Dzia³ ogólnomuzyczny > Katatonia

Dethroned & Uncrowned

(1/3) > >>

bts:
No....ciekawe co z tego wyjdzie.

Dethroned And Uncrowned finds Katatonia exploring the more ambient and Progressive elements of Dead End Kings, while remaining truthful to the core of the album's songs.

"The album is foremost stripped down rather than 'pimped', it's also semi-acoustic and most things have been turned around, completely! The album title doesn't lie, the drums have been dethroned and distorted rhythm guitars have been uncrowned! We've placed the emphasis on the many layers of ambience, with the melodies staying central and the vocal harmonies representing the heart of the album." - Anders (Katatonia)

Póki co:

http://www.pledgemusic.com/projects/katatonia

lub:

https://www.burningshed.com/store/kscope/


DETHRONED & UNCROWNED 12" 2LP - SIGNED klepniête w ciemno poprzez "pledgemusic" ;)

Unas:
Jestem nieprzekonany, ale mo¿e chocia¿ w ten sposób ten arcynudny album siê uratuje. :P

In_Prog_We_Trust:
Jeejj! Jak Katatonii nie lubiê, tak lubiê ich spokojniejsze numery ;) I do tego Act of Darkening mi bardzo przypad³ do gustu, tak¿e w sumie czekam! :)

Luksor:

--- Quote from: Sol on 2013-08-17, 01:48:25 ---Nowa Katatonia
 Która dotar³a do mnie za po¶rednictwem Kekkai. Jak po ca³o¶ci ten album bêdzie tak wygl±daæ, to dziêkujê w choj :{ Ja rozumiem, ¿e akustycznie, ¿e skrzypców i takich tegesów chcieli nawrzucaæ, ale to brzmi jak podstawka okrojona z perkusji i wiêkszej czê¶ci backing vocals, a nie interpretacja Dead End Kings z u¿yciem innych instrumentów. To ju¿ remixy pojedyñczych utworów z The Great Cold Distance brzmia³y o wiele, wiele lepiej, ni¿ to pó³-zmiksowane co¶. Chyba, ¿e ten ich wymy¶lunek w ca³o¶ci siê obroni, ale na razie zapowiada siê najgorzej w ca³ej ich karierze. I to ¶mi± zapowiadaæ w³a¶ciwie jak pe³noprawny album, a nie poremiksowane badziewie. Móg³bym w tej chwili s³uchaæ nastêpcy Forsakera, albo Dead letters chocia¿, a nie jakich¶ odwróceñ kota ogonem :( Bardzo kiepska niespodziewajka.

--- End quote ---

--- Quote from: bts on 2013-08-17, 10:09:53 ---A moim zdaniem jest bardzo fajnie i klimatycznie! Czekam niecierpliwie na calosc!

--- End quote ---

Mamy tak¿e sample.

Sol:

--- Quote from: Luksor on 2013-08-18, 10:58:29 ---Mamy tak¿e sample.

--- End quote ---
O, dziêki :)
 Ca³o¶æ prezentuje siê znacznie lepiej, nawet mam wra¿enie, ¿e zmienili trochê tempa, ale i tak na razie nie widzê sensu w s³uchaniu tych wersji utworów - orygina³om niczego nie brakuje. Nie jest to te¿ znowu tak ciê¿ki album, ¿eby akustyczna jego wersja rzuca³a jakie¶ nowe ¶wiat³o i odkrywa³a nieznane jego rejony, bo ju¿ na podstawce wiêkszo¶æ zwrotek jest na cleanach, a i sporo by³o smyczków i klawiszy. Za to bardzo bardzo by³bym ciekaw akustycznej wersji The Great Cold Distance... :marzenie:
 Gdyby to by³y nowe utwory, odbiera³abym je o wiele cieplej. A tak widzê to w ten sposób, ¿e ch³opaki niewielkim nak³adem pracy maj± kolejny, zapewne piêknie wydany, album do kontraktu, mo¿e d³u¿sze wakacje, lekki materia³ promocyjny... I w porz±dku :) Byleby nie okaza³o siê, ¿e w³a¶nie wkraczaj± na ¶cie¿k± podobn± do kolegów ze Szwecji... :P ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version