Author Topic: DARK SUNS- Existence  (Read 6179 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
DARK SUNS- Existence
« on: 2005-05-05, 22:01:39 »
Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji pos³uchaæ nowego DZIE£A Niemców z Dark Suns- Existence, szczerze polecam ten istny opus magnum. W porównaniu ze ¶wietnym debiutem , druga p³yta to niesamowity skok je¿eli chodzi o sam± muzykê jak i produkcjê. Zespó³ zrezygnowa³ z elementów death'owych oraz growlingu, co nie znaczy, ¿e graj± monotonnie, to wci±¿ progresywny metal na najwy¿szym poziomie - fani OPETH oraz ANATHEMY bêd± w siódmym niebie. W tym momencie to ju¿ KLASYKA, jak dla mnie to jeden z najlepszych albumów ostatnich lat ! GO GET IT :-)
True Pagan Winter Crew

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
DARK SUNS- Existence
« Reply #1 on: 2005-05-06, 19:23:18 »
Widzia³em ich na zywo przed Pain of Salvation i zrobili na mnie dobre wra¿enie. Zw³aszcza wokalista-perkusista, którego czysty g³os przypomina troche Jonasa Renskego, a growl tez ma jak trzeba. Po reakcjach s±dze, ¿e reszcie publiczno¶ci tez siê podoba³o. Zdecydowanie nie przynie¶li sobie wstydu graj±c przed, moim zdaniem, najzajebistszym z najzajebistszych (razem z Opethem oczywiscie :D ) zespo³em jaki s³ysza³em.
Searching my way to perplexion..

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
DARK SUNS- Existence
« Reply #2 on: 2005-05-06, 21:37:18 »
ej, to siê pochwal, jak by³o na koncercie (ja nie wygra³am biletu... :( ale mia³am inne atrakcje na szczê¶cie)
a Dark Suns to sobie pos³ucham, ju¿ wcze¶niej chcia³am... a potem siê wypowiem  :roll:

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
DARK SUNS- Existence
« Reply #3 on: 2005-05-06, 23:12:33 »
Zazdroszczê tego koncertu....;-) Niestety nie mog³em pojechaæ, z drugiej strony nie przepadam za POS , tak wiêc postanowi³em sobie odpu¶ciæ, jako ¿e DS byli supportem... Co do Dark Suns, to wokalistê maj± genialnego...tak czy owak polecam ten album ca³ym sercem..

P.S. Master, mo¿esz mi napisaæ ile grali minutowo, tak mniej wiêcej, mo¿e pamiêtasz setlistê ??:D
True Pagan Winter Crew

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
DARK SUNS- Existence
« Reply #4 on: 2005-05-16, 13:16:28 »
Grali 40-45 minut. Nie pamiêtam co, bo po prostu ma³o ich znam i sie nie ³apiê po tytu³ach. Na pewno zagrali 'You, A Phantom Still' bo pamietam jak zapowiadali. By³o co¶ ze 'Swanlike' (tak sie nazywa ich debiut, prawda?) bo by³ growl. Wiêcej Ci niestety nie pomogê. W sprawie PoS to co innego  :D
Searching my way to perplexion..