Poll

Jak odbierasz "Pale Communion"?

Podoba mi siê.
13 (48.1%)
Nie podoba mi siê.
4 (14.8%)
Podoba mi siê czê¶ciowo.
9 (33.3%)
Jest mi obojêtny.
1 (3.7%)

Total Members Voted: 27

Author Topic: Pale Communion  (Read 164113 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Pale Communion
« Reply #675 on: 2014-09-05, 22:17:16 »
Wyjdzie, ¿e marudzê gorzej, ni¿ Milad, ale s³ucham pierwszy raz na s³uchawkach (przedtem milion piñcet na g³o¶niku) i faktycznie, s³ychaæ wiêcej. Ale to, co s³yszê, wspaniale oddaje przed chwil± ujrzany obrazek:

Nie pytajcie, co ogl±dam w internetach, ale s³ucham w³a¶nie Cusp of Eternity i tak, to jest idealna ilustracja.

yello

  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
Odp: Pale Communion
« Reply #676 on: 2014-09-05, 22:28:28 »
Przepraszam za g³upie pytanie, ale czy kto¶ widzia³ kompakta w sklepie? Konkretnie chodzi mi o Lublin.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Pale Communion
« Reply #677 on: 2014-09-05, 22:32:21 »
Na poprzedniej stronie chyba s± narzekania, ¿e w PL dystrybutor nawali³ i nie ma w sklepie, chyba, ¿e na brytyjskim Amazonie...

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Pale Communion
« Reply #678 on: 2014-09-05, 23:46:52 »
Przepraszam za g³upie pytanie, ale czy kto¶ widzia³ kompakta w sklepie? Konkretnie chodzi mi o Lublin.

W Media Markt uprzejmy pan powiedzia³ ¿e zamówi ale nie wiem czy istotnie to zrobi³. To by³o ponad tydzieñ temu.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pale Communion
« Reply #679 on: 2014-09-06, 08:44:55 »
To musieli cos zmienic, bo jak ja wczoraj sciagalem tp tylko w wavach byly. A poza tym to tam bylo napisane, ze bedzie jeszcze jakis ekstra bonus material, tylko ze sie nei wyrobili, wiec licze na to, ze jak sie to cos pojawi to nas mailowo poinformuja.

Nie wiem jak u Ciebie, u mnie na stronie pobierania podali nr zamówienia wraz z informacj±, ¿e otrzymam jakiego¶ maila zwrotnego etc. ale jeszcze go nie otrzyma³em. ;)  Jak bêdziesz wiedzia³ Voice co¶ wiêcej, daj znaæ. :)

Voice, co¶ ju¿ chyba jest ;):
Quote from: Opeth
A note from Roadrunner Records for fans inquiring about a replacement Blu-ray disc. You can go to the URL below for directions on how to receive a new disc. You will be prompted to enter the unique code that is printed on a 4x4 card in your copy of the album. Once you have entered your code you can expect an email regarding your replacement disc as soon as September 12th.
http://redemptions.warnermusic.com/opeth
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Pale Communion
« Reply #680 on: 2014-09-06, 12:53:58 »
Wyjdzie, ¿e marudzê gorzej, ni¿ Milad, ale s³ucham pierwszy raz na s³uchawkach (przedtem milion piñcet na g³o¶niku) i faktycznie, s³ychaæ wiêcej.
Pamiêtam jak pierwszy raz z Micha³em s³uchali¶my Voice of Treason i gromko parsknêli¶my gromkim ¶miechem o 4 nad ranem, gdy Mike zacz±³ ¶piewaæ (tak jak to wtedy s³yszeli¶my, a byli¶my po kilku g³êbszych) "Haaaaaaave You ever had the feeeeeeeliiiing of soorrooooooooow insiiiiiide".
No way in from the outside, no way out from within.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pale Communion
« Reply #681 on: 2014-09-06, 14:17:51 »
Komentarz na fejsie pod tym postem mnie zabi³: The BluRay doesn't play all the death metal parts of the album.  :mrgreen:

A nie wiem, czy kto¶ to ju¿ napisa³ na forum, ale problem z dostêpno¶ci± wersji limitowanej mo¿e wynikaæ z faktu, ¿e ma ona zepsuty mix - zamieniono ¶cie¿kê basu miejscami z inn± ¶cie¿k±:

