Author Topic: Czy potrzeba zmian na forum?  (Read 35834 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Czy potrzeba zmian na forum?
« on: 2013-10-24, 09:19:12 »
Cze¶æ

Jak zapewne zauwa¿yli¶cie, od d³u¿szego czasu przesta³em siê udzielaæ na forum. Szczerze mówi±c, nie wiem, dlaczego tak siê sta³o. Mo¿e zniechêci³em siê nieudanymi (nieudolnymi?) próbami rozkrêcenia fanklubu. A mo¿e po prostu taka jest kolej rzeczy i zwyczajnie inne tematy wysz³y na pierwszy plan. Nie ma to teraz znaczenia.

G³ówne pytanie jest takie - czy potrzeba jakich¶ zmian? Sami dobrze wiecie, kto tu teraz "rz±dzi dzielni±" itd. Je¶li macie propozycje nowych moderatorów, to dajcie znaæ. Osobi¶cie zawsze uwa¿a³em, ¿e Luksor jest ¶wietnym kandydatem do zarz±dzania ca³o¶ci± - dba o aktualizacjê wiadomo¶ci na stronie g³ównej i nieustannie udziela siê na forum. Moj± propozycj± jest zatem, by powierzyæ mu przynajmniej funkcje globalnego moderatora.

Proszê zg³aszaæ wszelakie propozycje w tym w±tku.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #1 on: 2013-10-24, 10:10:32 »
Minder, dziêki za mi³e s³owa i zaufanie. :)  Boje siê tylko, bym tu czego¶ na forum nie namiesza³. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #2 on: 2013-10-24, 12:10:46 »
Te¿ my¶lê, ¿e to dobry pomys³, Luksor jest na forum bardzo czêsto i trzyma rêkê na pulsie w chyba wszystkich pokojach, wiêc nie zaszkodzi, je¶li bêdzie mia³ mo¿liwo¶æ od czasu do czasu wprowadzenia jakiej¶ poprawki ;)
Choæ trzeba przyznaæ, ¿e tak tu spokojnie w ostatnim czasie, ¿e i za wiele roboty dla modów chyba nie ma :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #3 on: 2013-10-24, 16:38:13 »
Jak zapewne zauwa¿yli¶cie, od d³u¿szego czasu przesta³em siê udzielaæ na forum. Szczerze mówi±c, nie wiem, dlaczego tak siê sta³o.
Hmmm... mo¿e to dlatego, ¿e masz ¿ycie? ;)

Pomys³ moda dla Luksora popieram. Jak siê sprawdzi, to daj mu wiêcej uprawnieñ, bo kto¶ maj±cy wiêksz± moc ni¿ zwyk³y moderator by siê czasem przyda³.
Je¶li chodzi o jeszcze jakie¶ zmiany, to chcê opcjê wybieranie skórki forum, bo od tego niebieskiego ju¿ s³abo siê robi :|

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #4 on: 2013-10-25, 11:42:07 »
Pomijaj±c propozycje personalne, co do samego forum, osobi¶cie zmieni³bym dwa drobiazgi.

1. Wyró¿ni³bym w±tek "Jaki album ostatnio kupili¶cie?", tak by znajdowa³ siê wysoko wypozycjonowany.
Uzasadnienie: od czasu do czasu przedpremierowo sobie popiracimy, ale jednak kupujemy wydawnictwa p³ytowe, co imho warte jest wyró¿nienia i pokazania, ¿e jednak nie oszukujemy i nie "okradamy" artystów, którzy stworzyli co¶, co dla nas jest istotne w ¶wiecie sztuki i warto¶ciowe.

2. W±tek "Polecamy ciekaw± muzykê - RECENZJE" wrzuci³bym do "Czego aktualnie s³uchacie?".
Uzasadnienie: w±tek polecaj±cy ciekaw± muzê imho jest zupe³nie ja³owy. Kto¶ tam czasem co¶ wpisze i gdyby to by³y polecenia, które wywo³uj± potem wiêksz± reakcjê i dyskusjê na forum, to mo¿e niechby pozosta³. A tak w w±tku o aktualnie s³uchanej muzie bardzo czêsto pojawiaj± siê w³a¶nie pozycje, o których potem stosunkowo du¿o piszemy i komentujemy. Dla przyk³ady ubieg³oroczny OM, tegoroczny Haken i wiele wiele innych pozycji, które rzeczywi¶cie wywo³uj± o¿ywienie i zaciekawienie.

Ode mnie tyle - takie mam wewnêtrzne odczucia od d³u¿szego czasu. Ciekaw jestem jak na to zapatruj± siê pozostali uczestnicy pod trzepakiem "Mourner's Corner "? :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #5 on: 2013-10-25, 12:03:55 »
Nie wiem czy nie by³oby te¿ sensowne po³±czenie w±tków "Zapowiedzi p³ytowe" i "Wydawnictwa, których oczekujemy", bo w gruncie rzeczy chodzi o jedno i to samo, a rozbijanie na dwa w±tki trochê to wszystko rozwadnia, podobnie jak w przypadku "Polecamy ciekaw± muzykê - RECENZJE" i "Czego aktualnie s³uchacie?".
Co do reszty, to uwa¿am ¿e "promocja" Luksora to znakomity pomys³, zgadzam siê równie¿ z jego postulatami. :wink:
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #6 on: 2013-10-25, 13:28:35 »
Jestem za - nada³bym tylko wspólny tytu³: Zapowiedzi p³ytowe i wydawnictwa, których oczekujemy. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

OrangoXVR

  • Posts: 59
  • Karma: +5/-1
  • Gender: Male
  • ZXC
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #7 on: 2013-10-25, 22:13:46 »
Co do stanowiska Luksora na moda, to jestem jak najbardziej za. ;) A czemu, to ju¿ wszyscy powiedzieli. :)

BTW, w tym dziale jest jeszcze kilka tego rodzaju tematów, np. Jaki album ostatnio kupili¶cie?, my¶lê, ¿e mo¿na by je zebraæ i podkleiæ, tak, ¿eby ¿aden nie zagin±³ i wszystkie by³y blisko siebie. Albo ten wspominany po³±czyæ z (nie wiem czy taki by³) z takim gdzie zaprezentowa³oby siê swoje w³asne kolekcje. ;) Jest to w jaki¶ sposób powi±zane. :)

A jeszcze co do dzia³ów, to my¶lê, ¿e ten o Toolu, mo¿na by skasowaæ i w jego miejsce daæ dzia³ który traktowa³ by ogólnie o zespo³ach progresywnych. Jakby nie patrzeæ Opeth jest zespo³em progresywnym, w zwi±zku z czym sporo piszemy o takich wykonawcach jak Dream Theater, Tool, Porcupine Tree, King Crimson, Ihsahn itp. Tak samo jak na innych forach zawsze by³a jaka¶ szczególna droga gatunkowa której siê po¶wiêca³o wiêcej rozmów. My¶lê, ¿e wprowadzenia takiego dzia³u spowodowa³oby, ¿e z w miarê czêstymi dyskusjami na ten temat mo¿na by siê przenie¶æ w takie miejsce zamiast kisiæ siê w pojedynczych w±tkach.

I jeszcze dzia³ Ca³a piêkna reszta, s±dze, ¿e mo¿na by w spisie przesun±æ trochê wy¿ej, bo jest on zdecydowanie czê¶ciej odwiedzany ni¿ te o np. Katatonii. ;) Ale projekt jakby to mog³o wygl±daæ poda³bym pó¼niej. Najpierw chcê wiedzieæ co inni o tym s±dz±. :mrgreen:

A i minder, skoro ju¿ jeste¶. Istnieje mo¿liwo¶æ zmiany nicka? :)
Nostalgia
Sadness shall obnubilate
Sadness, feels, the desolated

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #8 on: 2013-10-26, 02:50:26 »
Jezzz, nie wiecie, ¿e starych drzew siê nie przesadza? Ju¿ jedno przemeblowanie mieli¶my na forum nie tak dawno, je¶li znowu wszystko pozmieniacie, to siê bêdê trzy miesi±ce uczy³ co gdzie jest, a tak sprawdzenie nowinek na forum zajmuje mi moment. Jeszcze ³±czenie zdublowanych w±tków jestem w stanie zrozumieæ, ale na lito¶æ, zostawcie ju¿ te dzia³y tak jak s±! ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #9 on: 2013-10-27, 19:06:09 »
A w ogóle najlepiej wywaliæ forum i zacz±æ od nowa, wtedy znów bêdzie potrzeba naprodukowania nowych postów w dziale 'Opeth' :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #10 on: 2013-10-27, 19:29:27 »
Luksor - tak, na moda ;)

Laczenie - wydawnictwa oczekiwane i nowosci wydawnicze razem.

Reszta chyba zbedna.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #11 on: 2013-11-04, 21:19:17 »
Ja to ju¿ w³a¶ciwie prawie tu nie zagl±dam...  :spie:

No, ale:
Moda na Luksora, Luksor na moda! I na prezydenta mo¿e te¿ od razu. Amen.
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #12 on: 2013-12-09, 08:01:33 »
boty zaatakowali

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #13 on: 2013-12-09, 09:43:28 »
boty zaatakowali
Pozamiata³am, da³am im bany, napisa³am te¿ do Mindera. Bo ja tu tylko sprz±tam, niech on my¶li.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Czy potrzeba zmian na forum?
« Reply #14 on: 2013-12-14, 15:08:02 »
ej no te boty to ju¿ siê robi plaga. Dzisiaj 8 tematów co najmniej za¶mieci³y :/

 

lofty-success