Author Topic: Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!  (Read 5732 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!
« on: 2005-06-30, 21:43:27 »
Duncan Patterson by³y basista Anathema opusci³ Antimatter. Szkoda bo ciekaw± muzyke tworzyli (ciekawsz± ni¿ ostatnie dokonania Anathema, przynajmniej wg. mnie). Duncan ma zamiar kontynuowaæ swoj± kariere pod szyldem 'Ion'. Michael Moss (druga po³owa Antimatter), zdecydowa³ nadal tworzyæ pod starym szyldem, ale czy bedzie to ten sam Antimatter (pisze to jeszcze przed us³yszeniem nowego albumu "Planetary Confinement"), po¿yjemy zobaczymy.


Je¿eli nic nie zrozumieli¶cie z moich rozwa¿añ to mo¿e tu  co¶ jasniej napisali :wink:

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!
« Reply #1 on: 2005-06-30, 22:01:43 »
Szkoda, bardzo szkoda. ¯yczê szczê¶cia Mickowi i w niego wierzê bo wspó³praca z Danielem C. nie ma prawa mu zaszkodziæ. Na nastepnej p³ycie roboczo zatytu³owanej 'Leaving Eden' Micka ma wspomóc w³a¶nie Rudzielec. Z nowej p³yty s³ysza³em tylko Legions i czekam z jeszcze wiêkszym zniecierpliwieniem. Zdaje siê, ¿e w temacie 'Premiery 2005' zawsze o niej zapomina³em, ale to pewnie dlatego, ¿e premiera by³a przesuwana od eonów.

Btw. Jakby to kogo¶ obchodzi³o to s±dzê, ¿e Anathema staje siê coraz lepsza, ale jak mawiaj±: to each his own. To tak w ramach ustosunkowania siê do wypowiedzi przedmówcy. (nie wiem jak odmieniæ 'Whodo' - lol  :)  )
Searching my way to perplexion..

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!
« Reply #2 on: 2005-06-30, 23:16:37 »
Quote from: Master of Disguise


Btw. Jakby to kogo¶ obchodzi³o to s±dzê, ¿e Anathema staje siê coraz lepsza, ale jak mawiaj±: to each his own. To tak w ramach ustosunkowania siê do wypowiedzi przedmówcy. (nie wiem jak odmieniæ 'Whodo' - lol  :)  )


Uwielbiam "A Fine Day To Exit" i "A Natural Disaster", aczkolwiek, Anathema jeszcze nie nagra³a nic lepszego i bardziej poruszaj±cego od "Judgement". Teraz zdaje siê bêd± wydawaæ now± p³ytê, czy nie?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!
« Reply #3 on: 2005-07-01, 10:22:17 »
Quote from: Master of Disguise
(nie wiem jak odmieniæ 'Whodo' - lol  :)  )


siê nie odmienia  :D

A co do Anathemy to lubie ich ostatnie dwie p³yty (choæ najbardziej podziwiam Judgement i Eternity), jednak uwarzam, ¿e jakby porównaæ AFDTE i AND z Saviour i Lights Out to w tym pojedynku wygrywa Antimatter. Mo¿e przy pierwszym albumie mozna by³o by siê k³óciæ, ale Lights Out to juz pierwsza klasa...

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Duncan Patterson opu¶i³ Antimatter!
« Reply #4 on: 2005-07-01, 14:11:17 »
Quote
Teraz zdaje siê bêd± wydawaæ now± p³ytê, czy nie?


Owszem. Les zbudowa³ sobie Sewerside Studios i tam maj± zacz±æ nagrania. Na koncertach z PT grali nowy kawa³ek pod roboczym tytu³em 'The Hills Have Eyes', ale mnie nie by³o na koncrtach to i nies³ysza³em. Maj± zamiar ja nagraæ, a dopiero potem poszukaæ wytwórni, wiêc bêdzie nie wcze¶niej niz na pocz±tku AD 2006...
 
Co do Anathemy i Antimatter to trzy ostatnie p³yty braciszków stawiam na równi, i chyba o w³os wyprzedzaj± oba albumy Antimatter :) .
Fakt, Lights Out ¶wietna jest, na Saviour co¶ niedoceniali g³osu Micka...
GOD IS COMING...
Searching my way to perplexion..

 

lofty-success