Opeth > Podró¿ przez las i skrajne emocje

Koszulki, bluzy itd Opeth

(1/90) > >>

Darayavahus:
No wlasnie. Jak w topiku.. czy wiecie jakie i gdzie mozna dostac (ze sie tak nieladnie wyraze ;)  gadzety Opeth ?

Ja pochodze z dziury zwanej Legnica, gdzie metalshop to po prostu stoisko muzyczne z dzialem o metalu. Na pytanie o Opeth, sprzedawca reaguje tylko "hê?" wiec nie mam fajnie. Odwiedzam czasem metalshopy w £odzi i we Wroc³awiu, ale ciezko cos dostac Opeth. Moze teraz jest tego wiecej bo zaraz po blackwater jak byla ta przerwa to wszedzie mi mowili ze nie maja zamiaru zamawiac nic Opetha (bluzy i koszulki) bo podobno im "nie schodza wogole" :/.
Pewnie wiekszosc z Was zna http://www.koszulki.win.pl. Swego czasu mozna tam bylo dostac koszulki z blackwater, still life i morningrise. Bluzy tez jakies byly chyba.
Pozatym widzialem w Lodzkim metalshopie przypinki i przywieszki (...) Opeth- calkiem ladne (Opeth ma wogole swietniaste logo tak wiec trudno zeby byly brzydkie ;)), sam zas jestem posiadaczem naszywki (ktora mam na portfelu, i mam "firmowy" portfel Opetha heheh) i bluzy Blackwater Park. Teraz widzialem doszly jeszcze koszulki z Damnation w sklepach.

Znacie jakies internetowe sklepy gdzie mozna kupic stuff dla Opethanych ?

BTW. koszulka z damnation jest mniam...

Toshi:
Tiaaa... koszulka Blackwater Park by³a ¶wietna, niestety nie by³o mojego rozmiaru kiedy kapustê trzyma³em w rêku :/ Kupi³em wiec Still Life. Moje ka¿dewej¶cie na stronê tego sklepu wi±za³o siê z wyszukiwaniem czego¶ z OPeth i kiedy moim oczom ukaza³a siê ¶wiezutko dodana( jakie¶ 5 minut przed moim wej¶cie :) ) od razu z miejsca bez kasy j± zamówiem :) Ku mojemu zdziwieniu, koszulka nie wygl±da tak jak na zdjêciu... Wygl±da jeszcze lepiej :D!!! £±czy w sobie kolor bia³y i odcienie szaro¶ci ( a nie zielony  i br±zowy jak to jest na fotce ) POlecam serdecznie :)

W poszukiwaniu trafi³em na jeszcze jeden metalshop a w nim koszulka Blackwater Park ale nie by³o przy nich fotek wiêc nie polecam :/

Spory wybór jest na stronach zagranicznych, ale kto siê skusi?? :D

Toshi:
W poprzednim wpsie chodzi³o mi o koszulkê Damnation :D Sorry

Apostle of Triumph:
ja z gad¿etow Opeth posiadam koszulke Morningrise, ktora nabylem w Krakowie w metal shopie. nie wiem na jakiej to bylo ulicy, wiem tylko ze niedaleko pizza hut. oprocze tego mam naszywke, przypinke metalowa i plakat z metal hammerka :)  :evil:

minder:
Ja zaopatrujê siê w sklepie Podcienie 11 w Bielsku-Bia³ej.
Mieli tam np. najlepsz± wersjê koszulki BWP (obrazek nie jest okr±g³y), dwie wersje koszulki Still Life, nastêpnie Morningrise i Deliverance. Byæ mo¿e mieli te¿ inne, ale nieczêsto tam bywam ostatnio (studia, itd.). Szczerze polecam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version