Author Topic: Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia  (Read 92822 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #15 on: 2005-03-30, 20:05:03 »
Przede wszystkim korzy¶ci± z istnienia fanklubu jest mo¿liwo¶æ poznania innych fanów - tak w necie, jak i na ¿ywo. Fanklubowe wyjazdy na koncerty itp. imprezy s³u¿± zacie¶nianiu miêdzyludzkich wiêzi. Zni¿ki na bilety to sprawa marginalna.

A'propos koncertów jeszcze: mi³o by by³o unikn±æ podobnych sytuacji, jakie spotka³y mnie na Metalmanii: Podszed³em do grupki ludzi chodz±cych z flag± Opeth i próbowa³em zagadaæ - "Cze¶æ, prowadzê Mourner's Corner, fajnie spotkaæ fanów Opeth", a oni "Fajnie, spadaj." :evil: Na szczê¶cie potem spotka³em bardziej ¿yczliwe osoby.
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #16 on: 2005-03-30, 20:13:03 »
G³upi siê wszêdzie trafi. Nie chcia³bym ¿eby ewentualny fanklub zamieni³ siê w takie kó³ko wzajemnej adoracji. :twisted:  :roll:
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #17 on: 2005-03-30, 20:48:07 »
fanklub "members only"?  :lol:  Mo¿esz sie zapisaæ pod warunkiem, ¿e do niego nale¿ysz?  :lol:  (To by siê nazywa³o selekcja :P)
Jezz, jakie g³upie pomys³y tu do g³owy przychodz±... :/

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #18 on: 2005-03-31, 15:55:00 »
Quote from: Minder
A'propos koncertów jeszcze: mi³o by by³o unikn±æ podobnych sytuacji, jakie spotka³y mnie na Metalmanii: Podszed³em do grupki ludzi chodz±cych z flag± Opeth i próbowa³em zagadaæ - "Cze¶æ, prowadzê Mourner's Corner, fajnie spotkaæ fanów Opeth", a oni "Fajnie, spadaj." :evil: Na szczê¶cie potem spotka³em bardziej ¿yczliwe osoby.

A mój kumpel na £udstoku chodzi³ w koszulce Opeth - zaczepiali go obcy ludzie i gratulowali gustu, mówili, ¿e ¶wietna muzyka i w ogóle... Jedni to go na nawet na darmowe winko zaprosili  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #19 on: 2005-04-10, 19:18:17 »
Quote from: Czarna
A mój kumpel na £udstoku chodzi³ w koszulce Opeth - zaczepiali go obcy ludzie i gratulowali gustu, mówili, ¿e ¶wietna muzyka i w ogóle... Jedni to go na nawet na darmowe winko zaprosili


hmmm.... musze zapamiêtaæ, zeby zabraæ swoja ze soba jak bede sie wybieraæ hehehe (jesli bede :roll: )

a pomys³ fanclubu podoba mnie sie ba³dzo, ba³dzo  :D
nie jestem w stanie sp³odzic ¿adnego konstruktywnego posta z czyms m±drym, wiec na razie to bedzie musialo wystaczyæ  :?
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #20 on: 2005-06-09, 18:59:49 »
I temat ucich³... :( Nied³ugo Opeth rusza w trasê po Europie, wiêc mo¿na by siê jednak jako¶ zorganizowaæ. Zawsze fajniej jechaæ na koncert jako fanklub :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #21 on: 2005-06-09, 20:13:40 »
no w³a¶nie tez mia³am napisaæ ze kurde co¶ nie wypali³o chyba...  :roll:  a szkoda bo fajny by³ pomys³... mieæ tak± koszulkê z napisem veila z ty³u 8)  :lol:
wszystko, co sko¶ne.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #22 on: 2005-06-09, 21:31:19 »
Dlaczego uwa¿acie, ¿e nie wypali³?

Moim zdaniem raczej zosta³ zawieszony na czas nieokre¶lony b±d¼ okreslony przez naszych adminów. Poczekajmy na zdanie Mindera. :twisted:  :roll:
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #23 on: 2005-06-09, 22:22:56 »
Ostatnio ma³o mam czasu na za³atwianie ró¿nych spraw, ale mogê zapytaæ pewn± firmê, która po w miarê przystêpnej cenie robi koszulki w technologii flock. Monochromatyczny nadruk nie powinien byæ drogi, nawet przy druku dwustronnym.

Oczywi¶cie je¶li kto¶ ma znajomo¶ci, to niech zdobêdzie jaki¶ cennik.
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #24 on: 2005-06-10, 00:10:01 »
Quote from: Unas
Dlaczego uwa¿acie, ¿e nie wypali³?

sprostowanie: Ja nie napisa³am, ¿e pomys³ nie wypali³ tylko ¿e temat ucich³ :P

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #25 on: 2005-06-10, 01:05:40 »
Podpisujê siê wszystkimi ³apkami po pomys³em fanklubu z koszulkami - najlepiej, gdyby z jednej strony wszyscy mieli ten sam nadrug (logo fanklubu) a z drugiej ka¿dy swoja ksywê (tudziez pod logiem, taniej wyjdzie nadruk z jednej strony).

