Poll

W jakim stylu woleliby¶cie kolejny album Opeth?

Bardziej w stylu "Watershed".
11 (73.3%)
Bardziej w stylu "Heritage".
4 (26.7%)

Total Members Voted: 15

Author Topic: Co dalej?  (Read 47575 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Co dalej?
« Reply #30 on: 2012-02-23, 16:42:53 »
No i w tym rzecz. 2009 rok, Stodo³a - bilety wyprzedane d³ugo przed koncertem. Dzi¶ tego nie s³ychaæ.

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Co dalej?
« Reply #31 on: 2012-02-24, 11:09:59 »
Ba! Dzi¶ dosta³em maila z Metal Mindu, ¿e bilety s± dostêpne nie tylko w kasie klubu, ale jeszcze w Empikach zosta³y...

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Co dalej?
« Reply #32 on: 2012-02-24, 11:30:31 »
z tego co widzê, ¿adnego z przysz³ych koncertów te¿ nie wyprzedali. Nie twierdzê, ¿e s± ju¿ zupe³nie niepopularni - ju¿ choæby sam agersywny marketing na to nie pozwoli - ale ujmuj±c to w jêzyku mikroekonomii, okres dynamicznego przyrostu bazy fanów chyba ju¿ maj± za sob± i docieraj± do granic obecnych mo¿liwo¶ci a nawet osiagaja okres powolnego spadku

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Co dalej?
« Reply #33 on: 2012-02-24, 11:57:30 »
Ja my¶lê, ¿e jednak najlepszy moment pod wzglêdem liczby fanów, to by³a trasa promuj±ca Watershed, bo to by³a p³yta, która mia³a najwiêksze szanse zarówno choæ czê¶ciowo zaspokoiæ starych fanów, jak i zdobyæ wielu nowych.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co dalej?
« Reply #34 on: 2012-03-12, 20:47:04 »
A co powiecie na taki scenariusz: Opeth wydaje jeszcze ze dwa takie 'Heritage', przez co plyty slabo sie sprzedaja i coraz mniej ludzi przychodzi na koncerty, az w koncu Mike i chlopaki nie moga zwiazac konca z koncem i, za rada wytworni i managementu, ruszaja w 2016 w 'Morningrise Anniversary Tour', na ktorym glodni starego materialu fani w koncu moga uslyszec w calosci 'Black Rose Immortal' 8-) Panowie zauwazaja, ze jednak stary material zre najbardziej i nagrywaja nowy album w klimatach 'BWP', ktory wspina sie na szczyty list sprzedazy i przywraca zespolowi status sprzed dekady 8-)

Moze jednak w takim razei warto kibicowac 'Heritage' ;)  :mrgreen: :mrgreen:
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Co dalej?
« Reply #35 on: 2012-03-26, 00:15:01 »
Tu mo¿na rzecz tylko TYLE.
[under construction]

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Co dalej?
« Reply #36 on: 2012-03-26, 00:53:55 »
Teraz siê bêdziemy przerzucaæ tymi memami :mrgreen:

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Co dalej?
« Reply #37 on: 2012-04-04, 23:35:35 »
Ja wci±¿ liczê na powrót metalu. Growling Majka to zdecydowanie jeden z najlepszych na ¶wiecie...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Co dalej?
« Reply #38 on: 2012-04-05, 14:54:51 »
To jeste¶ bez szans. Chocia¿by w ostatnim Teraz Rocku. Mike stwierdza, ¿e to go ju¿ w ogóle nie jara. Nie wiem jak dalej, ale nastêpna p³yta na pewno nie bêdzie mieæ ani grama growlu.
[under construction]

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Co dalej?
« Reply #39 on: 2012-04-05, 15:56:12 »
To jeste¶ bez szans. Chocia¿by w ostatnim Teraz Rocku. Mike stwierdza, ¿e to go ju¿ w ogóle nie jara. Nie wiem jak dalej, ale nastêpna p³yta na pewno nie bêdzie mieæ ani grama growlu.
No w³a¶nie przeczyta³em ten wywiad...  :? No nic Heritage i Damnation to te¿ bardzo dobre albumy i takie te¿ chêtnie kupujê... Tylko ¿e nic nie zast±pi mi klasycznego Opeth  :( Jak mam ochotê na prog rocka to wrzucam raczej Porcupine Tree. Nie wiem... Jak dla mnie to Majk i Steven dostali jak kto¶ tu ³adnie uj±³ "artystycznej sraczki" i sami ju¿ chyba nie wiedz± co chc± graæ. Czekam z niecierpliwo¶ci± na SC ale mam wra¿enie ¿e nasz duet tworzy co¶ wyj±tkowo ciê¿kostrawnego :P

Nivelis

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co dalej?
« Reply #40 on: 2012-05-09, 22:54:21 »
Moim zdaniem czeka nas jeszcze jeden lub dwa albumy eksperymentalne, ale powinien nadej¶æ taki sentymentalny moment, w którym Mikael powróci do korzeni i us³yszymy jeszcze parê mocniejszych utworów z growlem i charakterystycznym brzmieniem :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Co dalej?
« Reply #41 on: 2012-05-10, 11:41:07 »
A ja siê obawiam, ¿e Mike ju¿ straci³ swój s³ynny g³os i takich ob³êdów jak np. w "Wreath" ju¿ nie us³yszymy.
[under construction]

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Co dalej?
« Reply #42 on: 2012-05-10, 15:46:10 »
[wreath] daje siê jeszcze tu i ówdzie us³yszeæ na ¿ywo ;)

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Co dalej?
« Reply #43 on: 2012-05-10, 18:02:17 »
Ostatnio ogl±da³em wywiad i Mikael stwierdzi³, ¿e niewykluczone ¿e którego¶ dnia obudzi siê rano i bêdzie mia³ ochotê napisaæ co¶ blackmetalowego ;) Tak¿e wszystko zale¿y od jego widzimisiê :D

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Co dalej?
« Reply #44 on: 2012-05-10, 18:10:16 »
Ostatnio ogl±da³em wywiad i Mikael stwierdzi³, ¿e niewykluczone ¿e którego¶ dnia obudzi siê rano i bêdzie mia³ ochotê napisaæ co¶ blackmetalowego ;) Tak¿e wszystko zale¿y od jego widzimisiê :D

Je¿eli slopethy w odczuciu widowni bêd± siê zdarza³y coraz czê¶ciej i w coraz wiêkszej ilo¶ci, to niewykluczone... :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind