Author Topic: Opeth podpisa³ kontrakt!  (Read 6406 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth podpisa³ kontrakt!
« on: 2005-05-20, 21:34:33 »
And the winner is....























Road Runner Records. Wiele osób skwituje ten fakt soczystym "FUCK!" Nam pozostaje jednak mieæ nadziejê, ¿e mimo wszystko sprawy u³o¿± siê dobrze. W koñcu zaczêli nagrywaæ album PRZED podpisaniem kontraktu (choæ mogê siê myliæ) i raczej nie pozwolili nikomu mieszaæ siê w brzmienie. Jak to kto¶ powiedzia³: "Taki zespó³ zas³uguje na dobr± promocjê" i ja siê z tym zgadzam. RoadRunner mo¿e ich naprawdê dobrze wypromowaæ.
Wiadomo¶æ opublikowa³ serwis BlabberMouth publikuj±c jednocze¶nie fragment wywiadu udzielonego przez Mikaela dla MTV.com ( :shock: WTF?!?! - koment. mój)


Edit: Tutaj link do artyku³u na mtv.com.

Edit2: W powy¿szym artykule wymieniono ju¿ kilka tytu³ów utworów: "Ghost of Tradition," "The Baying of the Hounds" oraz "Isolation Years".
True Pagan Winter Crew

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #1 on: 2005-05-21, 00:14:51 »
Taaa...wiedzia³em, plotki znalaz³y potwierdzenie w rzeczywisto¶ci...nie powiem ¿ebym by³ przesadnie zadowolony z tego faktu, ale jak s³usznie zauwa¿y³ Minder, mocn± stron± Roadrunnera jest promocja i mo¿liwo¶æ dotarcia do wiêkszej grupy odbiorców...choæ czy na pewno to jest in plus..? Opeth od zawsze by³ zespo³em niszowym i pomimo tego, ¿e ostatnie dwie p³yty sprzedawa³y siê wy¶mienicie, to do mainstreamu im jeszcze daleko...no i w³a¶nie, czy deal z RR to nie zapowied¼ zmiany tej sytuacji...nie chcê glêdziæ maj±c nadzieje, ¿e nasi mistrzowie bêd± siê trzymali z dala od mocno plastikowej (¿eby nie powiedzieæ pedalskiej) czê¶ci katalogu Roadrunnera..:-)

A propos nagrañ nowej p³yty Minder, wydaje mi siê, ¿e jednak RR nie mia³ ¿adnego wp³ywu na jej kszta³t...pozostaje nam wierzyæ, i¿ rzeczywi¶cie do koñca trwa³y negocjacje z wytwórniami........

Pozdro dla wszystkich !
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #2 on: 2005-05-21, 18:50:11 »
Mainstream? a co to?? Bo nie rozumiem... Mo¿e nie ma na to polskiego s³owa... Ale na "deal" na pewno jest :]

A co siê tyczy tematu:
Siê obaczy jak bêdzie. Ale wola³abym, ¿eby rozwrzeszczane 13-latki i kindermetale nie nosili koszulek Opeth  :shock: (co siê tyczy tej "promocji")
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #3 on: 2005-05-21, 22:38:17 »
Quote from: Czarna
Mainstream? a co to?? Bo nie rozumiem...

o ile dobrze to rozumiem, to w³±cz radio...

ale wizje to macie gorsze, ni¿ ja w najmroczniejszej fazie depresji (benighted czyta: "glêdzisz, s³onko";))
co¶ jeszcze bym doda³a, ale to ju¿ by³oby czepianie siê (je¶li ktos poczu³ siê ura¿ony, ¿e siê czepi³am, tudzie¿ nie, to zaraz to zmieniê ;)

sceptycznie: zobaczymy
stoicko: co ma byæ, to i bêdzie
epikureistycznie: nie ma tego z³ego, co by na dobre ni wysz³o
hedonistycznie: hurra! ch³opaki znale¼li wydawcê! i p³yta nied³ugo pewnie bêdzie! cieszmy siê!
;)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #4 on: 2005-05-22, 13:12:16 »
No có¿... pesymista mówi "Gorzej ju¿ byæ nie mo¿e..." a optymista "Ale¿ mo¿e, mo¿e!" :D :P
A ja tam jestem jak zwykle dobrej my¶li ;)
ps. ciekawe czy s± jakie¶ przecieki ze studia, w koñcu ju¿ dziennikarzy wpu¶cili :mrgreen:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #5 on: 2005-05-22, 20:59:54 »
Roadrunner ma do¶æ specyficzne podej¶cie do swoich kapel. Jedni ich wychwalaj± pod niebiosa, a inni pluj± na nich mocno. To zale¿y od zespo³u. Nie powiem, ¿ebym siê radowa³, ale to nie ja jestem c¿³onkiem Opeth.
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #6 on: 2005-05-24, 10:35:07 »
Opeth odwo³a³ koncert w Austrii.

Znany jest te¿ tytu³ jeszcze jednego utworu: Harlequin Forest
¼ród³o
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #7 on: 2005-05-27, 10:58:00 »
mam nadziejê, ¿e to nie od serii niezbyt powa¿nych ksi±¿ek, na wydanie których zginê³y ca³e lasy... ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Opeth podpisa³ kontrakt!
« Reply #8 on: 2005-05-27, 15:48:49 »
Hmm, interesuj±ca sugestia.

Mo¿e z³y wp³yw ¿on na panów z Opeth. :lol:  :wink:
[under construction]

 

lofty-success