Nadruk na koszulce kosztuje 20z³, koszulka 19z³ (w dowolnym kolorze, dobra jako¶), wiêc cena koszulki wynosi 44z³ (je¿eli kto¶ ma w³asn±, tym lepiej dla niego - 20 z³); przy zamówieniach hurtowych zawsze s± zni¿ki, wiêc nie powinno by± problemu zniesienia kosztów do ok. 15 z³ (co nie jest wcale du¿± sum±)(pod warunkiem dania w³asnej koszulki). Zaznaczam, ¿e jest to w koñcu jednorazowy wydatek, który zwróci siê w chwale i presti¿u przynale¿no¶ci do fanklubu ;]

I radosna gromadka jad±ca na koncert to to, co tygryski lubia najbardziej :]
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #26 on: 2005-06-10, 09:32:46 »
Kilka uwag:
1. Fanktub to nie tylko koszulki :P
2. Porz±dn± koszulkê mo¿na dostaæ ju¿ za 6-7 z³(wiem - sama kupowa³am do nadruku, 100% bawe³ny, ca³kiem niez³a gatunkowo), w hurtowni jeszcze taniej.
3. Koszt nadruku zale¿y od jego wielko¶ci, wiêc nie mo¿na zak³adaæ jakie kwoty wchodz± w grê dopóki nie zaprojektujemy jakiego¶ wzoru.
4. Ja nie chcem mojej ksywki na koszulce, bo wymy¶li³am j± zbraku laku i dla jaj (ogólnie my¶lê, ¿e jest g³upia :P ), najwy¿ej imiê :P
Koniec og³oszeñ :P

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #27 on: 2005-06-10, 13:11:25 »
Quote from: djdzida
Kilka uwag:
1. Fanktub to nie tylko koszulki :P


Ale my to naprawde wiemy - -' To po prostu taka rzecz, o której akurat sie dyskutuje. Potem bêdziemy rozmawiali i o innych rzeczach. No, chyba, ¿e chcesz debatowac o kosztorysie na rok 2005/06.

Quote
2. Porz±dn± koszulkê mo¿na dostaæ ju¿ za 6-7 z³(wiem - sama kupowa³am do nadruku, 100% bawe³ny, ca³kiem niez³a gatunkowo), w hurtowni jeszcze taniej.


To chyba u Ciebie. U nas nie ma tak dobrze.

Quote
3. Koszt nadruku zale¿y od jego wielko¶ci, wiêc nie mo¿na zak³adaæ jakie kwoty wchodz± w grê dopóki nie zaprojektujemy jakiego¶ wzoru.


Wiêkszo¶c firm robi±ca nadrugi przyjmuje jedn± standardow± cene niezale¿nie od wielko¶ci (dlatego jest to a¿ w granicach 19-20 z³). Kierujê siê tymi informacjami, które zdobywam w Warszawie - zatem tutaj nadruk ma jedn± cenê w zale¿no¶ci od firmy, nie od wielko¶ci.

Quote
4. Ja nie chcem mojej ksywki na koszulce, bo wymy¶li³am j± zbraku laku i dla jaj (ogólnie my¶lê, ¿e jest g³upia :P ), najwy¿ej imiê :P


Przecie¿ nikt Ciê nie zmusza, jak dla mnie mo¿esz mieæ tam nawet przepis na ciasto ;]
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #28 on: 2005-06-10, 22:57:04 »
Quote from: Shad0w

Ale my to naprawde wiemy - -' To po prostu taka rzecz, o której akurat sie dyskutuje. Potem bêdziemy rozmawiali i o innych rzeczach. No, chyba, ¿e chcesz debatowac o kosztorysie na rok 2005/06.

Chodzi o to, ¿e nie bêdzie tak, ¿e kupimy sobie wszyscy koszulki i od razu bêdzie fanklub. Trzeba siê najpierw zaj±æ wa¿niejszymi sprawami(rejestracja? nie orientujê siê za bardzo :P ) Koszulki to tylko taki szczegó³ :twisted:

Quote
To chyba u Ciebie. U nas nie ma tak dobrze.

Wiesz, nie wszyscy na tym forum mieszkaj± w stolicy. A za³o¿ê siê, ¿e nawet w Warszawie siê dostanie poni¿ej 10 z³ ja siê dobrze poszuka :P A, i czemu wypowiadasz siê w imieniu wszystkich forumowiczów? ("my to naprawde wiemy", "u nas nie ma tak dobrze" itp.)  :roll:

Quote
Wiêkszo¶c firm robi±ca nadrugi przyjmuje jedn± standardow± cene niezale¿nie od wielko¶ci (dlatego jest to a¿ w granicach 19-20 z³). Kierujê siê tymi informacjami, które zdobywam w Warszawie - zatem tutaj nadruk ma jedn± cenê w zale¿no¶ci od firmy, nie od wielko¶ci.

Ja do tej pory spotyka³am siê z cennikami uzale¿nionymi od rozmiaru nadruku, ale nieczêsto korzystam z takich us³ug, wiêc pewnie masz racjê i s± i takie oferty ;)

Quote
Przecie¿ nikt Ciê nie zmusza, jak dla mnie mo¿esz mieæ tam nawet przepis na ciasto ;]

Ale ja tu nigdzie nie mam pretensji, ¿e kto¶ mnie zmusza, tylko wypowiadam swoje stanowisko. Od tego jest chyba forum? ;)

PS. Ale dyskusja siê wywi±za³a :D

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #29 on: 2005-06-11, 21:08:46 »
Quote from: djdzida
A, i czemu wypowiadasz siê w imieniu wszystkich forumowiczów? ("my to naprawde wiemy", "u nas nie ma tak dobrze" itp.)  :roll:


Mo¿e Shad0w to nowe wcielenie Venoma z komisku Spider-Man? :twisted:
True Pagan Winter Crew