Quote
Yes FL and Sub had phase inverted. I flipped the wires on FL and turned the phase knob to 180 on the sub and the mix sounds as it should. Glad they are replacing the discs as no one should have to flip the wires lol. The bass was being heavily cancelled by the phase issue. Sounded good before but even better after fix.
« Last Edit: 2014-09-06, 14:21:40 by Callahan »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pale Communion
« Reply #682 on: 2014-09-06, 14:47:15 »
To musieli cos zmienic, bo jak ja wczoraj sciagalem tp tylko w wavach byly. A poza tym to tam bylo napisane, ze bedzie jeszcze jakis ekstra bonus material, tylko ze sie nei wyrobili, wiec licze na to, ze jak sie to cos pojawi to nas mailowo poinformuja.

Nie wiem jak u Ciebie, u mnie na stronie pobierania podali nr zamówienia wraz z informacj±, ¿e otrzymam jakiego¶ maila zwrotnego etc. ale jeszcze go nie otrzyma³em. ;)  Jak bêdziesz wiedzia³ Voice co¶ wiêcej, daj znaæ. :)

Voice, co¶ ju¿ chyba jest ;):
Quote from: Opeth
A note from Roadrunner Records for fans inquiring about a replacement Blu-ray disc. You can go to the URL below for directions on how to receive a new disc. You will be prompted to enter the unique code that is printed on a 4x4 card in your copy of the album. Once you have entered your code you can expect an email regarding your replacement disc as soon as September 12th.
http://redemptions.warnermusic.com/opeth

Cos im sie tam popieprzylo rowno chyba, bo mi wyskakuje 'Coupon is not valid' ;/ Raz z niego skorzystalem i pozamiatane.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pale Communion
« Reply #683 on: 2014-09-06, 15:34:18 »
To musieli cos zmienic, bo jak ja wczoraj sciagalem tp tylko w wavach byly. A poza tym to tam bylo napisane, ze bedzie jeszcze jakis ekstra bonus material, tylko ze sie nei wyrobili, wiec licze na to, ze jak sie to cos pojawi to nas mailowo poinformuja.

Nie wiem jak u Ciebie, u mnie na stronie pobierania podali nr zamówienia wraz z informacj±, ¿e otrzymam jakiego¶ maila zwrotnego etc. ale jeszcze go nie otrzyma³em. ;)  Jak bêdziesz wiedzia³ Voice co¶ wiêcej, daj znaæ. :)

Voice, co¶ ju¿ chyba jest ;):
Quote from: Opeth
A note from Roadrunner Records for fans inquiring about a replacement Blu-ray disc. You can go to the URL below for directions on how to receive a new disc. You will be prompted to enter the unique code that is printed on a 4x4 card in your copy of the album. Once you have entered your code you can expect an email regarding your replacement disc as soon as September 12th.
http://redemptions.warnermusic.com/opeth

Cos im sie tam popieprzylo rowno chyba, bo mi wyskakuje 'Coupon is not valid' ;/ Raz z niego skorzystalem i pozamiatane.

Muszê odszukaæ swój, bo po³o¿y³em go osobno, a po jakim¶ czasie w przepastnych zbiorach, odszukanie odnajduje odrobinê czasu. Pamiêtam, ¿e za pierwszym razem w panelu wpisywania kodu, obok dwóch bonusów by³a jaka¶ nieaktywna ikonka albumu, a po wej¶ciu na w³a¶ciw± stronê we wstêpie by³a informacja, ¿e prze¶l± osobny e-mail do pobrania materia³u i ¿e pobieraæ mo¿na trzy razy. Chyba, ¿e co¶ ¼le zrozumia³em lub zapamiêta³em... ;)


A nie wiem, czy kto¶ to ju¿ napisa³ na forum, ale problem z dostêpno¶ci± wersji limitowanej mo¿e wynikaæ z faktu, ¿e ma ona zepsuty mix - zamieniono ¶cie¿kê basu miejscami z inn± ¶cie¿k±:

To ju¿ by³oby przegiêcie, choæ na dvd BWP jeden z miksów tak¿e mia³ b³±d. ;)


