Author Topic: kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|  (Read 7777 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

morningrise

  • Posts: 46
  • Karma: +0/-0
Witam was!

Opeth s³ucham od ponad dwóch lat, znam ka¿dy album na pamiêæ (z czego najbardziej lubiê Morningrise  :oops: ). Mam 17 lat, dosyæ ma³y jestem i nie ubieram siê na czarno, czasami se kurna w³o¿ê bluzê Opeth. Tak jak dzisiaj. Idê se dworcem a tu nagle jakie¶ barany po 1m90cm w skórach no i z 20 naszywkami Opeth na plecakach i zaczynaja wyzywac mnie od kindermetali, zuli itp. ze taki maly **** to sobie moze techno posluchac ale nie Opeth bo nie mam czarnych, dlugich wlosow...

Wkurzylem sie dzisiaj, ¿e ja jego ******* 8-[  Cholera zabrak³o mi ju¿ s³ów normalnie...
Jedynie co mogê wszystkim wyzywaj±cych innych od kindermetali powiedzieæ jest to, aby¶cie se dali na wstrzymanie bo nie wiecie co czynicie  :?

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #1 on: 2005-06-01, 00:09:54 »
primo: spoko, tylko rozumiem, ¿e to w ramach anekdotki? bo pretensje do nie do mnie/nas...

wiesz, nie wart sie po prostu takimi rzeczami przejmowaæ. mike i reszta zajmuja sie tworzeniem muzyki a nie kreowaniem image i robieniu sobie gro¿nych fotek w klimatycznych miejscach. powinni¶my braæ z nich przyk³ad. jak ktos chce sobie chodzic na czarno, to spoko, a jka nie...

btw: nie s±dze, ¿eby ludzie, o których wspomnia³e¶ rzeczywi¶cie s³uchali opeth. przynajmniej mam tak± nadziejê :D  a co do techno to polecam zamiast tego klasyke industrialu albo darkwave :D
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #2 on: 2005-06-01, 21:44:31 »
Niestety w¶ród fanów Opeth wielu jest wielkich baranów. Popatrz sobie na oficjalne forum Opeth to zrozumiesz. :?

Niech Ci to wali. Nie trafi³e¶ do miejsca pe³nego kindermetali. To forum to oaza spokoju pod wzglêdem kultury wypowiedzi przynajmniej. :P  :)
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #3 on: 2005-06-02, 01:21:12 »
Nie przejmuj siê, lol. Widzisz... Oni s± jak zwyk³e banany.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #4 on: 2005-06-02, 17:25:38 »
A my jak banany Czikita  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #5 on: 2005-06-02, 19:25:11 »
Chiquita, a nie Czikita :P :mrgreen:
A buce i pajace siê wszêdzie znajd±, nawet w¶ród mi³o¶ników Opeth, niestety... :?
My¶lê, ¿e sposób my¶lenia tych ludzi jest nastêpuj±cy: uwa¿aj± siê za wspania³ych dlatego, ¿e s³uchaj± muzyki, jakiej s³uchaj± i to jest dla nich jedyny wyznacznik wspania³o¶ci. Je¶li widz± kogo¶ m³odszego czy w jakikolwiek sposób innego od siebie my¶l±: jak taki kole¶ te¿ mo¿e byæ wspania³y... Nie mog± tego przeboleæ, wiêc sypi± takimi tekstami, jak do Ciebie lol. Jednym s³owem - s± to ludzie ograniczeni :mrgreen: :P
ps. no i czemu ja na psychologiê nie posz³am...? :P jak ja lubiê analizowaæ motywacje i zachowania innych :mrgreen:

morningrise

  • Posts: 46
  • Karma: +0/-0
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #6 on: 2005-06-02, 21:13:55 »
Ja bym ju¿ bardzo nie chcia³ byæ lol  =P~
Czekam tylko na odpowied¼ Mindera i mo¿e zmiana nicka =P~

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #7 on: 2005-06-02, 21:15:39 »
Czekamy na twoj± now± twarz lol. :)  :wink:
[under construction]

morningrise

  • Posts: 46
  • Karma: +0/-0
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #8 on: 2005-06-02, 21:25:59 »
Nazwa mojego ulubionego albumu  :)  Niestety, oryginalnego nic nie umiem wymy¶liæ  :(

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #9 on: 2005-06-02, 23:25:19 »
no, chwilê mnie nie ma i takie rewelacje... Jednym s³owem buraki. Gorzej ni¿ rozprzestrzeniaj±ca sie dresiarnia... smutne.

