Author Topic: Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia  (Read 93034 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #30 on: 2005-06-12, 17:31:32 »
Quote from: Minder
Quote from: djdzida
A, i czemu wypowiadasz siê w imieniu wszystkich forumowiczów? ("my to naprawde wiemy", "u nas nie ma tak dobrze" itp.)  :roll:


Mo¿e Shad0w to nowe wcielenie Venoma z komisku Spider-Man? :twisted:


Je¿eli piszê "u nas nie ma tak dobrze" mam na my¶li Warszae i warszawiaków, a skoro wszyscy mieszkamy w jednym mie¶cie, gdzie panuj± takie, a nie inne warunki, to mówie w liczbie mnogiej ;] Poza tym ja zawsze mówiê w liczbie mnogiej.

I nie mam rozdwojenia ja¼ni JESZCZE :P

A do rejestracji klubu jeszcze DALEKO: potrzeba pe³noletnich cz³onków w okre¶lonej ilo¶ci i 1000 z³ na rejestracjê o ile pamiêtam - -'
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #31 on: 2005-06-12, 17:54:54 »
Widzia³em certyfikat oficjalnego polskiego fanklubu Rammstein. Wystarczy³y dwie osoby Zarz±du fanklubu.
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #32 on: 2005-06-13, 16:11:07 »
Quote from: Minder
Widzia³em certyfikat oficjalnego polskiego fanklubu Rammstein. Wystarczy³y dwie osoby Zarz±du fanklubu.


No to ju¿ jest nas dwoje ;D Ale pozostaje problem op³aty rejestracyjnej. Nie orientujê siê ile to w tej chwili kosztuje, ale wiem, ¿e ma³o nie jest (chyba, ¿e zosta³y one ca³kiem zniesione, w ka¿dym razie 2 lata temu jeszcze by³y). Mam nadziejê, ¿e forumowicze sk³onni bêda oddaæ trochê grosza w razie czego :P
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #33 on: 2005-06-13, 16:23:32 »
Pozostaje tylko jeden problem: kto jest odpowiedzialny za certyfikacjê fanklubów? W przypadku Rammstein jest to Universal Music Polska, ale w przypadku Opeth mo¿e to byæ np. Roadrunner Record Germany albo co¶ innego. Póki co zespó³ nie odpisa³ na oficjalnie wystosowanego mejla, wiêc sytuacja jest patowa. Na razie przypomnê im siê a potem to ju¿ chyba przyjdzie czekaæ na jaki¶ koncert ¿eby ich wprost zapytaæ.
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #34 on: 2005-06-13, 21:31:38 »
Quote
Ale dyskusja siê wywi±za³a


przepraszam to moja wina  :wink: ale to tylko taki ¿arcik by³, przeciez chyba nie koszulki maj± byæ jedynym elementem. raczej bym powiedzia³a ¿e takim dodatkiem, prawda? wiec moze EOT w sprawie koszulek bo to prawodpodobnie najmniejszy problem - nie wiem, bo siê nie znam  :)
wszystko, co sko¶ne.

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #35 on: 2005-06-19, 00:42:54 »
wracaj±c do koszulek. przeciez kazdy moze zrobic sobie taka fanclubow± koszulke we wlasnym zakresie. oczywiscie z ustalonym wzorem. wtedy i wilk syty i owca ca³a ;) i nikt nie przep³aci.
temat z pomys³em na ewentualne logo na koszulce by³, ale ucich³ :)
a i lepiej chyba sie po¶pieszyæ troche, bo koncercik juz za dwa miesi±ce :) a jak dobrze rozumiem, mamy sie na nim prezentowac wszyscy razem fanclubowo?
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #36 on: 2005-06-19, 02:40:09 »
Zada³em pytanie do jednej firmy profesjonalnie robi±cej koszulki. Jedna ze ¶redniej wielko¶ci nadrukiem kosztuje 26 z³. Je¶li by¶my zrobili dwustronny, to pewnie i tak zmie¶ciliby¶my siê w 35-40 z³ za sztukê. Technologia tañsza i ponoæ wytrzymalsza ni¿ sitodruk. Powy¿szy koszt bez uwzglêdnienia upustu za hurtowe zamówienie ;) Je¶li by dobrze posz³o, to mo¿naby stargowaæ mo¿e nawet 5z³ na sztuce. Na razie czekam na odpowied¼.

Przez ten czas niech forumowe talenty zrobi± design. Ma byæ monochromatycznie - bia³e na czarnym. Ja bym widzia³ to tak:

Z przodu:
na "kieszonce" logo Opeth, napis "Mourner's Corner" i adres strony
LUB sama ksywka i adres strony

Z ty³u:

Ksywa (lub nie), logo Opeth, "Mourner's Corner", adres strony.

Chodzi mi po g³owie koncept u³o¿enia tego na p³aszczy¼nie, ale w tej chwili mam wa¿niejsze sprawy ni¿ siedzenie przy GIMPie.

