Author Topic: Cover "Harvest"  (Read 10513 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Cover "Harvest"
« on: 2005-04-03, 20:08:52 »
W³a¶ciwie nie wiem, czy to powinno byæ w tym dziale... ale chodzi o cover "Harvest" w wykonaniu rdzennie polskiego (:P) zespo³u Melancholy. Do ¶ci±gniêcia (nie tylko to zreszt±) TU
Nie bêdê komentowaæ (ba tam jest napisane wszystko ;)). Zreszt± pos³uchajcie.

Kasandra, nauczysz siê w koñcu dawaæ nazwy w±tków, które bêd± nios³y jak±¶ informacjê o zawarto¶ci? :P
--Minder

Hmm... powiedzmy, ¿e to mia³a byæ niespodzianka. Wyda³o siê, ¿e nie lubisz :P i pewnie zawsze jeste¶ rozczarowany tym, co ci Miko³aj albo wró¿ka zêbowa przynosz±. (aha, celowo nie poprawia³am literówki - trafiaj we w³a¶ciwy klawisz :P)
« Last Edit: 2008-02-29, 21:53:50 by Kasandra »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Cover "Haevest"
« Reply #1 on: 2005-04-03, 21:29:36 »
Dziêki za link Kasandro, naprawdê ¶wietna kapela. :D

Jak dla mnie brzmi ona jak po³±czenie Opeth, Pearl Jam i Candlemass. Bardzo piêkna i uczuciowa muzyka. Dobre umiejêtnosci instrumentalistów. Tu muszê pochwaliæ klawiszowca za znakomite wype³nianie muzyki i czynienie jej przestrzenn±. Troszkê widzê tu nawi±zañ do Comy.

Co do Harvest to najmniej podoba³ mi siê ze wszystkiego co tam s³ysza³em. Ca³kiem niez³y, ale ma inny klimat. Je¶li w oryginale by³ ciep³y i taki uspokajaj±cy, to tu jest smutny i bardzo melancholijny.

Ca³a muzyka tak jak i covery mocno zapadaj± w pamiêæ, nawet im te ¶ladowe ilo¶ci growlu niepotrzebne. ¯eby tak jeszcze nie ¶piewali "I fuck you", bo to do ich muzyki jest jak piê¶æ do nosa.

Pochwaliæ, pochwaliæ, niczego sobie. :D  :roll:
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Cover "Haevest"
« Reply #2 on: 2005-04-04, 19:21:44 »
¶ci±gnê³am, ale jeszcze nie s³ucha³am....
 ... jako¶ nie mam ochoty na s³uchanie muzyki...  :(
...If I call will you come and will you save me?

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Cover "Haevest"
« Reply #3 on: 2005-04-18, 17:06:05 »
jeszcze nie s³ysza³am, ale zapewne zaraz us³ysze :)
za to zapozna³am siê z coverem równie¿ Harvest zespo³u kryj±cego siê pod nazw± Asgaut. Nie powiem, ¿eby ich wena twórcza ponios³a.....


szarpne siê i w za³±czniku jak dobrze pojdzie znajdziecie ten kawa³ek. mi³ego s³uchania :)



---------
nie wiem czy sie uda³o. w ka¿dym razie jak ktos ma ochotê to mailem moge wyslac :)
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Cover "Haevest"
« Reply #4 on: 2005-04-19, 21:30:07 »
ja chcê

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
Cover "Haevest"
« Reply #5 on: 2005-07-25, 14:30:30 »
Quote from: Unas



Ca³a muzyka tak jak i covery mocno zapadaj± w pamiêæ, nawet im te ¶ladowe ilo¶ci growlu niepotrzebne. ¯eby tak jeszcze nie ¶piewali "I fuck you", bo to do ich muzyki jest jak piê¶æ do nosa.


1) growling sie przydaje czasem, z nim ta muza ma wiekszy pazur:)
2) te 'fuck you because i loved you' to raptem w jednym wersie, poza tym mia³o byc inaczej i oznaczac co innego, ale có¿, na probie reszta stwierdzila ze dobrze brzmi i zosta³o juz:)
w kazdym razie na stronie sa juz teksty.
pozdrawiam

the_silent_man

  • Posts: 114
  • Karma: +9/-0
  • Gender: Male
Odp: Cover "Harvest"
« Reply #6 on: 2011-12-28, 22:06:50 »
Przypadkiem znalaz³em kolejny cover Harvest - http://www.youtube.com/watch?v=s4jkVsFUOsI&feature=related , nie wiem mo¿e ju¿ by³o - ja nie znalaz³em na forum. W ka¿dym razie ciekawostka taka - podk³ad na pianinie, wokal ¿eñski.

« Last Edit: 2011-12-28, 22:10:29 by the_silent_man »
Doesn't mean you should
Just because you can

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
No way in from the outside, no way out from within.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Cover "Harvest"
« Reply #8 on: 2013-01-29, 01:29:30 »
Dobra³ siê do tego Matt Heafy z Trivium i poza tym, ¿e wygl±da jak hipsterski brat Ihsahna to nie mam nic dobrego do powiedzenia... Harvest
[under construction]