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #10 on: 2005-06-02, 23:48:24 »
co do nicka ==> mo¿e "MorningRisen"? :D
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

caress of stars

  • Guest
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #11 on: 2005-06-03, 11:59:57 »
Strach siê baæ, co by to by³o, gdyby siê takie "barany" dowiedzia³y, ze s³ucham Opeth  :mrgreen: . Przecie¿ ja nawet glanow nie nosze. Mam nadziejê, ¿e takie typyki nie bij± kobiet :roll:

 :lol:

A teraz serio. Zawsze ¿ylam przekonaniem, ¿e Opeth to inteligentna muzyka dla inteligentnych ludzi. Ale wiele podobnych do powy¿szej anegdotek zmienilo moj poglad na te kwestiê, i doszlam do wniosku ¿e bylam zbyt naiwna. Wszêdzie zdarzaj± siê buraki :? .

morningrise

  • Posts: 46
  • Karma: +0/-0
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #12 on: 2005-06-03, 17:55:04 »
Quote from: caress of stars
A teraz serio. Zawsze ¿ylam przekonaniem, ¿e Opeth to inteligentna muzyka dla inteligentnych ludzi. Ale wiele podobnych do powy¿szej anegdotek zmienilo moj poglad na te kwestiê, i doszlam do wniosku ¿e bylam zbyt naiwna. Wszêdzie zdarzaj± siê buraki :? .


Tak to jest "inteligentna muzyka dla inteligentnych ludzi". Niestety s± te¿ pozerzy, którzy ubieraj± koszulki Opeth tylko dla szpanu a nie dla sztuki jak± jest muzyka :? Zapytani o "Deliverance" nie wiedz± co powiedzieæ  :|

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #13 on: 2005-06-03, 19:00:55 »
Nawet je¶li wiedzi± co¶ o "Deliverance", bo to w miarê ¶wie¿a rzecz, to na skrót MAYH zupe³nie ju¿ nie wiedz± jak zareagowaæ, tak niestety bywa. :(
[under construction]

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #14 on: 2005-06-03, 22:49:47 »
Nei nie no ludu szanowny... ja sie tu spotykam z jawnym wyolbrzymianiem... gdziesmi sie przewinelo ze opeth nie robi sobie zdjec w klimatycznych miejscach... nie prawda. robi zdjecia w bardzo klmatycznych miejscach i to ze nie ma scian upapranych krwia to nie znaczy ze nie ma klimatu. i przestancie jechac rowno na ludzi co sie ubieraja na czarno. ja chodze w glanach w skorze co drugi dzien. czarne koszule za pan brat. prawda, czasem dos mnie najdzie i ubiore sie na zielono lub brazowo ale z reguly trzymam sie czerni. czy ja wygfladam na pozera? nie uogolniajcie bo nie o to chodzi. dla mnie to sie dziecinne robi... "nie martw sie stary, oni sa idioci a my jestesmy cool. oni sie ubieraja na czarno i sa pozerami. my nie jestesmy pozerami bo nie ubieramy sie na czarno a opeth to dla nas sztuka." nie odcinajcie sie od takich ludzi bo to ze sie lubia tak ubierac nie zawsze zle musi o nich swiadczyc!! dostaje bialej goraczki jak czytam niektore wypowiedzi. nie robmy z tego forum swinstwa, blagam. w kazdym temacie tworzy sie jakas prawda ogolna wielce ubarwiona i wyolbrzynmiona ktora potem kazdy potwioerdza. zapychanie forum... mnie sie nie chce czytac dalej po 10 wypowiedziach w danyn temacie. wszyscy po sobiwe powtarzaj±... przeciez tu chodzi o cos innego... zastanowmy sie nad tym co piszemy ok? minder moze ty do nich przemow bo moje wypowiedzi z innyc tematow najwyrazniej nie skutkuj±...
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...