Author Topic: Re: Seweryn Krajewski metalu...  (Read 9356 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Re: Seweryn Krajewski metalu...
« on: 2005-03-08, 16:13:54 »
Quote from: Minder
Przy takim skomplikowaniu riffów maksymalne szaleñstwo na scenie jakie sobie wyobra¿am w przypadku Opeth to po³o¿enie nogi na ods³uchu i trzepanie w³osami


Minder co Ty mo¿esz wiedzieæ o graniu skomplikowanych riffów, riffy Opeth nie s± wcale skomplikowane pozatym jak kto¶ gra d³u¿ej to granie skomplikowancyh rzuczków i ruszanie siê nie sprawia mu a¿ takich problemów , pozatym te riffy nie s± wcale skomplikowane ;/

[ Dodano: Wto 08 Mar, 2005 16:17 ]
wybacz, ¿e siê tak przyczepi³em :) ale co do tego szalenia to Opeth nie jest  tak± muzyk± w której szaleje siê na scenie

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Powywy¿szam siê
« Reply #1 on: 2005-03-08, 17:02:11 »
O, Min... ale Ci pojecha³ :D
Nie s± skomplikowane? A ogl±da³e¶ szkó³kê gitarow±, jak Mikael mówi "najpierw chwytasz tak, a teraz tak... teraz tu, a potem tam" :D hehe... Pro¶cizna :D
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #2 on: 2005-03-09, 00:01:00 »
Czarna, nie dyskutuj z Profesjonalist±. Widzisz, ¿e ch³opak jest wirtuozem.
True Pagan Winter Crew

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Powywy¿szam siê
« Reply #3 on: 2005-03-09, 06:31:06 »
dla graj±cego na gitarze nie ejst to takie skomplikowane co innego jak patrzysz z boku :P:P

[ Dodano: Sro 09 Mar, 2005 07:09 ]
Pozatym jak jeste¶ taki mundry i sobie kpisz ze mnie no to mi podaj przyk³ad gdzie Ty s³ysza³e¶ te diabelskie riffy

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #4 on: 2005-03-09, 12:05:38 »
Wywy¿szasz siê i popadasz w narcyzm. [-X To nie by³a kpina tylko delikatna próba sprowadzenia na miêdzyludzki poziom.
Poza tym jak umiesz, to graj sobie np. Drapery Falls skacz±c po scenie - mnie to nie rusza. Wrzuæ link do nagrania wideo, ¿eby¶my mogli podziwiaæ.
:eee:  :-s 8-[  :shock:  :zaskoczenie:  :ech:  :panika: :?  :|
True Pagan Winter Crew

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Powywy¿szam siê
« Reply #5 on: 2005-03-09, 16:09:51 »
oki ale ¼le wybra³e¶ bo drapery to akurat najprostsze co mog³o byæ, chcesz to przyjd¼ do sali prób i popacz :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Powywy¿szam siê
« Reply #6 on: 2005-03-09, 18:32:30 »
Quote from: Minder
Czarna, nie dyskutuj z Profesjonalist±. Widzisz, ¿e ch³opak jest wirtuozem.

Ta jest, Panie Majster...

Bardzo ¿em ciekawa, jak kolega bêdzie wymiata³... :-({|=  :rock:
Ojciec Min tak tylko rzuci³ to Drapery...  Bo lubimy... Ale oczywi¶cie jak Mistrz sobie zyczy, to mo¿e nam zaprezentowaæ co¶ bardziej wyszukanego...
A my ocenimy w skali od 1 do 10, podnosz±c odpowiedni± tabliczkê do góry... :twisted:  Znaczy siê: Ojciec Min i Matki Prze³o¿one Kas i Caress... no i moja skromna osoba... (jako pomys³odawczyni)... a o pi±tym sêdzim siê pomy¶limy  :twisted:
Czekamy z niecierpliwo¶ci±  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Powywy¿szam siê
« Reply #7 on: 2005-03-09, 19:49:43 »
Matka Prze³o¿ona Kas mówi: nie naje¿d¿aæ na siebie nawzajem. My z Minderem jako pocz±tkuj±cy gitarzy¶ci chêtnie popatrzymy, a nawet pos³uchamy. Ale ja mówie powa¿nie, gdzie masz ta salê prób?
Aha i jeszcze jedno: czy my mówimy o Opeth czy o Children of Bodom?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #8 on: 2005-03-09, 19:59:38 »
Mo¿e od razu zrobimy zlot (¿eby nie powiedzieæ nalot) forumowiczów u szanownego pana Mendy? On siê bêdzie przed nami popisywa³ swoj± wirtuozeri± i skakaniem po scenie, a my bêdziemy mieli ubaw po pachy. :twisted:
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Powywy¿szam siê
« Reply #9 on: 2005-03-09, 20:15:53 »
ale ja cos pisa³am!
A zlot u Mendy... ja tam nie mam nic przeciwko  :D  (ciekawe, czy on te¿ nie???) Ja w W-wie bêdê pod koniec marca, tak my¶le, wiêc przy okazji mogê nawiedzic, je¶li nie bêdzie mia³ nic przeciwko...

