Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Czy potrzeba zmian na forum?

(1/7) > >>

minder:
Cze¶æ

Jak zapewne zauwa¿yli¶cie, od d³u¿szego czasu przesta³em siê udzielaæ na forum. Szczerze mówi±c, nie wiem, dlaczego tak siê sta³o. Mo¿e zniechêci³em siê nieudanymi (nieudolnymi?) próbami rozkrêcenia fanklubu. A mo¿e po prostu taka jest kolej rzeczy i zwyczajnie inne tematy wysz³y na pierwszy plan. Nie ma to teraz znaczenia.

G³ówne pytanie jest takie - czy potrzeba jakich¶ zmian? Sami dobrze wiecie, kto tu teraz "rz±dzi dzielni±" itd. Je¶li macie propozycje nowych moderatorów, to dajcie znaæ. Osobi¶cie zawsze uwa¿a³em, ¿e Luksor jest ¶wietnym kandydatem do zarz±dzania ca³o¶ci± - dba o aktualizacjê wiadomo¶ci na stronie g³ównej i nieustannie udziela siê na forum. Moj± propozycj± jest zatem, by powierzyæ mu przynajmniej funkcje globalnego moderatora.

Proszê zg³aszaæ wszelakie propozycje w tym w±tku.

Luksor:
Minder, dziêki za mi³e s³owa i zaufanie. :)  Boje siê tylko, bym tu czego¶ na forum nie namiesza³. ;)

Callahan:
Te¿ my¶lê, ¿e to dobry pomys³, Luksor jest na forum bardzo czêsto i trzyma rêkê na pulsie w chyba wszystkich pokojach, wiêc nie zaszkodzi, je¶li bêdzie mia³ mo¿liwo¶æ od czasu do czasu wprowadzenia jakiej¶ poprawki ;)
Choæ trzeba przyznaæ, ¿e tak tu spokojnie w ostatnim czasie, ¿e i za wiele roboty dla modów chyba nie ma :P

Kas:

--- Quote from: minder on 2013-10-24, 09:19:12 ---Jak zapewne zauwa¿yli¶cie, od d³u¿szego czasu przesta³em siê udzielaæ na forum. Szczerze mówi±c, nie wiem, dlaczego tak siê sta³o.
--- End quote ---
Hmmm... mo¿e to dlatego, ¿e masz ¿ycie? ;)

Pomys³ moda dla Luksora popieram. Jak siê sprawdzi, to daj mu wiêcej uprawnieñ, bo kto¶ maj±cy wiêksz± moc ni¿ zwyk³y moderator by siê czasem przyda³.
Je¶li chodzi o jeszcze jakie¶ zmiany, to chcê opcjê wybieranie skórki forum, bo od tego niebieskiego ju¿ s³abo siê robi :|

Luksor:
Pomijaj±c propozycje personalne, co do samego forum, osobi¶cie zmieni³bym dwa drobiazgi.

1. Wyró¿ni³bym w±tek "Jaki album ostatnio kupili¶cie?", tak by znajdowa³ siê wysoko wypozycjonowany.
Uzasadnienie: od czasu do czasu przedpremierowo sobie popiracimy, ale jednak kupujemy wydawnictwa p³ytowe, co imho warte jest wyró¿nienia i pokazania, ¿e jednak nie oszukujemy i nie "okradamy" artystów, którzy stworzyli co¶, co dla nas jest istotne w ¶wiecie sztuki i warto¶ciowe.

2. W±tek "Polecamy ciekaw± muzykê - RECENZJE" wrzuci³bym do "Czego aktualnie s³uchacie?".
Uzasadnienie: w±tek polecaj±cy ciekaw± muzê imho jest zupe³nie ja³owy. Kto¶ tam czasem co¶ wpisze i gdyby to by³y polecenia, które wywo³uj± potem wiêksz± reakcjê i dyskusjê na forum, to mo¿e niechby pozosta³. A tak w w±tku o aktualnie s³uchanej muzie bardzo czêsto pojawiaj± siê w³a¶nie pozycje, o których potem stosunkowo du¿o piszemy i komentujemy. Dla przyk³ady ubieg³oroczny OM, tegoroczny Haken i wiele wiele innych pozycji, które rzeczywi¶cie wywo³uj± o¿ywienie i zaciekawienie.

Ode mnie tyle - takie mam wewnêtrzne odczucia od d³u¿szego czasu. Ciekaw jestem jak na to zapatruj± siê pozostali uczestnicy pod trzepakiem "Mourner's Corner "? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version