Author Topic: Behemoth  (Read 39815 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #75 on: 2018-12-02, 12:32:11 »
Behemoth - Live at House of Strombo - swietny, krociotki koncercik w mega klimatycznym miejscu
Behemoth - Live at Alcatraz Festival - koncert na rozstrojonych instrumentach, ktos tam chyba robote stracil ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Behemoth
« Reply #76 on: 2018-12-02, 16:03:53 »
Behemoth - Live at House of Strombo - swietny, krociotki koncercik w mega klimatycznym miejscu
Behe w swoim raju. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #77 on: 2019-04-14, 23:19:26 »
Panowie zagraja pare sztuk w Polsce.

 26.09 - Wroc³aw, "A2"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

27.09 - Poznañ, "MTP2"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

28.09 - Katowice, "Spodek"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

29.09 - Warszawa, "Expo XXI"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

2.10 - Tallinn, "Helitheas"

3.10 - Ryga, "Palladium"

4.10 - Wilno, "Loftas"

5.10 - Gdañsk, "B90"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

6.10 - Kraków, "Tauron Arena"
Bilety: 110 z³ (przedsprzeda¿) i 130 z³ (w dniu koncertu)

Jak zobaczylem, w jakich miejscach graja w Katowicach i w Krakowie, to sobie zdalem sprawe, jak tez zespol urosl na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wiem, malo odkrywcze stwierdzenie, ale nie wiem jaka inna polska kapela zapelnilaby Spodek.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Behemoth
« Reply #78 on: 2019-04-19, 13:27:49 »
To nie jest "zape³ni³aby Spodek". To jest "zape³ni³aby Spodek i tydzieñ pó¼niej zape³ni³aby Tauron Arenê w Krakowie". Dwa na raz, godzinê jazdy jedno od drugiego de facto.

Szczerze to trochê trudno mi uwierzyæ w to 'zape³nianie" Taurona, bez przesady, to jest przestrzeñ na kilkana¶cie tysiêcy uczestników. Niemniej skoro tam siê to odbywa, to znaczy ¿e nic mniejszego im ju¿ nie wystarcza.

Trochê szok, ja wci±¿ tkwiê w przekonaniu ¿e to jest raczej ma³o urozmaicona blackmetalowa napieprzanka, a nie niemal stadionowa maszynka do produkcji przebojów :lol:

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Behemoth
« Reply #79 on: 2019-05-05, 18:09:28 »
Jak zobaczylem, w jakich miejscach graja w Katowicach i w Krakowie, to sobie zdalem sprawe, jak tez zespol urosl na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wiem, malo odkrywcze stwierdzenie, ale nie wiem jaka inna polska kapela zapelnilaby Spodek.
Ja po dwóch ostatnich p³ytach siê nie dziwiê.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Behemoth
« Reply #80 on: 2019-07-14, 16:26:47 »
Jak zobaczylem, w jakich miejscach graja w Katowicach i w Krakowie, to sobie zdalem sprawe, jak tez zespol urosl na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wiem, malo odkrywcze stwierdzenie, ale nie wiem jaka inna polska kapela zapelnilaby Spodek.
Ja po dwóch ostatnich p³ytach siê nie dziwiê.
Ja po p³ytach siê dziwiê, ale po marketingu ju¿ nie

