Author Topic: Re: Seweryn Krajewski metalu...  (Read 9357 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Menda Sztana

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Powywy¿szam siê
« Reply #15 on: 2005-03-10, 16:44:16 »
mo¿e by¶ Ty przemy¶la³ swoje zachowanie ?

caress of stars

  • Guest
Powywy¿szam siê
« Reply #16 on: 2005-03-10, 17:50:46 »
Chcê byæ niemi³a (tak, dzi¶ wyj±tkowo bardzo chcê  :evil: ) Pewnie bêdzie to wygl±da³o tak, jakbym mia³a jakie¶ uprzedzenia, jakbym klasyfikowa³a ludzi wed³ug wieku czy co¶ w tym stylu. Nie, na ogó³ tego nie robiê. Ale niech mi kto¶ powie, jak tu w ten sposób czasem nie patrzeæ, je¶li wiêkszo¶æ nastolatków faktycznie zachowuje siê delikatnie mówi±c przyg³upio.
Drogi panie Menda Sztana, to by³o przede wszystkim do pana! Jak zobaczy³am nick i po jakim¶ czasie spojrza³am na wiek, który pan poda³, to od razu wiedzia³am, ¿e bêdzie ciekawie. To w 99% siê sprawdza, ¿e osobnicy o tego typu ¶miesznych nickach i w pana wieku (przewa¿nie te dwa czynniki siê ze sob± pokrywaj±, tak przynajmniej wynika z moich obserwacji), wykazuj± taki prymitywizm, ¿e to a¿ boli. Niech siê pan obra¿a, niech pan na mnie naje¿d¿a i mnie zwyzywa, proszê bardzo. Przynajmniej szybciej Minder da panu bana i nie bêdê musia³a wiêcej ogl±daæ, ani edytowaæ pana postów, w których nawet nie raczy pan poprawiæ oznaczonych na czerwono (czy¿by daltonizm?) b³êdów ortograficznych.

To forum nie jest zbyt uczêszczane ale jednak nie jeste¶my a¿ tak zdesperowani, by zale¿a³o nam na tym, aby pisa³ tu byle kto i byle co.

Z powa¿aniem Caress wkur*****
(przepraszamy, cenzura wyciê³a ci±g dalszy)

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Powywy¿szam siê
« Reply #17 on: 2005-03-10, 18:50:14 »
co¶ mi siê widzi, ¿e Szanowny Pan Menda Sztana wiêcej nie pojawi siê na forum, podobnie jak Szanowny Pan mroova.... no chyba, ¿eby udowodniæ nam nagonkê na swoja szanownê osobê...   :lol:
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #18 on: 2005-03-10, 18:53:51 »
mroova móg³by wróciæ. On siê nie móg³ pogodziæ z faktem, ¿e akurat na niego trafi³ zapa³ poprawiania ortografów. Poza tym go¶æ ca³kiem konkretny. No, mo¿e trochê przewra¿liwiony. Natomiast Menda... a nie chce mi siê o nim gadaæ.
True Pagan Winter Crew

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Powywy¿szam siê
« Reply #19 on: 2005-03-10, 19:03:36 »
konkretny, konkretny i obra¿ony hehe
no ale gdyby ortów sie wciska³ gdzie sie da³o, albo by sie poprawi³.... a tak...  :|
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Powywy¿szam siê
« Reply #20 on: 2005-03-10, 21:00:00 »
dobra, ja sprawdza³am tylko, czy jeszcze jestem w stanie ludzi denerwowaæ (wiem, z³a jestem), no i dawno nikomu nie podpad³am, odezwa³ siê masochizm... Chociaz znalaz³am fajny sposób, jak siê wy¿yæ w realu, lubiê, jak mnie ludzie nienawidz± a treraz bêdzie takich wiêcej  :twisted:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #21 on: 2005-03-11, 18:06:36 »
Ten wypis z konstytucji, to pewnie specjalnie da³a¶ a'propos tematu, tak? Chcia³bym jednak nadmieniæ, ¿e konstytucja konstytucj±, ale jakie¶ regu³y dobrego wychowania powinny obowi±zywaæ.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Powywy¿szam siê
« Reply #22 on: 2005-03-11, 20:04:27 »
Okej, tak wiêc po¿egnali¶my zagro¿enie dla intelektualnego poziomu naszego forum...
I ¿yjemy dalej... Ja tam zawsze mówi³am, ¿e lubiê ma³e, z¿yte spo³eczno¶ci... Lepsze ledwie zipi±ce forum z ma³± liczb± uczestników ni¿ jakie¶ kolosalnej wielko¶ci z liczn± band± idiotów...
Amen  8)
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Powywy¿szam siê
« Reply #23 on: 2005-03-11, 23:32:54 »
Poza tym trafi³ do nas u¿ytkownik, który dos³ownie zabi³ mnie ilo¶ci± postów napisanych jednego dnia - to o Tobie, Unas :) Byle tak dalej :)
True Pagan Winter Crew

