospolity wandal:lol:  zerwaæ Plakat! :wink:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
plakat z nadchodzacych koncertow PTree
« Reply #2 on: 2005-03-05, 13:08:45 »
Mo¿esz poszukaæ na stronie zespo³u lub organizatora koncertu. Np. Opeth zamie¶ci³ na swojej stronie plakat (w pdf) na koncert, który by³ nagrywany na DVD. Potem idziesz do "Centrum Druku" i za kilka z³ masz elegancki plakat.
True Pagan Winter Crew

wososh

  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • http://www.analityka.republika.pl/
plakat z nadchodzacych koncertow PTree
« Reply #3 on: 2005-03-10, 18:23:47 »
Quote from: Minder
Mo¿esz poszukaæ na stronie zespo³u lub organizatora koncertu. Np. Opeth zamie¶ci³ na swojej stronie plakat (w pdf) na koncert, który by³ nagrywany na DVD. Potem idziesz do "Centrum Druku" i za kilka z³ masz elegancki plakat.


organizatorem koncertu jest rockserwis i najpro¶ciej (je¶li mieszkasz w krk, Kasandro) udaæ siê do jego siedziby w krakowie, powinni mieæ jeszcze jakie¶ plakaty.
ja zdoby³em mój w krakowskim empiku, oczywi¶cie prosz±c o wiêcej, ale nie uda³o mi siê przekonaæ sprzedawczynii. pyta³em te¿ w cornerze, ale tam maj± tylko jeden plakat.
pozdr, wososhhh
ps. swojego niestety nie odst±pie, bo ju¿ wisi  :)