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Powywy¿szam siê
« Reply #10 on: 2005-03-10, 07:20:01 »
mam salke na w³ochach ul techników przystanek p³a¿yñska w opuszczonej fabryce, wszystkich nie wpuszcze bo za ma³± sale mam :P

[ Dodano: Czw 10 Mar, 2005 07:20 ]
jakby kto¶ chcia³ nauke to 10 za godzine :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #11 on: 2005-03-10, 08:50:16 »
Quote from: Menda Sztana
jakby kto¶ chcia³ nauke to 10 za godzine :P

Mistrzu, nie jestem godzien, aby¶ mnie naucza³!
[-o< Bo¿e, niektórzy nie maj± za grosz skromno¶ci i samokrytyki #-o  [-X
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Powywy¿szam siê
« Reply #12 on: 2005-03-10, 13:05:09 »
Hihi, wiêcej takich przypadków na tym forum a moje zw±tpienie siêgnie zenitu   ](*,) :evil:

Quote from: Czarna
Ale oczywi¶cie jak Mistrz sobie zyczy, to mo¿e nam zaprezentowaæ co¶ bardziej wyszukanego... my ocenimy w skali od 1 do 10, podnosz±c odpowiedni± tabliczkê do góry...  Znaczy siê: Ojciec Min i Matki Prze³o¿one Kas i Caress...


Szkoda mojego cennego czasu na takie przyjemno¶ci  :P Czarna, je¶li chcesz mo¿esz mnie zast±piæ  :mrgreen: ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Powywy¿szam siê
« Reply #13 on: 2005-03-10, 13:43:08 »
Quote from: Minder
Mistrzu, nie jestem godzien, aby¶ mnie naucza³!

Mistrzu, nie jeste¶my chyba te¿ godni Ciê ogl±daæ  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #14 on: 2005-03-10, 16:14:46 »
Uprzedzam, ¿e przeci±gaj±ca siê zima siada mi na psychikê i przestajê byæ takim dobrym wujkiem, jak kiedy¶.

@Menda: Jak siê skoñczy Dzieñ Dziecka, to przestaniemy byæ myli dla ma³olatów, którym wydaje siê, ¿e pozjadali wszystkie rozumy, wiêc lepiej ju¿ teraz przestañ pierdoliæ trzy po trzy i udowadniaæ nam, ¿e jeste¶my g³upi i ¿e tylko Ty znasz siê na gitarze. Poza tym masz wyj±tkow± zdolno¶æ do pisania postów jeden po drugim, a mnie to dzia³a na nerwy.
Niejaki Juzef Le Dragon przynajmniej nie ukrywa, ¿e ma nierówno pod sufitem i jego (jej?) odpa³y raz za czas mo¿na pomin±æ milczeniem. W Twoim przypadku jednak mamy do czynienia z chorobliwym zapatrzeniem w siebie i totalnym brakiem wyczucia sytuacji, nie wspominaj±c ju¿ o k³opotach z rozumieniem (dotychczas) grzecznych aluzji ¿eby przestaæ zadzieraæ nosa.

@All:
Je¶li ja mam na tym forum u¿eraæ siê z dorastaj±c± m³odzie¿± i rozpuszczonymi dzieciakami, to zamykam ten ca³y bajzel. Mam wiele du¿o ciekawszych rzeczy do roboty :evil: (np. pisanie pracy magisterskiej)

Nie interesuje mnie ju¿ to, czy po tym po¶cie wielce szanowny Menda siê obrazi, czy nadal bêdzie trollowa³, bo szczerze mówi±c na dzieñ dzisiejszy mam to w g³êbokim powa¿aniu. Nie umie siê zachowaæ - trudno. Nie mam zamiaru tego tolerowaæ i wystawiê Oficjalne Upomnienie. Trzy upomnienia i wpierdol.

Poza tym zdychaj±cego forum nie da siê reaktywowaæ jednym mejlem - teraz ju¿ to wiem. Jak ludzie bêd± chcieli pisaæ, to zaczn± i nic tego nie zmieni. Podejrzewam, ¿e jak wyjdzie nowa p³yte, to znów zacznie siê ruch (mam nadziejê).

@Mods:
Moderatorom chcia³em przypomnieæ, ¿e maj± byæ mentorami tego forum. Rozpoczynania tematów typu "Jestem filarem tego forum, bo jak mnie nie ma, to nic siê nie dzieje" jest niegodne Moderatora. Kasandra, lubiê Ciê, ale czasem naprawdê mnie z³o¶cisz.

Tyle mia³em do powiedzenia. Jak kto¶ poczu³ siê ura¿ony, to trudno. Niech przemy¶li swoje zachowanie.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success