Author Topic: The Mars Volta  (Read 25828 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: The Mars Volta
« Reply #15 on: 2008-02-18, 00:01:36 »
Dziêki wielkie tacchif, go¶æ ¶wietne rzeczy robi, mo¿e zainspiruje mnie do namalowania czego¶ nowego :D


minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: The Mars Volta
« Reply #17 on: 2009-04-22, 20:10:08 »
Dobrze wiedzieæ, ¿e ch³opaki nie pró¿nuj± :D
Ciekawe kiedy przedpremiera :>
True Pagan Winter Crew

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: The Mars Volta
« Reply #18 on: 2009-05-14, 18:51:35 »
A dotar³ mo¿e kto¶ do gry promocyjnej The Bedlam in Goliath? Klimat jest równie dziwny co muzyka (nie w grze). Jak siê gra po pó³nocy, po ciê¿kim dniu, to takie motywy jak nagle pojawiaj±cy siê Jezus znikaj±cy gdzie¶ w g³ebi domu robi± ca³kiem niez³e wra¿enie :D
Co do nowej p³yty jestem bardzo ciekaw, bo mam wra¿enie, ¿e ich muzyka postêpuje z ka¿d± nastêpn± p³yt±. (co mnie bardzo cieszy, bo The Bedlam in Goliath przesz³o moje oczekiwania)
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: The Mars Volta
« Reply #19 on: 2009-05-14, 19:46:41 »
Wow, nie wiedzia³em, ¿e jest taka gra :D Wiesz mo¿e jak j± zdobyæ?

Z nowej p³yty na youtube s± ju¿ dwa single i muszê przyznaæ, ¿e prezentuj± siê ca³kiem ca³kiem. Tym bardziej oczekujê na resztê, bo zwykle to, co wypuszczaj± jako single, nie jest najlepsze na p³ycie :D

Cotopaxi
Since we've been wrong (live)
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: The Mars Volta
« Reply #20 on: 2009-05-14, 20:04:55 »
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: The Mars Volta
« Reply #21 on: 2009-05-16, 13:10:59 »
http://www.giercownia.pl/gra/7461/goliath_the_soothsayer/

Tak mozna zdobyc :)

Ej, dobre to :D Gra³em w nocy, przy zgaszonym ¶wietle i na s³uchawkach (g³o¶no), to parê razy prawie podskoczy³em ;D


EDIT:

Cholera, s± pierwsze wycieki.. nie mog³em siê powstrzymaæ i przes³ucha³em. Omar i Cedric tak jak zapowiadali prezentuj± tym razem ca³kiem now± Mars Voltê. Nie podejmê siê oceny tego co s³yszê, dlatego ze jetem raczej fanatykiem je¿eli chodzi o ten zespó³ i w zwi±zku z tym jestem za bardzo bezkrytyczny ;p  Ja chce jeszcze jeden ich koncert!! Oraz now± p³ytê jak najszybciej :|
« Last Edit: 2009-05-16, 20:30:29 by majkel »
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: The Mars Volta
« Reply #22 on: 2009-06-09, 14:47:07 »
Podobno "Octahedron" ju¿ wyciek³, a tak oficjalnie trochê muzy na http://www.myspace.com/themarsvolta.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: The Mars Volta
« Reply #23 on: 2009-06-09, 22:36:25 »
Z mojego wra¿enia powiem tylko, ¿e zapowiada siê ciekawie (przes³ucha³em tylko to na myspace).
Cotopaxi wywar³o na mnie spore wra¿enie.
« Last Edit: 2009-06-09, 22:38:01 by Wujek »
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: The Mars Volta
« Reply #24 on: 2010-11-27, 23:30:33 »
No co Ty ;p FTM to ich _najlepsza_ p³yta. Jakby tylko The Widow wywaliæ to ju¿ w ogóle...
Ma ¶wietne momenty [pocz±tek, L'via L'viaquez], ale ma te¿ ¶rednie jak na ich mo¿liwo¶ci, a tak¿e parê pomys³ów utopionych w niekoñcz±cym siê nudziarstwie. Taka Miranda by³aby ca³kiem zno¶na, gdyby trwa³a trzy minuty.

Dla mnie
1) Amputechture
2) The Bedlam in Goliath
3) De-Loused in the Comatorium / Octahedron
4) Frances the Mute

I mam do nich pretensje, ¿e nie nagrywaj± ostatnio po hiszpañsku. Bardzo liczê, ¿e skoro Cedric ma teraz woln± rêkê co do tekstów, to znów siê wysili na jakie¶ ³adne hiszpañskie wstawki :-)

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: The Mars Volta
« Reply #25 on: 2010-11-27, 23:37:10 »
Na FTM jest ich najlepszy kawa³ek ever - Cygnus. L'via nie lubiê :p chocia¿ to solo na pocz±tku to ponoæ dzie³o Fru. Do Mirandy nic nie mam, pasuje mi taka jaka jest :> No i oczywi¶cie ca³a Cassandra - bywa³o, ¿e s³ucha³em tylko tej czê¶ci p³yty. ;] Nie no, oczywi¶cie nie ma co siê licytowaæ, wiadomo jak jest ;p

Dla mnie:
1) Frances
2) De-loused
3) Bedlam
4) Amputechture
5) Octahedron
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: The Mars Volta
« Reply #26 on: 2010-12-12, 02:57:37 »
1) De-Loused
2) Frances
3) Bedlam
99) reszta
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: The Mars Volta
« Reply #28 on: 2012-01-11, 00:37:05 »
Znowu jaki¶ domoros³y dziennikarz muzyczny to pisa³. Cedric napisa³ ju¿, ¿e "In Absentia" to nie jest tytu³ nowego albumu, a jeden z utworów znajduj±cych siê na p³ycie. I trudno mi uwierzyæ, by oni "skomponowali utwór na potrzeby gry", prêdzej utwór zosta³ do soundtracku w³±czony. I zreszt± powiedzenie, ¿e "pracuj± nad albumem" te¿ jest bzdur±, bo album od paru miesiêcy jest ju¿ gotowy, nie wiadomo dlaczego premiera odwlek³a siê tak d³ugo. Ostatniej informacji nie jestem pewien, ale s³ysza³em, ¿e premiera zosta³a ju¿ zapowiedziana na 27.03.2012r. Czepiam siê, a nie podajê ¼róde³, ale to nie muzyczny portal, a forum, a mi siê nie chce ju¿ o tej porze tego szukaæ gdzie ja to wszystko wyczyta³em. Ale przypuszczam, ¿e ju¿ i tak jest na angielskiej wiki (kto¶, kto robi³ tego newsa móg³ sobie chocia¿ tyle trudu zadaæ ¿eby tam zajrzeæ :roll:).

Z trochê innej beczki, ale nadal w tym temacie: podobno At The Drive In siê reaktywuje. Jeszcze rok temu siê zarzekali, ¿e nic z tego, a teraz ju¿ podobno planuj± siê zebraæ i zagraæ kilka koncertów. Nigdy nie s³ucha³em (próbowa³em odrobinê, ale mnie wtedy nie zainteresowa³o), wiêc szczególnie siê nie ekscytujê, ale mo¿e kogo¶ to interesuje.