Author Topic: Koszulki, bluzy itd Opeth  (Read 133199 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« on: 2003-05-22, 11:13:18 »
No wlasnie. Jak w topiku.. czy wiecie jakie i gdzie mozna dostac (ze sie tak nieladnie wyraze ;)  gadzety Opeth ?

Ja pochodze z dziury zwanej Legnica, gdzie metalshop to po prostu stoisko muzyczne z dzialem o metalu. Na pytanie o Opeth, sprzedawca reaguje tylko "hê?" wiec nie mam fajnie. Odwiedzam czasem metalshopy w £odzi i we Wroc³awiu, ale ciezko cos dostac Opeth. Moze teraz jest tego wiecej bo zaraz po blackwater jak byla ta przerwa to wszedzie mi mowili ze nie maja zamiaru zamawiac nic Opetha (bluzy i koszulki) bo podobno im "nie schodza wogole" :/.
Pewnie wiekszosc z Was zna http://www.koszulki.win.pl. Swego czasu mozna tam bylo dostac koszulki z blackwater, still life i morningrise. Bluzy tez jakies byly chyba.
Pozatym widzialem w Lodzkim metalshopie przypinki i przywieszki (...) Opeth- calkiem ladne (Opeth ma wogole swietniaste logo tak wiec trudno zeby byly brzydkie ;)), sam zas jestem posiadaczem naszywki (ktora mam na portfelu, i mam "firmowy" portfel Opetha heheh) i bluzy Blackwater Park. Teraz widzialem doszly jeszcze koszulki z Damnation w sklepach.

Znacie jakies internetowe sklepy gdzie mozna kupic stuff dla Opethanych ?

BTW. koszulka z damnation jest mniam...

Toshi

  • Posts: 38
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #1 on: 2003-05-24, 19:56:04 »
Tiaaa... koszulka Blackwater Park by³a ¶wietna, niestety nie by³o mojego rozmiaru kiedy kapustê trzyma³em w rêku :/ Kupi³em wiec Still Life. Moje ka¿dewej¶cie na stronê tego sklepu wi±za³o siê z wyszukiwaniem czego¶ z OPeth i kiedy moim oczom ukaza³a siê ¶wiezutko dodana( jakie¶ 5 minut przed moim wej¶cie :) ) od razu z miejsca bez kasy j± zamówiem :) Ku mojemu zdziwieniu, koszulka nie wygl±da tak jak na zdjêciu... Wygl±da jeszcze lepiej :D!!! £±czy w sobie kolor bia³y i odcienie szaro¶ci ( a nie zielony  i br±zowy jak to jest na fotce ) POlecam serdecznie :)

W poszukiwaniu trafi³em na jeszcze jeden metalshop a w nim koszulka Blackwater Park ale nie by³o przy nich fotek wiêc nie polecam :/

Spory wybór jest na stronach zagranicznych, ale kto siê skusi?? :D
- - - To Bid You Farewell - - -

Toshi

  • Posts: 38
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #2 on: 2003-05-24, 19:59:40 »
W poprzednim wpsie chodzi³o mi o koszulkê Damnation :D Sorry
- - - To Bid You Farewell - - -

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #3 on: 2003-05-25, 17:08:10 »
ja z gad¿etow Opeth posiadam koszulke Morningrise, ktora nabylem w Krakowie w metal shopie. nie wiem na jakiej to bylo ulicy, wiem tylko ze niedaleko pizza hut. oprocze tego mam naszywke, przypinke metalowa i plakat z metal hammerka :)  :evil:
...and I cry, I knew she had lied...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #4 on: 2003-05-25, 20:57:59 »
Ja zaopatrujê siê w sklepie Podcienie 11 w Bielsku-Bia³ej.
Mieli tam np. najlepsz± wersjê koszulki BWP (obrazek nie jest okr±g³y), dwie wersje koszulki Still Life, nastêpnie Morningrise i Deliverance. Byæ mo¿e mieli te¿ inne, ale nieczêsto tam bywam ostatnio (studia, itd.). Szczerze polecam.
True Pagan Winter Crew

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #5 on: 2003-06-10, 16:43:19 »
Hehe ja tez kupilem sobie koszulke Damnation. Tyle ze nie ze sklepu internetowego. Zajefajna jest... Wogole taka specyficzna, maly obrazek z przodu... taki nierzucajacy sie w oczy, a zarazem zwracajacy uwage. Z tylu nazwy utworow i czlonkowie zespolu..

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #6 on: 2003-08-10, 22:07:22 »
na stronie http://www.koszulki.win.pl/sklep_online/show_cat.php?xid=160 dostepna jest bluza Damnation za 49 zl + koszt przesylki.
a tak przy okazji to niedawno kupilem sobie w Tarnowie koszulke Still Life
...and I cry, I knew she had lied...

Toshi

  • Posts: 38
  • Karma: +0/-0
Tiaaaa :)
« Reply #7 on: 2003-08-12, 19:07:25 »
Chyba ka¿dy z nas doskonale zna ten adresik :) i nagminnie wpisuje w wyszukiwarce na owej stronie s³owo "Opeth" :) Ja tak robiê i muszê przyznaæ, ze ostatno trochê ma³o by³o gad¿etów Opeth, ale teraz siê troszkê poprawiaj± i zamierzam wci±gn±æ koszulkê "Blackwater Park" ( tylko trochê ten napis na plecach sztucznie wygl±da :P )
- - - To Bid You Farewell - - -

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #8 on: 2003-08-18, 11:51:54 »
zajebiste te koszulki:) jak bêdê mieæ jaki¶ nag³y, niekontrolowany zastrzyk gotówki to zapewne je zakupiê:) narazie mam jedn±, same logo z przodu - calkiem ³adnie siê prezentuje :)
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #9 on: 2003-08-19, 14:31:34 »
no wszystko fajnie
tylko te rozmiary takie jakies nie za duze... :-)

mystic_night

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #10 on: 2003-08-20, 18:50:35 »
Witam.W Krakowie metalshop jest chyba na Grodzkiej po prawej stronie jak idzie sie w strone rynku...Owszem-koszulka Damnation jest wyczesana...Ostatnio w jakiejs niemieckiej gazecie widzialam fajniutkie koszulki Opeth dla PAN!!!Tylko nie pamietam jej nazwy...Pozdrawiam wszystkich...

 :D
Zycze odwagi slonca,ktore,mimo nedzy i ogromu zla tego swiata,dzien po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i cieplem swych promieni... :)

Anomander Rake

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • http://cxt.pl/~maciejak
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #11 on: 2003-11-25, 23:29:01 »
jakis czas temu na koszulki.win.pl nabylem elegancka czapeczke z daszkiem z takim ladnym logo :)

ooo, tu jest cala historia: pojechalem z dziewczyna na zagle na jezioro, ja nie mam sternika wiec ona siedziala przy rumplu (takie cs przy sterze na wenusce to rumpel?), slonce swiecilo jej w oczy, wiec uzyczylem mojej czapki... i po 30 sek. zwial ja wiatr. plywalismy przez 1/2 godziny, bo jeszcze sie na wodzie trzymala, ale przy takim wietrze nici z wylowienia. zatonela, bo chyba z cwiekami przesadzilem...
jakis miesiac potem udalo nam sie znalezc - znowu na koszulki.win.pl - ten sam model czapki, przyszla z lepszym zapinaniem. moze jeszcze kiedys beda mieli...
¦wiat³o, cieñ i ciemno¶æ -
To wojna bez koñca
- Rybak

Steven Erikson,
"Dom £añcuchów - Konwergencja"

Fallen Drapery

  • Guest
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #12 on: 2003-12-04, 09:21:58 »
A ja od kilku dni jestem szczê¶liwym posiadaczem koszulki "Still Life". Naby³em j± w sklepie www.koszulki.win.pl i nie ¿a³ujê. Kosztowa³a 30 pln + 5 pln za przesy³kê (koszty z bratem roz³o¿y³em, który zamówi³ sobie koszulkê Testament). Bardzo mi siê podoba, nadruk ma ¶wietne barwy, materia³ jest te¿ gruby i solidny. Polecam.
Dodam jeszcze tylko, ¿e zamówienie zosta³o zrealizowane w 7 dni, co jak na polskie warunki jest niez³± spraw± :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #13 on: 2003-12-17, 14:24:53 »
A ja mam kubek  :D !!!
rêcznie zrobiony, jak kto¶ ma dostêp do jakiej pracowni ceramicznej, to niech sobie te¿ zrobi (a s± ró¿ne techniki robienia kubków, zreszt± ogólnie glina jest ¶wietna, polecam  :) )

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Koszulki, bluzy itd Opeth
« Reply #14 on: 2003-12-17, 20:14:55 »
Hmm... ja posiadam koszulkê "Morningrise".. ba, mia³am j± nawet zanim mialam t± p³ytkê... Ale nie dorwa³am tej koszulki w moim zadupnym Piotrkowie, ale w Krakowie... Gdzie widzia³am te¿ koszulkê "Still life" i "Damnation" w tym roku. Za to u siebie kupi³am naszywkê Opeth, ale sprezentowa³am j± kumplowi z daleka.
Poza tym pamiêtam, ¿e kiedy¶ dawno, dawno temu, kiedy jeszcze nie zna³am Opeth, ba, nie mia³am pojêcia o jego istnieniu, widzia³am u mnie w mie¶cie koszulkê "Blackwater Park" - piêkn± z grubym szarym nadrukiem.. mmmm... :)
Aha, i mam jeszcze metalow± przypinkê Opeth :D
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success