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Behemoth
« Reply #81 on: 2019-07-24, 19:32:35 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #82 on: 2019-07-25, 00:09:30 »
Coraz bardziej mnie te 'mroczne' klipy smiesza ;) Chyba sie starzeje. Ale lubie ten numer.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Behemoth
« Reply #83 on: 2019-07-27, 15:44:04 »
Coraz bardziej mnie te 'mroczne' klipy smiesza ;) Chyba sie starzeje. Ale lubie ten numer.
W ogóle jak chodzi o Behemoth to lepiej skupiæ siê na p³ytach. Mam ILYAYD w te wypasionej edycji z t± ca³± sesj± zdjêciow±. Fajnie to jest zrealizowane technicznie ale wali trochê wymuszonym szukaniem sensacji. Jak chodzi o tre¶æ albumów, teledyski, wypowiedzi Nergala, te ich zapowiedzi na fb, yt to... dla mnie to wygl±da groteskowo. Tematycznie stoj± w miejscu. Mam wra¿enie ¿e im wydaje siê, ¿e robi± co¶ mega antysystemowego, mrocznego i ekstremalnego a zahaczaj± powolutku o granice kiczu. Najbardziej mnie ¶mieszy jak Nergal mówi o szacunku do przekonañ, wolno¶ci itd. ¿e nie chce nikogo obra¿aæ a za kilka tygodni wymachuje Jezusem przybitym do dilda i siê dziwi ¿e kogo¶ to zniesmacza  :lol: Jakby by³ jaki¶ upo¶ledzony czy co¶. Muzycznie to jest pierwsza klasa ale reszta to jest takie szukanie atencji i rozg³osu ¿e chyba Doda robi wko³o siebie mniej szumu.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Behemoth
« Reply #84 on: 2019-07-29, 06:58:34 »
Najbardziej mnie ¶mieszy jak Nergal mówi o szacunku do przekonañ, wolno¶ci itd. ¿e nie chce nikogo obra¿aæ a za kilka tygodni wymachuje Jezusem przybitym do dilda i siê dziwi ¿e kogo¶ to zniesmacza  :lol: Jakby by³ jaki¶ upo¶ledzony czy co¶.
Nergal po prostu nienawidzi chrze¶cijañstwa. ¦wiadczy o tym chocia¿by jego zachowanie w sprawie rzekomej informacji, ¿e Islandia uzna³a wszystkie religie za dewiacje psychiczne. ;) Chocia¿ byæ mo¿e news, który cytujê te¿ jest fejkiem.  :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Behemoth
« Reply #85 on: 2019-08-04, 11:56:04 »
Nergal po prostu nienawidzi chrze¶cijañstwa. ¦wiadczy o tym chocia¿by jego zachowanie w sprawie rzekomej informacji, ¿e Islandia uzna³a wszystkie religie za dewiacje psychiczne. ;) Chocia¿ byæ mo¿e news, który cytujê te¿ jest fejkiem.  :twisted:
Bardziej katolicyzmu. Z którym prawdê powiedziawszy nawet nie trzeba walczyæ bo co krok Hierarchowie ko¶cielni kompromituj± siebie i ca³± instytucjê. Seminaria pustoszej±, ludzi ubywa i to nie ma nic wspólnego z romantycznym buntem Nergala przeciwko "zastanej rzeczywisto¶ci". Ostatnio np. czyta³em ciekawy artyku³ o japoñskich eksperymentach "naukowych" na jeñcach wojennych w czasie drugiej wojny ¶wiatowej. Metalowa p³yta w takiej tematyce mia¿d¿y³aby przekazem i dotyka³aby NAPRAWDÊ strasznych rzeczy. A nie ci±gle to plucie krwi±, szatany z jase³ek i filmów klasy b  :lol: Taki Angel of death Slayera robi³ wra¿enie dziêki dotkniêciu naprawdê ekstremalnego tematu.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Behemoth
« Reply #86 on: 2019-08-15, 22:29:59 »
Klipy klipami, polecam profil Pana Nergala na insta i na tinderze ;) Ale mo¿na zw±tpiæ w jego IQ, serio.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #87 on: 2019-08-15, 22:39:22 »
Dramat. Cenie go jako muzyka, ale to nie jest koles, z ktorym bym chetnie na piwo poszedl.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Behemoth
« Reply #88 on: 2019-08-18, 18:22:23 »
Dramat. Cenie go jako muzyka, ale to nie jest koles, z ktorym bym chetnie na piwo poszedl.
A mo¿e by¶ siê zdziwi³. Ostatecznie w tym co robi chodzi o kasê. Jednych to co robi burzy innych zniesmacza a jeszcze inni przyklaskuj±. Ja mam to w zadzie ale mnie to nie omija bo czytujê "internety". Nie wa¿ne co mówi± wa¿ne ¿eby mówili. Prawdopodobnie prywatnie to nieco inny cz³owiek.
Tak czy inaczej mo¿na go lubiæ albo nie a wszyscy siê ustawimy po now± p³ytê i grzecznie wyci±gniemy 50 z³ z kieszeni ciesz±c siê z kolejnej porcji agresywnego ³ojenia  8) Sam pamiêtam jak± bekê mia³em z tych filmików przedpremierowych Satanist a ostatecznie skoñczy³em z wypasionym digibookiem z autografami  :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #89 on: 2019-08-18, 22:05:48 »
Dlatego tez mowie, ze cenie go jako muzyka - masz racje, pewnie po nowy album siegne i pewnie mi sie spodoba tak jak kilka poprzednich. Ale sa,a postac glownodowodzacego mnie jakos malo fascynuje. Juz 100 razy chetniej poszedlbym na browar z Peterem z Vadera.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success