Szymon

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
Powywy¿szam siê
« Reply #24 on: 2005-03-12, 08:34:36 »
Generalnie patrzac sie z boku na t± dyskusje, pomijaj±c wiek i ksywe mendy, to wy moderatorzy jestescie jacys nie halo(cytat z bravo girl jakby ktos nie wiedzial). Wszystko bierzecie do siebie, wszystko na powaznie. Czytajac posty mendy nie odnioslem wrazenia ze pozjadal wszystkie umysly, ale ze kreci sobie beke. Odnosze tez wrazenie ze moderatorzy maja w glebokim powazaniu wszelkich uzytkownikow, chyba ze ktos zrobi b³ond ortograficzny, albo napisze cos nie tak o ukochanym zespole. Tak jest niestety wszedzie :(. Pozdrawiam

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Powywy¿szam siê
« Reply #25 on: 2005-03-12, 09:33:04 »
Jezu, Minder, dziêki. Zawstydzasz mnie. :oops:  :oops:  :lol: To bardzo mi³o, ¿e ju¿ na samym wej¶ciu zosta³em doceniony. :D
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Powywy¿szam siê
« Reply #26 on: 2005-03-12, 22:53:13 »
Quote from: Szymon
Generalnie patrzac sie z boku na t± dyskusje, pomijaj±c wiek i ksywe mendy, to wy moderatorzy jestescie jacys nie halo(cytat z bravo girl jakby ktos nie wiedzial). Wszystko bierzecie do siebie, wszystko na powaznie. Czytajac posty mendy nie odnioslem wrazenia ze pozjadal wszystkie umysly, ale ze kreci sobie beke. Odnosze tez wrazenie ze moderatorzy maja w glebokim powazaniu wszelkich uzytkownikow, chyba ze ktos zrobi b³ond ortograficzny, albo napisze cos nie tak o ukochanym zespole. Tak jest niestety wszedzie :(. Pozdrawiam

Po pierwsze - nie tylko moderatorzy...  :twisted: I to tylko wra¿enie...
Po drugie - uwierz mi - on sobie nie robi³ beki...  Niestety.
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Powywy¿szam siê
« Reply #27 on: 2005-03-15, 10:43:55 »
Quote from: Szymon
Odnosze tez wrazenie ze moderatorzy maja w glebokim powazaniu wszelkich uzytkownikow, chyba ze ktos zrobi b³ond ortograficzny, albo napisze cos nie tak o ukochanym zespole. Tak jest niestety wszedzie :(. Pozdrawiam


Bzdura jeste¶ przewra¿liwiony ;). Jak dla mnie ka¿dy mo¿e sobie pisaæ o Opeth co tam chce, oczywi¶cie pod warunkiem, ¿e bêdzie mia³ naprawe dobr± argumentacjê dla swojego zdania, a nie napisze co¶, bo po prostu tak mu siê wydaje (sam nie wie dlaczego) albo kto¶ mu tak powiedzia³ i bezmy¶lnie bêdzie powtarza³ cudz± opiniê :twisted: .

Co do b³êdów ortograficznych-có¿, teraz jest moda na dysleksjê, dawniej wystarczy³o dostaæ po ³apach drewnianym piórnikiem i ju¿ wszyscy wszystko umieli :P ( nie ¿ebym popiera³a kary fizyczne, ale obecnie jest jednak zbyt du¿y luz)]

Apropos Mendy, hm, o niektórych rzeczach (czytaj  :arrow: gra na gitarze) wypowiada³ siê jak mistrz w¶ród pó³g³ówków, ogólnie jego poziom by³by ca³kiem ok, gdyby czasem siê trochê mniej zapomina³  :?