Author Topic: trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/  (Read 6858 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« on: 2005-05-03, 17:11:49 »
Polska, bo to chyba nas najbardziej interesuje (no, nie wiem, jak was...)
Wyst±pi±, wg wstêpnych zapowiedzi, z Vaderem i Anorexia Nervosa.
5 wrze¶nia 2005 Warszawa - PROXIMA
6 wrze¶nia 2005 Lublin - GRAFFITI
7 wrze¶nia 2005 Rzeszów - AKADEMIA
8 wrze¶nia 2005 Kraków - EXTREME
9 wrze¶nia 2005 Katowice - MEGA CLUB
10 wrze¶nia 2005 Opole - MOK
11 wrze¶nia 2005 £ód¼ - DEKOMPRESJA
12 wrze¶nia 2005 Toruñ - OD NOWA
13 wrze¶nia 2005 Olsztyn - COME IN
14 wrze¶nia 2005 Gdañsk - PARLAMENT
15 wrze¶nia 2005 Szczecin - S£OWIANIN

¼ród³o

aha, jakbym siê jednak wybra³a (co jest niestety ma³o prawdopodobne :(), to do Olsztyna

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #1 on: 2005-05-03, 19:30:00 »
Nie omieszkam wpa¶æ na warszawskich koncert. Poprzedni Blitzkrieg niszczy³. Ten mam nadziejê bêdzie jeszcze lepszy. :D
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #2 on: 2005-05-03, 20:21:32 »
Musi byæ lepsza jezeli ma grac Rotting Christ! Na Blitzkrieg raczej nie wpadne, nie jestem wielkim fane, Rottingow, ale za to mam s³abo¶æ do innych greckich kapel (szczególnie Septic Flesh, Chaostar i niektórych albumów On Thorns I Lay).

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #3 on: 2005-05-03, 20:56:35 »
Ja do listy dorzucam Nightfall. :)
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #4 on: 2005-09-05, 20:01:21 »
no i dzis sie rozpoczyna Blitz 3  :twisted:  jak ktos bedzie dzis albo jutro(albo wogole jak bedzie),niech cos skrobnie na ten temat.
ja wybieram sie na ta masakre juz pojutrze,bedzie mocno  :rock:  :supz:

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #5 on: 2005-09-05, 22:49:21 »
pojutrze czyli w ¶rodê? :P

ja bêdê w czwartek w krakowskim eXtreme :]

btw. widzê, ¿e ty te¿ wybierasz siê bardziej na RC ni¿ g³ówn± gwiazdê? ;)
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #6 on: 2005-09-05, 22:57:59 »
Quote from: sehl
pojutrze czyli w ¶rodê? :P

ja bêdê w czwartek w krakowskim eXtreme :]

btw. widzê, ¿e ty te¿ wybierasz siê bardziej na RC ni¿ g³ówn± gwiazdê? ;)


szczerze mowiac to najbardziej wybieram sie tu na Anorexia Nervosa :twisted:  w drugiej kolejnosci RCH(tez bardzo czekam na ten wystep),za Lost Soul nie przepadam za bardzo,a rok temu ich i tak widzialem wiec ten wystep sobie 'odpuszcze',w Vader ,coz, to juz bedzie moj 4 koncert Vadera wiec raczej niczym specjalnym mnie nie zaskocza,ale mimo wszystko z przyjemnoscia zobacze ich znowu w akcji  :)
tak,sroda-rzeszow :)

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #7 on: 2005-09-06, 17:22:38 »
piatek - Katowice :-)
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

Propheti

  • Guest
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #8 on: 2005-09-06, 21:51:38 »
Jesli uzbieram obstawe;) to: Sobota - Opole  :twisted:

