Author Topic: Koncert w Polsce w 2012 roku  (Read 8489 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Koncert w Polsce w 2012 roku
« on: 2011-11-11, 09:54:25 »
Obi³o mi siê uszy, ¿e podobno Opeth ma zagraæ na przysz³orocznym przystanku Woodstock... Kto¶ mo¿e dotar³ do czego¶ bardziej wiarygodnego?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #1 on: 2011-11-12, 11:12:45 »
Je¶li tak to jadê na pewno! :)
Mam nadziejê ¿e nie tylko z Heritage :(

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #2 on: 2011-11-12, 12:04:41 »
Obi³o mi siê uszy, ¿e podobno Opeth ma zagraæ na przysz³orocznym przystanku Woodstock...

Nie wydaje mi sie, zeby to bylo odpowiednie miejsce dla tego rodzaju muzyki - szczegolnie po 'Heritage'. Ale z drugiej strony Riverside w zeszlym roku zagral, wiec czemu nie?

Mam nadziejê ¿e nie tylko z Heritage :(

Nie liczylbym na zmiany w setliscie. Dopoki Opeth bedzie promowal 'Heritage' - a ewentualny przyszloroczny koncert w Polsce odbylby sie zapewne w ramach takiej trasy - podstawa setu beda kawalki z 'Heritage' oraz inne numery pasujace do tych pierwszych.

Obstawiam, ze jesli koncert Opeth mialby sie odbyc w Polsce w pierwszej polowie przyszlego roku, to dowiemy sie o tym jeszcze w 2011. Takze sciskac mocno kciuki i wypatrywac newsow ;)

PS:A inna kwestia to to, ilu z nas tak z czystym sumieniem i bez zastanawiania sie bedzie chcialo pojechac na gig oparty o material z 'Heritage', bo o ile przy poprzednich przekrojowych setach nie bylo zadnych watpliwosci, to teraz podjecie decyzji nie bedzie juz tak latwe, tym bardziej, ze wiemy z doswiadczenia, ze ostatni gig Opeth do tanich nie nalezal.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #3 on: 2011-11-12, 12:30:15 »
PS:A inna kwestia to to, ilu z nas tak z czystym sumieniem i bez zastanawiania sie bedzie chcialo pojechac na gig oparty o material z 'Heritage', bo o ile przy poprzednich przekrojowych setach nie bylo zadnych watpliwosci, to teraz podjecie decyzji nie bedzie juz tak latwe, tym bardziej, ze wiemy z doswiadczenia, ze ostatni gig Opeth do tanich nie nalezal.
Zależy od miejsca ;P Na pewno nie chciałoby mi się popylać gdzieś poza Warszawę. :P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #4 on: 2011-11-12, 12:57:27 »
PS:A inna kwestia to to, ilu z nas tak z czystym sumieniem i bez zastanawiania sie bedzie chcialo pojechac na gig oparty o material z 'Heritage', bo o ile przy poprzednich przekrojowych setach nie bylo zadnych watpliwosci, to teraz podjecie decyzji nie bedzie juz tak latwe, tym bardziej, ze wiemy z doswiadczenia, ze ostatni gig Opeth do tanich nie nalezal.
Zale¿y od miejsca ;P Na pewno nie chcia³oby mi siê popylaæ gdzie¶ poza Warszawê. :P

same here

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #5 on: 2011-11-13, 09:31:38 »
Zadziwiaj±ce :shock:, ale mnie te¿ niezbyt ci±gnie na nowy gig Opeth. Tak sobie my¶lê, ¿e mój the best live of Opeth zaliczy³em w warszawskiej Stodole.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Odp: Koncert w Polsce w 2012 roku
« Reply #6 on: 2011-11-13, 14:31:09 »
No dla mnie chyba te¿ nieco lepiej by³o w Stodole ni¿ w £uczniczce np. Ale na koncerty chêtnie bym siê wybra³.