Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Filtr antyspamowy

<< < (5/5)

minder:
Mnie ju¿ rêce od tego spamu odpadaj± :(

Problemy mog± mieæ u¿ytkownicy korzystaj±cy z neozdrady. Po prostu niektóre adresy mog³y zostaæ dodane jako spamerskie, a ¿e przy ka¿dym ³±czeniu dostaje siê losowy adres z puli, to czasem mo¿e siê trafiæ na trefny adres. Inne wyja¶nienia na razie nie przychodz± mi do g³owy.

Na forum dzia³aj± aktualnie nastêpuj±ce wtyczki antyspamowe:
# reCAPTCHA for SMF
# httpBL (Project HoneyPot)

Je¶li kto¶ zna lepsze, to proszê daæ znaæ. Aktualnie planujê (ale wdro¿ê najwcze¶niej po zakoñczeniu roku szkolnego) migracjê na SMF 2.x, które ponoæ z marszu trochê lepiej walczy ze spambotami.

wooy:
Jak na razie s³owa szacunku dla moderatorów za "tylko tu sprz±tanie" i Tobie za pchanie kamienia pod górê. a nie mo¿na tak narzekaæ na te testy. raczej nie mam problemu z udowodnieniem ¿e jestem cz³owiekiem :)

Kas:
Donoszê, ¿e filtr antyspamowy skutecznie ogranicza moje wchodzenie na forum :( Wygl±da na to, ¿e Aero2 odziedziczyli pulê IP po spambotach, przez co, na 20 moich prób wej¶cia na forum w 1 przypadku nie mam problemu, w 10 przypadkach widzê czerwony napis Access Denied (muszê siê roz³±czyæ i po³±czyæ ponownie, mo¿e przy zmianie IP co¶ siê zmieni), w pozosta³ych muszê zdaæ maturê z matematyki :(
Nie mówiê, ¿e filtr nie jest potrzebny, no ale... :( muszê zadaæ to pytanie: jak ¿yæ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[*] Poprzednia strona

Go to full version