Author Topic: Hegemony  (Read 5563 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arthur Muscovite

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
Hegemony
« on: 2014-03-28, 16:08:51 »
Witam
W związku z tym, że udzielam się w pewnym zespole i znalazłem wasz profil chciałbym się pochwalić naszą twórczością. Czy istnieje szansa zrecenzowania naszej EP-ki i ewentualnego rozreklamowania jej na waszym profilu? Oczywiście pod warunkiem, że uznacie nasz materiał za wystarczająco dobry Poniżej dodaję opis wraz z linkami:
Zespół powstał w czerwcu 2012 z inicjatywy Wojtka Muchowicza - w zamierzeniu miał wykonywać muzykę z pogranicza metalu i rocka, łączącą różne elementy progresji. Na pierwszej próbie, która odbyła się w niedzielę 1 lipca, zagrany został pierwszy utwór bandu - Metanoia oraz covery Opeth i Dream Theater. Od sierpnia wraz z założycielami Valyen Songbird, Bartkiem i Wojtkiem gra Maciek 'Graveborn' Borecki, a w październiku skład uzupełnił Piotrek [ex-Anamnezis]. W styczniu 2013 kapelę opuszcza Bartek, a na jego miejsce wskakuje Arthur Muscovite [ex-Ishtar Gate]. Próby odbywają się w Zabrzu. . Czerwiec 2013r. to przełomowy czas dla zespołu - trwa rejestracji pierwszego EP, a 9 VI w Rybnickim Kulturalnym Clubie odbył się debiut bandu na scenie.
https://hegemony.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/hegemonyofficial
http://www.reverbnation.com/hegemony777
http://www.myspace.com/hegemony777
HEGEMONY - prezentują muzykę łączącą cechy rocka i metalu z szerokim wpływem prog, doom, gothic, a także muzyki klasycznej i orientalnej. W ich repertuarze odnajdziecie zarówno szybkie, melodyjnie riffy, jak i strofy pełne tęsknoty i melancholii.