Author Topic: Karnivool  (Read 11325 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Karnivool
« Reply #15 on: 2013-07-29, 21:37:05 »
dobra, ju¿ oficjalnie zakocha³em siê w tym albumie. warto daæ mu szansê i przes³uchaæ parê razy, odp³aci z nawi±zk±

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #16 on: 2013-07-31, 23:35:24 »
Wracam co jaki¶ czas do nowego albumu, ale wci±¿ go jeszcze w ca³o¶ci nie ogarn±³em, choæ intryguje jak cholera. A swoj± drog±, edycja specjalna w Polsce cenowo zabija. :shock: Miejmy nadziejê chwilowo...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #17 on: 2013-08-02, 13:16:24 »
Cena w Rock Serwis, ale to i tak wiele. Przy okazji hit tygodnia u nich. ')
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Karnivool
« Reply #18 on: 2013-10-03, 11:57:53 »
Wracam do tej p³yty, co ju¿ samo w sobie znaczy, ¿e nie jest wcale taka najgorsza. Druga po³owa wprawdzie nadal jako¶ tak przelatuje mi nie robi±c wiêkszego wra¿enia, bo najmocniejszy moment to chyba A.M War i The Refusal (si³± rzeczy zaakceptowa³em wiêc w koñcu te¿ We Are, który pocz±tkowo mi nie le¿a³). Ale ca³o¶ci s³ucha siê nie¼le (chocia¿ zdarza mi siê pomijaæ intro i zanim dobrnê do koñca outro prze³±czaæ siê ju¿ na co¶ innego). Poprzednie kr±¿ki nadal uwa¿am za lepsze i ciekawsze, ale Asymmetry na pewno bêdê w³±cza³ od czasu do czasu i ostatecznie trudno by mi by³o powiedzieæ, ¿e to rozczarowanie.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #19 on: 2013-10-03, 12:31:44 »
U mnie na odwrót - najnowszy album obecnie podoba mi siê bardziej ni¿ ich wcze¶niejsze dokonania, choæ pocz±tkowo ciê¿ko by³o przebrn±æ przez album, bo do naj³atwiejszych nie nale¿y. Muzê, która mnie zakrêci, lubiê mieæ w oryginale, wiêc naby³em na brytyjskim Amazonie i wysz³o to z cztery dychy taniej ni¿ w Polsce. Obecnie przymierzam siê do obejrzenia bonusowego dysku z koncertem "Live At The Forum" - mo¿e w najbli¿szy weekend znajdê chwilê czasu...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Karnivool
« Reply #20 on: 2013-10-03, 23:12:48 »
U mnie na odwrót - najnowszy album obecnie podoba mi siê bardziej ni¿ ich wcze¶niejsze dokonania, choæ pocz±tkowo ciê¿ko by³o przebrn±æ przez album, bo do naj³atwiejszych nie nale¿y.

niniejszym zatwierdzam, czyli +1

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Karnivool
« Reply #21 on: 2013-12-03, 00:27:11 »
chyba moja p³yta roku, chocia¿ stefkowy Raven jest na pewno blisko.. tak czy siak, dla mnie fenomenalna p³yta - ¿eby nie by³o, ¿e umiem tylko krytykowaæ :P

To ja skorzystam z okazji i odszczekam. Bardzo dobrze mi siê s³ucha tego Karnivool i wracam do niego nawet po d³u¿szej przerwie, wiêc broni siê ta p³yta. Nie jest to album roku i nie wszystkie kompozycje robi± na mnie wra¿enie, ale nic nie przeskakuje i nie omijam (no dobra, czasami odpuszczam sobie intro i outro), a jest tu kilka naprawdê fantastycznych fragmentów.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Karnivool
« Reply #22 on: 2013-12-03, 08:04:55 »
chyba moja p³yta roku, chocia¿ stefkowy Raven jest na pewno blisko.. tak czy siak, dla mnie fenomenalna p³yta - ¿eby nie by³o, ¿e umiem tylko krytykowaæ :P

To ja skorzystam z okazji i odszczekam. Bardzo dobrze mi siê s³ucha tego Karnivool i wracam do niego nawet po d³u¿szej przerwie, wiêc broni siê ta p³yta. Nie jest to album roku i nie wszystkie kompozycje robi± na mnie wra¿enie, ale nic nie przeskakuje i nie omijam (no dobra, czasami odpuszczam sobie intro i outro), a jest tu kilka naprawdê fantastycznych fragmentów.


ja przeskakujê wszystkie "przerywniki" ;) No i jest kilka kawa³ków, które nie rzucaj± na kolana, ale - ujmuj±c to trochê obrazowo - da³em utworom z tej p³yty ³±cznie piêæ serduszek na la¶cie a to du¿a rzadko¶æ.. ;)

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Karnivool
« Reply #23 on: 2013-12-03, 08:45:13 »
To Asymmetry to jest bardzo dobry album! W³a¶nie sobie zapoda³em po raz drugi i jest naprawdê nie¼le! Fajny klimat.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #24 on: 2013-12-03, 08:58:04 »
Dla koneserów wypu¶cili to tak¿e na winylu. ;)   A p³yta ¶wietna imho. By³em drugi po Tomku bodaj¿e, któremu album zaskoczy³. Ca³y czas natomiast przymierzam siê do obejrzenia koncertu z bonusowego dysku DVD.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Karnivool
« Reply #25 on: 2013-12-03, 09:02:37 »
Dla koneserów wypu¶cili to tak¿e na winylu. ;)   A p³yta ¶wietna imho. By³em drugi po Tomku bodaj¿e, któremu album zaskoczy³. Ca³y czas natomiast przymierzam siê do obejrzenia koncertu z bonusowego dysku DVD.

Jeszcze nie wypu¶cili. Mia³o byæ a nie ma. Podobno jeszcze wyjdzie, ale nie wiadomo kiedy ;)

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Karnivool
« Reply #26 on: 2013-12-03, 23:12:47 »
z ciekawostek, teledysk do Eidolon - akurat nie jest to mój faworyt z p³yty, ale czemu nie

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #27 on: 2014-07-08, 13:56:57 »
A to niespodzianka, "Asymmetry" dopiero teraz pojawia siê w dystrybucji (pewnie w Europie).
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Karnivool
« Reply #28 on: 2014-12-18, 06:52:23 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Karnivool
« Reply #29 on: 2014-12-18, 09:18:38 »
dla kolekcjonerów winyli


Widzia³em info na fejsie ;) No pomy¶limy.....

 

lofty-success