Author Topic: Audycja zROCKowAna  (Read 6230 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #15 on: 2011-08-01, 10:00:08 »
Z drobnych uwag technicznych - nie wiem czy to tylko u mnie tak by³o, ale mam wra¿enie, ¿e g³o¶no¶æ mowy w stosunku do g³o¶no¶ci muzyki by³a za niska, przez co wci±¿ musia³em manipulowaæ g³o¶no¶ci±

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #16 on: 2011-08-01, 21:14:39 »
Z drobnych uwag technicznych - nie wiem czy to tylko u mnie tak by³o, ale mam wra¿enie, ¿e g³o¶no¶æ mowy w stosunku do g³o¶no¶ci muzyki by³a za niska, przez co wci±¿ musia³em manipulowaæ g³o¶no¶ci±
¯e ja by³am za cicho?
Mo¿liwe, wiesz, ja na swoich s³uchawkach s³yszê trochê inaczej ni¿ jest na antenie... tak¿e trudno to dopasowaæ. Swój mikrofon podg³a¶niam i ¶ci±gam na ka¿de wej¶cie, wiêc mo¿liwe jest te¿, ¿e ka¿de z nich bêdzie mia³o inn± g³o¶no¶æ...
Trzeba by³o mi napisaæ w trakcie audycji ;) Ale nastêpnym razem spróbujê nad tym popracowaæ, dziêki.
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #17 on: 2011-08-01, 22:39:45 »
oj tam oj tam, nie chcia³em Ciê stresowaæ ;) to zreszt± nic wielkiego, ale co¶ co na przysz³o¶æ mo¿na skorygowaæ. Fajna muzyka, tradycyjnie ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #18 on: 2011-08-01, 23:06:05 »
oj tam oj tam, nie chcia³em Ciê stresowaæ ;) to zreszt± nic wielkiego, ale co¶ co na przysz³o¶æ mo¿na skorygowaæ. Fajna muzyka, tradycyjnie ;)
Dziêki. Chocia¿ wczoraj nie by³am w najlepszej formie...
Wiesz, to jest buduj±ce, ¿e kto¶ chce mnie s³uchaæ... :) I dziêkujê te¿ Snufkinowi, który nie opu¶ci³ jeszcze ani jednej audycji ;) :*

P.S. Obrabiam wywiad.
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #19 on: 2011-08-02, 10:47:09 »
oj tam oj tam, nie chcia³em Ciê stresowaæ ;) to zreszt± nic wielkiego, ale co¶ co na przysz³o¶æ mo¿na skorygowaæ. Fajna muzyka, tradycyjnie ;)
Dziêki. Chocia¿ wczoraj nie by³am w najlepszej formie...
Wiesz, to jest buduj±ce, ¿e kto¶ chce mnie s³uchaæ... :) I dziêkujê te¿ Snufkinowi, który nie opu¶ci³ jeszcze ani jednej audycji ;) :*

P.S. Obrabiam wywiad.


no ja dziêki Tobie pos³ucha³em wreszcie i polubi³em pie¶ñ Amy (lepiej pó¼no niz wcale, nie? :P ) zatem jest w tym warto¶æ dodana na pewno ;)

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #20 on: 2011-08-02, 11:29:35 »
Z t± ró¿nic± natê¿enia d¼wiêku w relacji mówienie-muzyka to jest zmora. Ju¿ pomijaj±c ró¿nice pomiêdzy poszczególnymi nagraniami. Aniu zaczynaj puszczaæ muzykê zostawiaj±c sobie zapas na heblu w g³o¶no¶ci muzyki, potem je¿eli przy wysokim podniesieniu hebla od mikrofonu te¿ bêdzie za cicho to podkrêæ gaina. Tak, czy siak osobie, która mówi ciê¿ko to ustawiæ. Sam z tym walczê regularnie  :(

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Audycja zROCKowAna
« Reply #21 on: 2011-08-04, 11:56:55 »
Dziêki za rady, Kamilu. Oraz za pomoc w ostatecznym umieszczeniu wywiadu na blogu ;)
Mo¿na go pos³uchaæ tutaj.

A w najbli¿sz± niedzielê kolejny wywiad! :D
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success