Author Topic: Opeth - Praha 25.02 / Bratislava 26.02  (Read 7530 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Opeth - Praha 25.02 / Bratislava 26.02
« on: 2011-12-29, 10:25:23 »

Po koncercie w Stodole Opeth jedzie do naszych poludniowych sasiadow. Pierwszy koncert odbedzie sie 25.02.2012 w praskim klubie Meetfactory. Bilety dosc tanie, bo po 550 koron, czyli na dzien dzisiejszy wychodzi ponizej 100 PLN i do tego zapowiadany jest support.

Drugi koncert bedzie mial miejsce w bratyslawskim Majestic Music Club dnia 26.02.2012. Bilety w cenie 26 ojro, wiec i tak wychodzi taniej niz u nas i tak jak w przypadku koncertu z Pragi takze zapowiadany jest support.

Mysle ze to ciekawa alternatywa dla naszego koncertu (ja mam np. blizej do Bratyslawy niz do Warschau, wiec sie nad tym powaznie zastanawiam).
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

the_silent_man

  • Posts: 114
  • Karma: +9/-0
  • Gender: Male
Odp: Opeth - Praha 25.02 / Bratislava 26.02
« Reply #1 on: 2011-12-29, 17:19:18 »
No w³a¶nie, ja te¿ mam bli¿ej tylko szkoda, ¿e siê o tym dowiedzia³em ju¿ po zamówieniu biletów na koncert w Warszawie. Do Bratys³awy bym siê wybra³ chêtnie przy okazji ale trudno. Ciekawe czy brak supportu u nas to tylko i wy³±cznie wina organizatora. Jeste¶my trochê pokrzywdzeni jakby nie by³o wiêc powinni zagrac d³u¿ej ;-)
Doesn't mean you should
Just because you can

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Opeth - Praha 25.02 / Bratislava 26.02
« Reply #2 on: 2011-12-30, 12:03:16 »
Ciekawe czy brak supportu u nas to tylko i wy³±cznie wina organizatora.

Nie sadze, ze to 'wina' organizatora - raczej swiadome zagranie. Z jakiegos powodu Metalmind uznal pare lat temu, ze koncerty Opeth powinny byc samodzielnymi wystepami i trzyma sie tego jak pijany plotu. A ja jestem zdania, ze placac takie pieniadze za bilet mamy prawo domagac sie jeszcze jednego koncertu w postaci wystepu zespolu supportujacego gwiazde.

Jeste¶my trochê pokrzywdzeni jakby nie by³o wiêc powinni zagrac d³u¿ej ;-)

Na to bym nie liczyl ;) Wystarczy przejrzec setlisty z koncertow z ostatnich paru miesiecy - niemal w 100% przypadkow sa identyczne. No chyba ze znowu uda nam sie wymusic na Axenrocie jakies solo ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

the_silent_man

  • Posts: 114
  • Karma: +9/-0
  • Gender: Male
Odp: Opeth - Praha 25.02 / Bratislava 26.02
« Reply #3 on: 2011-12-30, 16:05:36 »
No z tego te¿ sobie zdaje sprawê, ¿e graj± ci±gle to samo i nie ma co liczyc na co¶ wiêcej u nas. Tak tylko siê po¿ali³em ;-) Gdyby te koncerty siê ró¿ni³y w wiêkszym stopniu to zd±¿y³bym z Warszawy do Bratys³awy przecie¿, bo to 2 dni ró¿nicy, ale chyba nie ma sensu jak bêdzie pewnie ta sama setlista.
« Last Edit: 2011-12-30, 16:07:44 by the_silent_man »
Doesn't mean you should
Just because you can