Edit: znalaz³em to info ;):
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pale Communion
« Reply #684 on: 2014-09-08, 08:01:34 »
Poniewa¿ nie do koñca wiadomo co jest grane, do dystrybutora nowego materia³u (Warner Music Poland) wys³a³em poni¿sze zapytanie:
Quote from: Jacek
Witam
RoadRunner Records na swoim profilu w facebooku: https://www.facebook.com/roadrunnerrecords/posts/10152702909360853 opublikowa³ opublikowa³ informacjê, ¿e w zakupionych wydawnictwach Opeth "Pale Communion" na p³ycie BluRay pojawi³y siê jakie¶ b³êdy. Ja tak¿e zakupi³em (w Rock Serwis w Krakowie) edycjê specjaln± CD+BR tego wydawnictwa. Wiêkszo¶æ osób, które próbowa³y pobraæ z podanej strony kopiê albumu w formacie 5.1, po wpisaniu kodu z kuponu, który by³ do³±czony do p³yty, otrzymuje komentarz, ¿e jest wadliwy. bardzo proszê o informacje zwrotn± w powy¿szej sprawie, czy wadliwa p³yta bêdzie wymieniana, czy mo¿e "udro¿niony" zostanie dostêp internetowy do w/w materia³u?
Pozdrawiam

Podobne zapytanie wy¶lê tak¿e do Rock Serwis. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Pale Communion
« Reply #685 on: 2014-09-08, 12:23:22 »
Ale nie rozumiem... Mo¿e mi kto¶ to wyt³umaczyæ? Bluray jest zepsuty?  :( Ja jeszcze Odtw. Bluray nie posiadam wiêc nie przes³ucha³em p³yty ale faktycznie nie dzia³a? O to ca³a ta afera? Bo np mi kod z materia³em do ¶ci±gniêcia wchodzi bez problemu...

Czyli znów jakie¶ problemy.. :/ Trzeba siê "zg³osiæ" po nowy dysk z materia³em Bluray, tak? o.O

P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pale Communion
« Reply #686 on: 2014-09-08, 15:52:43 »
Sam chcia³bym wiedzieæ... :-k  Póki co otrzyma³em tak± oto odpowied¼ ;):

Quote from: WARNER MUSIC POLAND Sp. z o.o.
Witam,
Bardzo dziêkujemy za sygna³ – ju¿ sprawdzamy na czym polega problem – mam nadziejê ¿e szybko bêdê móg³ wróciæ do Pana z odpowiedzi±
Pozdrawiam
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pale Communion
« Reply #687 on: 2014-09-08, 22:03:57 »
Ale nie rozumiem... Mo¿e mi kto¶ to wyt³umaczyæ? Bluray jest zepsuty?  :( Ja jeszcze Odtw. Bluray nie posiadam wiêc nie przes³ucha³em p³yty ale faktycznie nie dzia³a?


No wlasnie, moze to ktos sprawdzic? Bo ja mam te sama sytuacje co IPWT.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Pale Communion
« Reply #688 on: 2014-09-08, 23:45:17 »
Ale nie rozumiem... Mo¿e mi kto¶ to wyt³umaczyæ? Bluray jest zepsuty?  :( Ja jeszcze Odtw. Bluray nie posiadam wiêc nie przes³ucha³em p³yty ale faktycznie nie dzia³a?


No wlasnie, moze to ktos sprawdzic? Bo ja mam te sama sytuacje co IPWT.

Z tego co mi wiadomo w miksie zosta³y pomylone dwa kana³y...  Sub zosta³ pomylony z przednim lewym i ca³o¶æ siê posypa³a. Maj± wysy³aæ maila z instrukcjami jak dostaæ now± p³ytkê. No ja na razie nic nie dosta³em :/  Nie rozumiem jak taka wpadka mo¿e wgl istnieæ.. Drugi ju¿ raz zreszt±... tak samo by³o z BWP. To jest trochê ¶mieszne. Czy tych materia³ów w 5.1 wgl kto¶ s³ucha?!

A covery ca³kiem przyzwoite, wokalnie wypada lepiej Solitude imho
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pale Communion
« Reply #689 on: 2014-09-09, 13:11:11 »
Odpowied¼ Rock Serwis:
Quote from: Rock Serwis
Dzieñ dobry
Nie mamy na razie ¿adnej informacji od polskiego dystrybutora, jak bêdzie rozwi±zany opisany przez Pana problem.

Pozdrawiamy
Biuro Obs³ugi Klienta
Rock-Serwis
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success