EDIT:
Mo¿na by po³±czyæ logo opeth z adresem strony robi±c co¶ w rodzaju loga Opeth.ch, tylko ¿e Opeth.pl :) no i pod spodem/na górze "Mourner's Corner"
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #37 on: 2005-06-19, 10:27:28 »
Quote from: Minder
Z przodu:
na "kieszonce" logo Opeth, napis "Mourner's Corner" i adres strony
LUB sama ksywka i adres strony


www.opeth.pl czy adres forum? (dwa to mog± byæ z ty³u, bo z przodu to by wie¶niaczo wygl±da³y 2 na raz ;)

Quote
Chodzi mi po g³owie koncept u³o¿enia tego na p³aszczy¼nie, ale w tej chwili mam wa¿niejsze sprawy ni¿ siedzenie przy GIMPie.


ja mogê, i tak siedzê przy tym non stop ;) (tak OT: nie chce mi siê referatu robiæ, nawet mam wymówkê., tylko nie wiem, czy przejdzie)

Quote
Mo¿na by po³±czyæ logo opeth z adresem strony robi±c co¶ w rodzaju loga Opeth.ch, tylko ¿e Opeth.pl :) no i pod spodem/na górze "Mourner's Corner"


no to co¶ takiego ju¿ chyba gdzie¶ tam w innym topiku proponowa³am. Da siê zrobiæ wszystko, tylko kwestia wyboru czcionek ;) (ja nie chcê do wszystkiego u¿ywaæ tahomy. Na logu MC zostaje ruritania? Czy mo¿e jak±¶ prostsz±, coby loga zespo³u nie przyæmiewa³a?)

A tak w ogóle, to my¶la³am, ¿e przejdzie mój pomys³ z obrazkiem z przodu koszulki, ale jak nie, to nie (to jest bez pretensji, a nawet dobrze, bo im wiêksze ograniczenie, tym wiêksze pole do popisu ;))

Aha, sugestie mo¿na tutaj, tylko nie wiem, jak projekty zamieszczê...  #-o

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #38 on: 2005-06-19, 11:27:32 »
Mnie chodzi o to, ¿eby to ".pl" by³o t± sam± czcionk±, co "Opeth". bez ¿adnego "http://"
Koszulki domy¶lnie powinny promowaæ stronê g³ówn± :mrgreen: bo w koñcu forum jest czê¶ci± tej strony. Mo¿na daæ adres forum z ty³u, a z przodu samo "Opeth.pl".

Albo z przodu "Opeth.pl" a z ty³u "Mourner's (Mourners'?) Corner (Forum?)" i adres forum. Plus ksywa :)

Obrazki skomplikowane raczej odpadaj±, dlatego mówi³em o monochromatycznym wzorze.

Wiadomo¶æ z ostatniej chwili: w³a¶nie prowadzê pertraktacje z firm± :)
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #39 on: 2005-06-19, 11:29:50 »
A mo¿e poczekaæ z koszulkami a¿ fanklub za³o¿ymy i wtedy upchn±æ gdzie¶ napis, ¿e jeste¶my fanklubem :mrgreen: Zawsze powa¿niej brzmi ni¿ koszulka "przynale¿no¶ci" do forum... :roll:
ps. oczywi¶cie nic nie narzucam, taka lu¼na propozycja ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #40 on: 2005-06-19, 11:32:47 »
Kwestia za³o¿enia fanklubu to chyba najpierw kwestia rejestracji, a z tym trzeba siê kierowaæ do samego ¼ród³a. To jest do Opeth. :twisted:
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #41 on: 2005-06-19, 11:43:13 »
Jak bêdzie logotyp, to wtedy wyceni± wykonanie. W sumie mo¿ecie siê zapisywaæ - kto jest zainteresowany i podaæ maksymaln± cenê, jak± by³by w stanie zap³aciæ za: koszulkê z nadrukiem tylko z przodu (tañsza), koszulkê z dwoma nadrukami (przód ma³y, ty³ du¿y). O cenê pytam dlatego, ¿e jak firma ju¿ zrobi wycenê, to bêdê wiedzia³ ile osób jest chêtnych.

Wiem ju¿, ¿e je¶li bêd± mieæ grafiki, to proces produkcji trwa ok 2 tygodnie (drukarz jest leniwy ;) )

Pozostanie jeszcze kwestia zamówieñ. Prawdopodobnie firma bêdzie realizowaæ zamówienia, wiêc problem by³by z g³owy. Ostatecznie móg³bym siê tym zaj±æ (je¶li nie wyjadê na wakacje), ale wtedy chyba konieczne by³yby przedp³aty na konto :?

EDIT:
Co do rejestracji fanklubów, to nawet nie wiem u kogo zasiêgn±æ jêzyka :? Fani Rammstein rozmawiali z wytwórni± i od niej maj± certyfikat. Ja bym jednak faktycznie wola³ dotrzeæ do ¼ród³a :)
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #42 on: 2005-06-19, 12:54:32 »
Hm, a mo¿e by zasiêgn±æ jêzyka u cz³onków fanklubu Opeth z innego kraju...? Spytaæ, jak oni zarejestrowali...  :roll:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #43 on: 2005-06-19, 13:04:18 »
Heh, w³a¶nie zacz±³em rozpuszczaæ wici... czy jak siê tam te macki nazywaj± :P
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Fanklub Opeth z prawdziwego zdarzenia
« Reply #44 on: 2005-06-19, 21:07:38 »
Minder rozpu¶ci³ mroczne macki Cthulhu :D Ja jestem za koszulk± dwustronn± jak najbardziej, jestem gotowa zap³aciæ powiedzmy do 50z³ (to i tak drogo, ale co tam). I mnie osobi¶cie pasuje po prostu Mourner's Corner (ew. pod spodem mniejszy dopis "Forum") + ksywka + jaki¶ prosty wzór.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.