Author Topic: Koszulki, bluzy itd Opeth  (Read 146271 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #45 on: 2004-01-28, 19:29:56 »
A ja tym razem na temat: w promieniu 100 km nie mo¿na u mienia kupiæ ni koszulki, ni naszywki, a co dopiero p³yty... robiê zakupy przez internet i dobrze mi z tym...  :?:  bo ja nie mieszkam w Polsce, tylko na wsi... :P

Juzef Le Dragon

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #46 on: 2004-02-04, 11:07:54 »
Ja okresowo mieszkam w wyrwie w czasoprzestrzeni i na weekendy jadê sobie na wie¶. Ale kocham ten sport.

Zróbmy z w³osów linê i po³±czmy Polskê ze Szwecj±. W ten sposób ka¿dy linoskoczek trafi do opethowej ojczyzny z zamkniêtymi oczkami.  :wink:

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #47 on: 2004-02-04, 11:33:58 »
Quote from: Kasandra
... robiê zakupy przez internet i dobrze mi z tym...  :?:  bo ja nie mieszkam w Polsce, tylko na wsi... :P


LOL
Ciiiii.... ja dalem 13 zl za naszywke:-), zamowiona przez net. 2,50 naszywka i 10,50 koszt przesylki, oczywiscie "priorytet", bo nie chcialo mi sie czekac :)))))
as I would die now, for one last wish......

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #48 on: 2004-02-04, 20:53:52 »
Ja kupi³am naszywkê za 4 z³ote.... i wys³a³am j± kumplowi, ktory mieszka na wsi... A jak trochê pomêczê facetkê w jedynym w moim miescie sklepie muzycznym, to moze mi przywiezie drug±?! Narazie mêczê j± o Toola i nic z tego nie mam :D
...If I call will you come and will you save me?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #49 on: 2004-02-06, 12:03:38 »
A ja nie u¿ywam naszywek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #50 on: 2004-03-01, 22:40:05 »
Quote from: Maq
ja dalem 13 zl za naszywke:-), zamowiona przez net. 2,50 naszywka i 10,50 koszt przesylki

to trzeba by³o zamówic naszywki ca³ej rodzinie i przyjacio³om!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #51 on: 2004-04-09, 15:38:10 »
Hmm... a ja trafi³am u siebie w sklepie na malutk± naszywke Opeth w kolerze ¿ó³tym... jako¶ mi wczesniej zaden inny kolor ni¿ bia³y nie pasowa³ do logo Opeth, ale nie jest ¼le na ¿ó³to.. :)
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #52 on: 2004-04-09, 15:41:07 »
ja mam czarna prostakatna naszywke z zoltym logo Opeth :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #53 on: 2004-04-09, 23:30:44 »
Quote from: Czarna
Hmm... a ja trafi³am u siebie w sklepie na malutk± naszywke Opeth w kolerze ¿ó³tym... jako¶ mi wczesniej zaden inny kolor ni¿ bia³y nie pasowa³ do logo Opeth, ale nie jest ¼le na ¿ó³to.. :)

Pamiêtam, ¿e jak zaczyna³em swoj± przygodê z Opeth, to usilnie szuka³em jakich¶ naszyweg czy przypinek. Nie znalaz³em absosmerfnie nic. A¿ tu jednego wieczora, podczas spaceru ulic± floriañsk± ujrza³em naszywkê Opeth na plecaku jakiej¶ dziewoi. Zapyta³em natentychmiast sk±d wziê³a to cudo, na to ona z Warszawawy, co przyj±³em smutnym westchnieniem. Wtedy nast±pi³a wielce zaskakuj±ca rzecz, która wbi³a mnie w ziemiê. Dziewczê spyta³o Chcesz? i poczê³o odpinaæ przypiêt± agrafkami ³atkê. Nie wyobra¿acie sobie mojego szczê¶cia. Noszê to ma³e cudeñko do tej pory na swoim mocno ju¿ zniszczonym plecaku. Ma zielon± obwódkê, samo logo jest w³a¶nie ¿ó³te :) Na marginesie dodam, ¿e licencjonowane naszywki, które mo¿na kupiæ np. na koncertach, s± równie¿ w kolorze ¿ó³toz³otym.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #54 on: 2004-04-10, 19:27:42 »
Ja wczesniej widzia³am tylko dwa wzory bia³ych... Ale ¿óltej - nigdy wczesniej... Mo¿e sa jeszcze jakie¶ inne kolory? :)
P.s. Wzruszy³a mnie Twoja historia :D
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #55 on: 2004-04-11, 13:59:06 »
Moj znajomy ma naszywke z czerwonym logo :), ja mam z zoltym, kupilam w "Pasazu hetmañskim" w moim kofanym Krakowie ;)

