Author Topic: Ulver  (Read 15280 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ulver
« Reply #15 on: 2014-01-19, 22:57:03 »

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ulver
« Reply #16 on: 2014-01-20, 22:14:57 »
¦wietnie ¿e zagra, ale dzieñ fatalny-.- Lepiej trafiæ to mogli chyba tylko w Wigiliê.
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ulver
« Reply #17 on: 2014-01-20, 23:23:54 »
Ja jestem wtedy w samym ¶rodku sesji, wiêc mog± siê cmokn±æ. Poza tym Gdañsk? Serio? Tam jest zawsze daleko, gdzie by siê nie by³o -.-"

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ulver
« Reply #18 on: 2014-01-20, 23:48:11 »
Ja jestem wtedy w samym ¶rodku sesji, wiêc mog± siê cmokn±æ. Poza tym Gdañsk? Serio? Tam jest zawsze daleko, gdzie by siê nie by³o -.-"

U mnie to samo, dok³adnie dzieñ przed i po mam egzaminy. Miesi±c wcze¶niej/pó¼niej i bym siê wybra³ (nawet do Gdañska przez 3/4 kraju).
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ulver
« Reply #19 on: 2014-01-21, 06:17:03 »
¦wietnie ¿e zagra, ale dzieñ fatalny-.- Lepiej trafiæ to mogli chyba tylko w Wigiliê.
No ja w Wigiliê bym prêdzej na Ulvera posz³a, ni¿ 5 lutego tego roku ;) Ale racja, z sufitu wziêty termin, jeszcze ¿eby to gdzie blisko by³o, allbo ¿eby w Vilniusie choæ zagrali, a to nie. Ja nie wiem, kto te trasy uk³ada, ale nikt m±dry.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Ulver
« Reply #20 on: 2014-01-21, 08:26:42 »
Ja sadze, ze to nie menadzer trasy, tylko klub w tym przypadku jest odpowiedzialny. B90 to nowy klub i wlasciciele sie staraja, zeby sobie marke wyrobic. Wystarczy przejrzec, jakie kapele tam w nadchodzacych miesiacach graja.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ulver
« Reply #21 on: 2014-01-21, 08:56:34 »
Zespó³ ma grafik i zapewne inaczej nie da³o siê tego koncertu umie¶ciæ. Trasa wi±¿e siê z kosztami oraz ca³± logistyk±, wiêc ka¿dy d±¿y do minimalizacji kosztów. Koncert Dream Theater tak¿e wypada w ¶rodku tygodnia (dok³adnie tego samego dnia) i fani Teatru tak¿e nie maj± ³atwo. To póki co z Opeth siê udawa³o i oba koncerty w Stodole by³y bodaj¿e w weekend (pierwszy w 2009 roku na pewno, na drugim nie by³em), ale ju¿ wspólny wystêp z Dream Theater w Bydgoszczy tak¿e wypad³ w ¶rodku tygodnia. Natomiast pora roku faktycznie nie sprzyja dalekim podró¿om. Lepiej gdyby to by³o przynajmniej w maju. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ulver
« Reply #22 on: 2014-02-07, 14:49:05 »
Z yt dwa filmiki z klubu B90: pierwszy i drugi.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ulver
« Reply #23 on: 2014-02-07, 15:36:57 »
To ja jako, ¿e siê przejecha³em na koncert mogê zdaæ ma³± relacjê. Ulver zacz±³ punktualnie, na pocz±tku w oczy mnie trochê razi³ ba³agan na scenie. Ten kto widzia³ poprzednie koncerty Ulvera wie, ¿e ta ca³a gromada ludzi by³a na koncertach porozstawiana po scenie z odpowiednim zamys³em. Towarzyszy³y im wtedy jakie¶ kolorowe ¶wiat³a, bannery itp - wszystko by³o na wysokim poziomie. W Gdañsku... no có¿... pl±tanina kabli, dooko³a wzmacniacze, sto³y z komputerami - jako¶ tak niedbale. Zaczêli z grubej rury - przearan¿owany Dressed in Black z p³yty Blood Inside. Rozwija³ siê powoli, g³os Garma brzmia³ nad wyraz dobrze (mia³ w uszach ods³uch s³uchawkowy - odrobi³ pracê domow± z fa³szów :) ), perkusja potê¿nie, bas gruchota³ kosteczki s³uchowe. Wizualizacje - wcze¶niej stanowi±ce nieod³±czny element show - wydawa³y siê byæ teraz trochê na doczepkê. Pociête fragmenty Odysei Kosmicznej Kubricka robi³y jednak dobry klimat, bo publika oczekiwa³a czego¶ lepszego, czego¶ wiêcej. Numer zakoñczy³ siê z wielk± pomp± i przysz³a kolej na Norwegian Gothic, który tak¿e ca³kiem nie¼le zabrzmia³. Potem koncert zboczy³ w inne rejony. Muzycy przez resztê koncertu grali jakie¶ niedbale zaaran¿owane improwizacje, które mo¿e s± skrawkami z jakiego¶ ich jeszcze niezapowiedzianego dzie³a. Elementy dyskotekowe przeplata³y siê z czym¶ pokroju Archive, czy psychodelii i kraut rocka. Na wcze¶niej wspomniane wizualizacje ma³o kto zwraca³ ju¿ uwagê. Calineczka w klasycznej animacji by³a wyborna, ale ni przypi±³ ni przy³ata³ nie pasowa³a do tego co by³o na scenie. Nowhere Catastrophe przywróci³o trochê wiary w Ulvera. Po dobrej i dopracowanej kompozycji znów nast±pi³ zwrot w kierunku psychodeliczno/ambientowych plam, bardzo na odwal siê i bez ¿adnego celu. Garm co i raz chodz±c po scenie rozmawia³ w trakcie tych jammów z muzykami, jakby dawa³ im wskazówki co bêdzie potem. Kto nie by³ niech nie ¿a³uje.
No way in from the outside, no way out from within.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ulver
« Reply #24 on: 2014-02-07, 15:39:23 »
Kto nie by³ niech nie ¿a³uje.
:*

roder

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • http://odchudzanie.guru
Odp: Ulver
« Reply #25 on: 2017-03-15, 17:41:07 »
Owszem, ¿a³ujê :(
Twoje bmi przekraczna normê? Zrób co¶ z tym! http://tabletkinaodchudzanie.co