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #9 on: 2005-09-07, 17:59:51 »
pi±tek w Katowicach ;) g³ównie na RC.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #10 on: 2005-09-08, 23:20:20 »
ja juz jestem po,wczoraj pogruchotali moj narzad przedsionkowo-slimakowy,popularnie zwany uchem  :P
rewelka byla.na Lost Soul sie spoznielem i widzialem ich ostatnie dwa kawalki.nigdy nie krecila mnie ta grupa,wiec nic nie zalowalem,dla mnie LS gra bardzo poprawnie,ale to tylko 'rzemioslo' brakuje im tej 'iskry' .Z tego co tu zobaczylem to i tak grali znacznie lepiej niz na zeszlorocznym Blitz.no i poczatkowo nie rozpoznalem ich wokalisty,coz stracil chlop wszystkie wlosy,jakby inny czlowiek od razu  :mrgreen:
potem Anorexia Nervosa,czekalem na ten wystep i nie zawiodlem sie nic a nic.dali czadu nalezycie(no i zagrali 'Sister September',jakby tego nie bylo to wkurzylbym sie :wink: ) generalnie dosyc zywiolowy wystep,publika wysmienicie sie bawila.
na poczatku wyszli w blekowych makijazach,ale juz po pierwszym utworze,pod wplywem potu szybciutko zaczely sie rozmywac :lol: raz wokalista zapomnial sie i przetarl sobie czolo reka i zmazal polowe makijazu  :lol:   Mr Hreidmarr mial tez niezle latexowe,czerno-czerwone spodenki  :lol:  ale pomijajac wrazenia wizualne to swietny wystep.
Rotting Christ - EXTRA!! nie ma co ukrywac,to wlasnie podczas wystepu Grekow publika doslownie dostala szalu i najbardziej sie bawila.doslownie zbiorowy amok.niesamowicie zywiolowy wystep,bardzo mi sie podobalo,ale skoro grali takie utwory jak "In Domine Sathana" czy "After dark i fell",to nie moglo byc inaczej :)
no i Vader na koncu,to byl czwarty wystep Petera i spolki ktory widzialem na zywo i ku mojemu zaskoczeniu ten byl chyba najlepszy!!chyba rzeczywiscie w zeszlym roku mieli spory kryzys,ale teraz znow sa w tej najwyzszej formie.Zaczeli od "This Is War",nowego utworu i musze przyznac ze zatkalo mnie!po pierwszym przesluchaniu nie podszedl mi,ale teraz zwracam honor,wczoraj zabrzmial niesamowicie!masakra :rock:  poza tym zagrali praktycznie wszystkie swoje 'klasyki'.
generalnie ludzi byla cala masa,zabawa wysmienita, warto bylo!jak beda grali gdzies w waszych okolicach to nie zastanawiajcie sie tylko idzcie na Blitzkrieg 3,bo naprawde cena nie jest zbyt wygorowana,a graja zespoly prezentujace naprawde juz wysoki poziom.
tak z ciekawostek jeszcze 8)
w czasie wystepu Anorexii jakis koles gdzies bokiem wslizgnal sie na scene(musial naprawde gdzies bokiem bo ochrona pilnowala aby ludzie nie wchodzili na scene),moze z dwa razy machna 'dynka' i poprostu dluzej nie dal rady ustac i normalnie sie przewrocil :lol:  piekne to bylo :P  
potem tuz przed wytepem Vadera jakas panienka przyczlapala i usiadla kolo mnie(mialem rezerwacja na miejsce w lozy) i od razu...zasnela :shock:  kompletnie zgasla.i tak przespala caly wystep Vader.nie wiedzialem ze oni graja taka usypiajaca muze :P  :mrgreen:
uwazajcie z uzywkami  :twisted:  :wink:

Propheti

  • Guest
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #11 on: 2005-09-09, 14:34:05 »
A wiec musialo byc naprawde wspaniale :D
Ohhh to juz jutro...

Licze ze bedzie podobnie :)
Obym uzbieral ludzi  (bo mnie zdepcz± zapewne jesli poszedlbym sam) [-o<

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #12 on: 2005-09-10, 16:08:08 »
?? lo¿a ?? to wy tam w lublinie macie lo¿e ??  :lol:

ja wzi±³em udzia³ w Blitzkriegu w czwartek w Kraku i by³o wy****¶cie!! wiêcej mi sie pisac nie chce... :P

a! mam autografy i fotki z Sakisem, Themisem i Andreasem z RC i zdjêcia z anorexi±  :D  8)

btw. wiecie, ¿e oni wszyscy sypiaj± na trasie tylko po 6 godzin a podobno wkrótce tylko po 3?
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #13 on: 2005-09-10, 16:20:30 »
oj, dzia³o siê wczoraj ;)

Wydanych 30 z³ nie ¿a³ujê. ¯aden z zespo³ów nie da³ wczoraj s³abego koncertu :shock:  Publika w Mega dopisa³a, ponoæ by³o nawet 700 osób.

No wiêc tak:

Lost Soul - widzia³em po³owê koncertu . ca³kiem nie¼le rozruszali publikê, bo pod scen± solidnie kot³owa³o siê, mimo ¿e to pierwszy koncert tego wieczoru. Apogeum masakry nast±pi³o podczas ostatniego 'The Birth of Babalon'.

Anorexia Nervosa - nie jestem wielbicielem tego zespo³u, ale podczas "Sister September' czy 'Stabat Mater Dolorosa' niewiele osób potrafi³o wczoraj staæ spokojnie ;) dobry ¿ywio³owy koncert, dobry kontakt z publik± i wobec tego wszystkiego mo¿na by³o nawet przymkn±c oko na strój wokalisty ;)

Rotting Christ - to na ich koncert czeka³em i dla nich zdecydowa³em siê zainwestowaæ w bilet. Krótkie intro, Sakis wita siê mówi±c 'cze¶æ, Katowice' ;) i polecieli mniej wiêcej z takim setem: Visions Of A Blind Order, Athanati Este, In Domine Sathana, King Of A Stellar War, Sign Of Evil Existence, Archon, Non Serviam, After Dark I Feel i Under The Name of Legion. Krotko, ale niesamowicie ;) Kontakt z lud¼mi chyba lepszy ni¿ g³ówna gwiazda, ci±g³y ruch na scenie, a pod scen± co¶ trudnego do opisania ;) Na taki koncert czeka³em.

Vader - s± w dobrej formie, ludzie bawili siê (a raczej ci, którzy mieli jeszcze si³ê), krótka wzmianka o Docencie, du¿o starych kawa³ków. Przyczepiæ mo¿na siê by³o do perkusji, która w niektórych momentach mocno zag³usza³a gitary - no ale w koñcu to Mega Club. Po prostu solidny koncert.

Podsumowuj±c: Blitzkrieg jak najbardziej udany ;)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
trasa Rotting Christ /czê¶æ polska/
« Reply #14 on: 2005-09-11, 10:32:27 »
Quote from: sehl
?? lo¿a ?? to wy tam w lublinie macie lo¿e ??  :lol:

nie w lublinie :P tam zawsze graja w takiej malo ciekawej budzie,gdzie o lozy nie nawet co pomyslec  :wink:   na Blitz bylem w rzeszowie,a tam w klubie Akademia sa loze  :twisted:

 

lofty-success