caress of stars

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #56 on: 2004-04-11, 16:03:08 »
hmmmm, apropos zakupow przez internet, czy ktos z was orientuje sie moze ile wynosza koszty przesylki w tym sklepie: http://www.koszulki.win.pl/ ?
To bardzo wazne dla mnie, wiec jesli ktos wie to prosze o odpowiedz.

Fallen Drapery

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #57 on: 2004-04-19, 11:30:18 »
Quote from: caress of stars
hmmmm, apropos zakupow przez internet, czy ktos z was orientuje sie moze ile wynosza koszty przesylki w tym sklepie: http://www.koszulki.win.pl/ ?
To bardzo wazne dla mnie, wiec jesli ktos wie to prosze o odpowiedz.

No to poczytaj sobie, wszystko tam jest napisane.

caress of stars

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #58 on: 2004-04-20, 08:10:11 »
czytalam, ale kosztow przesylki jakie placi sie poczcie niestety nie znalazlam, jesli je tam gdzies widzisz, to bede zobowiazana jesli uswiadomisz mi, w ktorym miejscu  :roll:

Fallen Drapery

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #59 on: 2004-04-20, 11:28:25 »
Quote from: caress of stars
czytalam, ale kosztow przesylki jakie placi sie poczcie niestety nie znalazlam, jesli je tam gdzies widzisz, to bede zobowiazana jesli uswiadomisz mi, w ktorym miejscu  :roll:

Tak, u¶wiadomiê: http://koszulki.win.pl/sklep_online/module.php?mod=cennik

odno¶nik jest po lewej stronie na dole, pod has³em Cennik (czego w sumie mo¿na siê by³o domy¶leæ).

Quote
SPOSÓB DOLICZANIA I KOSZT OP£ATY ZA WYSY£KÊ

WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA:Wysy³amy paczk± za pobraniem( p³acicie przy odbiorze przesy³ki--listonosz paczkê dostarcza do Waszego domu i odbiera od Was kasê lub odbieracie paczkê na poczcie i tam za ni± p³acicie. Druga mo¿liwo¶æ (odbiór na poczcie) wystêpuje wtedy kiedy listonosz nie zasta³ nikogo w domu lub nie mieli¶cie akurat kasy.
koszt wysy³ki to 9,5 z³ i jest on automatycznie doliczany do warto¶ci zamówienia (warto¶ci towaru) w koszyku.

Teraz przy zakupie za kwotê 150 z³ koszty przesy³ki wynosz± 0z³!! tak wiêc nic nie p³acicie - bierzemy to na siebie.:)

Przy wiêkszych zamowieniach pow. 200 z³ dorzucamy dodatkowy gad¿et z naszej oferty do wybioru: naszywka, koraliki lub ma³y kapsel. Od Was zale¿y co chcecie dostaæ! --Tê konkretn± informacjê o tym co mamy do³±czyæ prosimy podawaæ w "uwagach" przy finalizacji zamówienia.

Przy zamówieniu pow. 300 z³ dorzucamy dodatkowy gad¿et z naszej oferty do wyboru: bandamka, kapsel du¿y, przypinka metalowa, kadzidelka Od Was zale¿y co chcecie dostaæ! --Tê konkretn± informacjê o tym co mamy do³±czyæ prosimy podawaæ w "uwagach" przy finalizacji zamówienia.

 

lofty-success